Co strasznego dzieje się w podstawówce nr 5 przy ulicy Dolne Młyny?

Dyskusja dla wiadomości: Co strasznego dzieje się w podstawówce nr 5 przy ulicy Dolne Młyny?.


 • anonim, 2022-11-24 23:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  X () napisał(a):

  Nie no skandal, że biedne bąbelki za wzorowe zachowanie nie mogą jechać na wycieczkę, przecież w końcu należy im się nagroda. Skoro dziecko sprawia problemy w sytuacjach szkolnych to kto o zdrowym umyśle weźmie na siebie odpowiedzialność za niego? Może gdyby rodzic zechciał wziąć to na siebie i pojechał z klasą to problem by się rozwiązał. Droga redakcjo, zawód nauczyciela jakże ważny, a przez Was totalnie nieszanowany. Powiedzenie "obyś cudze dzieci uczył" nie wzięło się z nikąd. Rodzice często sami nie są w stanie wytrzymać ze swoim dzieckiem, puszczają nerwy. Proszę sobie wyobrazić jak to musi być przy dwudziestu paru takich egzemplarzach. Słaby dziennikarski zabieg, który ujawnia tylko jedną stronę medalu, bez jakiegokolwiek oświadczenia drugiej strony. Każdy rodzic zawsze będzie bronił swojego dziecka, ale dajcie spokój tym nauczycielom, którzy za głodową stawkę muszą wychowywać, uczyć i zabawiać wasze dzieci. Tylko chyba funkcją szkoły głównie powinna być nauką, a wychowanie odbywać się w przeważającej części w domu. Zacznijmy wymagać od siebie a potem od innych

  Czy ja coś przegapiłam i nagle w Polsce obowiązuje zasada odpowiedzialności zbiorowej? Bo w myśl tej zasady, jeżeli ktoś coś ukradł firmie, wszyscy pracownicy powinni iść do więzienia. Jeżeki jakiś uczeń łamie zasady, to owszem, zgadzam się, że nie powinien jechać na wycieczkę. Ale dlaczego mają za niego odpowiadać uczniowie, którzy przestrzegają zasad?

 • Jhgg (hj2Bf), 2022-11-24 23:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Adiiiiiiiiiii (woGHb) napisał(a):

  Pani (..) z klas 1-3 zawsze była taka dla dzieci miała swoich ulubieńców a inne dzieci krytykowała na forum całej klasy byłem jej wychowankiem rocznik 19(...) straszna baba i ta jej córeczka taka sama była z rocznika wyżej rozpieszczana prz mamusie i jej koleżanki z grona pedagogicznego

  Pani od (...)?

 • anonim, 2022-11-24 23:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Hektor (qnBlS) napisał(a):

  Nie zgodzę się z teorią o bezpieczeństwie w prywatnej placówce. Pozwala się tam dzieciom na wszystko, dosłownie wszystko. Tylko po to,aby się nie poskarżyły w domu i rodzice go nie przepisali do innej szkoły czy przedszkola.

  Skąd ta teoria? Nie ma pokrycia w rzeczywistości.

 • anonim, 2022-11-24 23:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  eds (whB1g) napisał(a):

  liceum obok nie jest lepsze tam dopiero cuda się dzieją

  Tam z kolei powiat udaje, że nic nie widzi...

 • Ghhg (AE71uK), 2022-11-24 23:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma idealnych szkół, uczniowie są coraz trudniejsi… a nauczyciele nie maja narzędzi, żeby zrobić coś z tym zrobić…

 • anonim (hjJeI), 2022-11-24 23:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Szkoła też pełni funkcję wychowawczą. W szkole nie chodzi tylko o nauczanie przedmiotów. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, pomylił zawód. Zrzucanie przyczyn stresu w szkole na rodziców jest pomyłką. Każdy może i nawet powinien zmienić zawód, gdy czuje, że się wypalony. I dotyczy to każdego zawodu.

  Masz całkowitą rację, nauczyciele w szkole powinni dawać przykład dla dzieci. Jeżeli chodzi o ich zarobki, to zarabiają bardzo dobrze za ilość godzin przepracowanych w miesiącu. Za moich czasów żadne dziecko nie brało korepetycji, miało wiadomości z książek i to co nauczyciel przekazał na lekcji a teraz co drugi dzieciak bierze te korepetycje. Większość rodziców dużo mniej zarabia od nauczyciela, najwyższy czas coś z tym zrobić, jeżeli nauczyciel mówi oficjalnie, że nie znosi tych bachorów, to powinien zmienić zawód. Edukacja w naszym kraju idzie w dół zamiast w górę. Nauczyciel w dawnych czasach miał szacunek, poważanie i był wzorem dla dzieci i młodzieży, teraz jest wszystko inaczej.

 • Irwin (wh37q), 2022-11-24 23:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czekam na udostępnienie mojej wiadomości ;) chcecie afery to rozkręcimy ją razem !!! Będziecie o sobie słuchać w telewizji ;)))

  Odpowiedź redakcji: Chamskiemu szantażowi nie ulegamy. Proszę wpisać komentarz bez szantażu, wtedy zostanie opublikowany.

 • Reklama

 • Monia (AN0B3W), 2022-11-25 00:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tej szkole to jest jeden wielki cyrk jak ktoś komuś nie pasuje to szukają tylko by urządzić albo się mścić na dziecku a niech się zajmie szkoła tym co trzeba a nie szukają problemu tam gdzie go nie ma a o pedagog to już się nie wypowiadam jest szok a nie pedagog szkolny nie wiem że ci ludzie pracują i robia co chcą w tej szkole tak nie może być w tej szkole nigdy się nie spotkałam ja chodziłam na Słowackiego do szkoły i tam nie było tak jak w tej szkole zawsze nauczyciele pomocni byli i nie było straszenia tak jak tu dzieci przynoszą papierosy do szkoły nawet alkohol był w tym roku ale szkoła nic z tym nie robi

 • Marcel (ekhL6N), 2022-11-25 00:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam dwójkę dzieci w szkole. Starsza ostatni rok. Szkoła jest zajebista. Dzieci zadowolone. To ja wychowuję dzieci - nauczyciele uczą. Ale zauważam jedno. Tak roszczeniowych rodziców to jeszcze nie widziałem. Na każdym zebraniu tylko pretensje do szkoły.

 • Justyna (hjcdG), 2022-11-25 00:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za koszmar... Takich sytuacji jest we wszystkich szkołach tylko grono pedagogów i dyrekcja zawsze wszystko perfekcyjnie sprząta pod dywan kosztem dzieci niestety. Mam nadzieję że wezmą się za tych ludzi

 • anonim, 2022-11-25 00:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te kuratoria pseudo-oświaty są chyba jedynie dla ozdoby, w ogóle nie pomagają.

 • anonim, 2022-11-25 00:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ghhg (AE71uK) napisał(a):

  Nie ma idealnych szkół, uczniowie są coraz trudniejsi… a nauczyciele nie maja narzędzi, żeby zrobić coś z tym zrobić…

  Masz rację, nie ma idealnych szkół... ponieważ dobre szkoły nie istnieją, zwłaszcza te wzorowane na przestarzałym i niepożytecznym systemie pruskim.

 • Rodzic (wo9ow), 2022-11-25 00:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje dziecko chodziło do tej szkoły jakieś trzy lata temu i przeżyło koszmar od pierwszej klasy.Jedynie co mogę powiedzieć pozytywnego to była tam bardzo fajna pani pedagog ( młoda, nie wiem czy jeszcze pracuje bo omijamy tą szkołe wielkim łukiem) ale do dziś pamiętam jej słowa " Podziwiam pani dziecko za tak silną psychikę". Teraz moje dziecko będąc w innej już szkole wie że żyje, wie że ma koleżanki,kolegów i fajnych nauczycieli ,nikt na nikogo nie szczuje nauczyciele są pomocni w każdej sytuacji i najważniejsze że wychowawca/czyni z prawdziwego zdażenia.

 • You (hjcvU), 2022-11-25 05:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Janina (hjJpz) napisał(a):

  Niestety, ale coraz gorzej jest z rodzicami właśnie. Dzieci zostawiane same sobie. Nie ma reakcji na złe zachowania. Rodzice roszczą sobie prawo do wszystkiego, wymagają, a od siebie niewiela dają. Taka prawda jest. Brak szacunku i kultury wynosi sie z domu. Będąc na zebraniu w szkole nie mogę słuchać rodziców, ich przekrzykiwań, pretensji. Kiedyś nie do pomyślenia, żeby w taki sposób odezwać się do nauczyciela. Dzieci potrafią tak samo - brak dystansu nauczyciel- uczeń, ignorancja; w stosunku do kolegów - przemoc słowna, fizyczna, wulgaryzmy, które słychać w okolicy boisk. To przeraża! Zadbajcie o dobre relacje w domach, to może i w szkole wtedy będzie lepiej.

  I to jest wypowiedź w punkt Pozdrawiam

 • J3 (hjJgD), 2022-11-25 06:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svIQ) napisał(a):

  Moje dziecko tez tam chodzi) I nigdy sie nie skarzylo)A dzieci z trudnosciami moga chodzic do szkol specjalnych, jak nie potrafia sie dostosowac.

  Ale jesteś głupi/a

Reklama