Akcja Pierścień: prawie 200 mandatów wystawionych

Dyskusja dla wiadomości: Akcja Pierścień: prawie 200 mandatów wystawionych.


  • Anonim (A7bko4), 2014-10-16 16:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    KOMUNA :-) toco oni robia to naprawde .... brak słow powinni odwiedzac nas w domu i dawac alkomat przed wyjsciem do pracy albo po przyjsciu z pracy dlaczego w poniedzialki robia taka akcje o 6 rano jak robole jada do pracy a nie o 7 czy 8 ????? i co da im taka akcja i tak ludzie jerzdza bez prawa jazdy i pijani

  • Anonim (A81TWX), 2014-10-16 17:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tercji czekamy z niecierpliwością na akcje pod tytulem EBOLA.

  • Anonim (AE4lBn), 2014-10-16 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A7bko4) napisał(a):

    KOMUNA :-) toco oni robia to naprawde .... brak słow powinni odwiedzac nas w domu i dawac alkomat przed wyjsciem do pracy albo po przyjsciu z pracy dlaczego w poniedzialki robia taka akcje o 6 rano jak robole jada do pracy a nie o 7 czy 8 ????? i co da im taka akcja i tak ludzie jerzdza bez prawa jazdy i pijani

    Taka akcja pozwoli zasilic budzet i zakupic nowe 'suszarki'. Jesli ktos chce jezdzic bez zapietych pasow to niech jezdzi - jego ryzyko w sytuacji kolizji/wypadku. Jazda pod wplywem alkoholu? Zabierac takim prawo jazdy a w razie powtornego zatrzymania licytowac auta to moze pseudo kierowcy naucza sie, ze stanowia powazne zagrozenie przede wszystkim dla innych uczestnikow ruchu pod wplywem alkoholu! Glupota jest rowniez wystawianie mandatu za brak przy sobie prawa jazdy badz dowodu rejestracyjnego. Jezeli nie mam przy sobie 'plastiku' to czy oznacza to, ze nie mam uprawnien? W dzisiejszych czasach mozna to szybko zweryfikowac droga telefoniczna. W 'normalniejszych' krajach nie ma potrzeby posiadania tych dokumentow przy sobie i jakos jest ok..

  • Anonim (e3aWX0), 2014-10-16 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    dac wam taka policje jaka jest w usa, to byscie zatesknili za naszymi sluzbami.

  • Anonim (AE7GuW), 2014-10-16 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    260 skontrolowanych i 200 mandatów. Czyli tak długo szukali aż znaleźli pretekst do wystawienia mandatu. I jeszcze takie idiotyzmy że ostrzegasz złodzieja. miałem nadzieje że Korwin zrobi porządek z tą policją mandatową.

  • Anonim (AtPxzG), 2014-10-16 22:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja mrugałem i zawsze będę mrugał. Mrugam zawsze gdy stoją schowani w krzakach lub w miejscach gdzie zagrożenie jest znikome. Bzdurą jest mówienie o ostrzeganiu pijanych i złodzieji. Jeżeli chcieli by łapać pijanych i złodziei to nie chowali by się po krzakach. Każdy policjant dobrze zna okolicznych alkoholików i kto jeździ po pijanemu. Ich nie zatrzymują, dlaczego ? Bo tych nie można ruszać. Przykładem jest jazda samochodem ciężarowym obecnego prezydenta bez uprawnień po rynku. Nikt nie zwrócił uwagi, że tam obowiązuje zakaz ruchu. Ciekawe czy gdyby któryś z mieszkańców probował jazdy samochodem nawet mając uprawnienia nie otrzymałby mandatu i nie został napiętnowany przez lokalne media jako bezmyślny deb"i"l . No cóż, a kto po Bolesławcu jeździ pijany i kradnie samochody ? to policja wie. Te akcje to mają straszyć zwykłych obywateli, a nie poprawiać bezpieczeństwo na drogach.

  • Anonim (AE7GwG), 2014-10-17 07:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    represje na poziomie sudanu

  • Reklama

  • Anonim (AE7GwG), 2014-10-17 07:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widział ktoś kiedyś policjanta z drogówki kierującego ruchem? Bo ja nie.

  • Anonim (AE7l3a), 2014-10-17 08:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W okolicy pełno dziupli, ale policja sie nimi nie interesuje.

  • Anonim (Are5ol), 2014-10-17 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AE7GwG) napisał(a):

    Widział ktoś kiedyś policjanta z drogówki kierującego ruchem? Bo ja nie.

    omg .. jak do jazdy potrzebny Ci ktos kto bedzie kierowal ruchem to wez sie przerzuc na rower

  • Anonim (An27Sh), 2014-10-17 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze , jeszcze jak by połapali trochę lokalnych kozaków w swoich gratach by było by miodzio .............

  • Anonim (An27Sh), 2014-10-17 16:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze , jeszcze jak by połapali trochę lokalnych kozaków w swoich gratach by było by miodzio .............

  • Anonim (AE7GMv), 2014-10-17 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (An27Sh) napisał(a):

    I bardzo dobrze , jeszcze jak by połapali trochę lokalnych kozaków w swoich gratach by było by miodzio .............

    Grat to jest twoja stara, a z kozaka to mogę ci zasadzić

  • Anonim (AtPyfU), 2014-10-17 22:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    cyt:"wystawili niemal 200 mandatów i zatrzymali dowody rejestracyjne 29 pojazdów."
    Pytanie za co?
    Ja byłem złapany,z mej strony zero stresu,bo wszystko miałem ,a i alkoholu nie miałem więc spotkanie to zero stresu z mej strony :)
    Z innej beczki:Kolega jeździ z totalnie ciemnymi szybami i nic się nie dzieje,nikt go nie widzi , masy ludzi z komórkami przy uchu też nie widzą,czy też bez pasów w mieście nie widzą...
    Ale jak jadę 69 km/h na pustkowiu typu Kościuszki to już kuźwa widzą...Bo raz dostałem mandat za zbyt szybką jazdę,całe 69km/h na 50 na pustkowiu jakim jest wlot na KOściuszki

  • Anonim (ejBP30), 2014-10-18 00:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mandatów się nie "wlepia" tylko wystawia drogi autorze.

  • 1
  • 2

Reklama