Co strasznego dzieje się w podstawówce nr 5 przy ulicy Dolne Młyny?

Dyskusja dla wiadomości: Co strasznego dzieje się w podstawówce nr 5 przy ulicy Dolne Młyny?.


 • wa (whB1g), 2022-11-24 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  XD? () napisał(a):

  Ktokolwiek chce opiekować czyimiś dziećmi za stawkę około minimalnej krajowej ma dużo obowiązków i pretensji, nagrody mało. Rozumiem że chce się wierzyć własnemu dziecku, ale kiedy kilka osób potwierdza że właśnie ono jest sprawcą zamieszania, to oczywiste że dziecko może kłamać. Wiele przyzwyczajeń wynosi się z domu, rodzice oczywiście wolą zwalić odpowiedzialność na nauczycieli (ciekawe gdzie dziecko spędza więcej czasu?). Istotne.pl tak jak ostatnio szuka taniej sensacji (artykuł o parkingu).

  nie widzialam biednej nauczycielki takze ta najnizsza krajowa to przesada

 • wsa (whB1g), 2022-11-24 17:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (dtcHPT) napisał(a):

  Miałam syna w tej szkole. Niestety opisy brzmią prawdziwie. Napuszczanie jednych rodziow na innego rodzica to spsób działania jednej nauczycielki. Moim zdaniem prezydent powinien zrobić anonimową ankietę wśród dzieci i rodziców. Taką prawdziwą anonimową, gdzie jednego dnai dzieci dostają kartki do wypelnienia a drugiego dnia wrzucają do urny ktróra zabiera ktoś od prezydenta i niezlaelznie analizuje. Podobnie rodzice powinni dostac wczesniej kartki a w dniu wywiadowek moga wrzucic odpowiedzi do urny, którą też zabierze ktoś od prezydenta i przeanalizuje. Wtedy będzie prawdziwy obraz sytuacji bo wysylanie jakiejs kontroli do szkoly nic nie da a ludzie mogą się bać po nazwiskiem coś zgłosić czy powiedzieć

  rodzice mają prawo zglosić skarge do kuratorium na co czekacie???????????az jakieś dziecko powiesi się????????????

 • Matka, 2022-11-24 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiecie co w Tomaszowie może dzieci nie boją się chodzić do szkoły, ale nikt nie reaguje na skandaliczne zachowania dzieci między sobą. To znaczy chłopcy biją dziewczynki w twarz, jeden chłopak uderzył drugiego prosto w zęby bez powodu, albo jeden drugiego leżącego kopie, wyzwiska to chyba norma językowa. Jak się zgłasza to odpowiedź a co ja mam zrobić. Jak to co tłamsić w zarodku bo jak się będzie pobłażliwie podchodzić do problemu to za każdym razem dziecko będzie wiedziało że może tak postępować. A czyje to dzieci... Elita Tomaszowa

 • Belzebub, 2022-11-24 17:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja by zwolnił wszystkich nauczycielów. Zrobił im fotki i umieścił na Istotnych.pl, aby ludziska mogli głosować. Najlepszych przywrócił do pracy za minimalną krajową, a jak po 10 latach będą nam się dalej podobali, to podwyżkę dać. Tych najgorszych, za karę zatrudniłbym w wydziale oświaty. Niech się męczą za te ich pensje ratuszowe.

 • Starszak Wicuś (hjcdm), 2022-11-24 17:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W każdej podstawówce robią co mogą, czyli uczą pisać ,czytać i liczyć , a co z geografią i biologią.

 • Hektor (qnBlS), 2022-11-24 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Elita Tomaszowa, czyli kto?

 • anonim (qnBoG), 2022-11-24 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Janina (hjJpz) napisał(a):

  Niestety, ale coraz gorzej jest z rodzicami właśnie. Dzieci zostawiane same sobie. Nie ma reakcji na złe zachowania. Rodzice roszczą sobie prawo do wszystkiego, wymagają, a od siebie niewiela dają. Taka prawda jest. Brak szacunku i kultury wynosi sie z domu. Będąc na zebraniu w szkole nie mogę słuchać rodziców, ich przekrzykiwań, pretensji. Kiedyś nie do pomyślenia, żeby w taki sposób odezwać się do nauczyciela. Dzieci potrafią tak samo - brak dystansu nauczyciel- uczeń, ignorancja; w stosunku do kolegów - przemoc słowna, fizyczna, wulgaryzmy, które słychać w okolicy boisk. To przeraża! Zadbajcie o dobre relacje w domach, to może i w szkole wtedy będzie lepiej.

  W punkt!!!

 • Reklama

 • Szkoła (qnBS0), 2022-11-24 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W szkole jest podział na ,,lepsze'' i ,,gorsze'' dzieci tak było od lat . Zgłaszanie nauczycielą za wiele nie pomagało,ponieważ winą była obarczana osoba poszkodowana... A nauczyciele umywali ręce i zganiali na dom jak kolwiek by nie było ...

 • Eeeeerrrr (woGHb), 2022-11-24 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tej szkole bylo tak zawsze chodziłam tam przez 6 lat do gimnazjum już poszłam do innej szkoły teraz jak zobaczyłam że moje dziecko ma tam rejon odrazu wybraliśmy inna szkole i na szczęście się dostał

 • Ja (hjc40), 2022-11-24 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Belzebub () napisał(a):

  Ja by zwolnił wszystkich nauczycielów. Zrobił im fotki i umieścił na Istotnych.pl, aby ludziska mogli głosować. Najlepszych przywrócił do pracy za minimalną krajową, a jak po 10 latach będą nam się dalej podobali, to podwyżkę dać. Tych najgorszych, za karę zatrudniłbym w wydziale oświaty. Niech się męczą za te ich pensje ratuszowe.

  A tych NAUCZYCIELÓW, których byś znów zatrudnił, to według urody? Po po 10 latach to już najładniejsi mogą się przestac podobać. Żenada

 • Grzegorz (AE7wgG), 2022-11-24 19:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (emADHy) napisał(a):

  Szanowni nauczyciele. Zostawcie tą (...) pracę. Zostawcie te matki (...). Poszukajcie normalnej pracy. Dostajecie grosze, plują na Was, w imię czego? Fajne dzieci mają fajnych rodziców. (...). Każdy problem dziecka, to lustro jego domu. Uciekajcie z tego (...), jeżeli tylko nadarzy się okazja. A do pracy w szkole niech skierują przyspawanych do stołka z ratusza i wydziału oświaty. Tam połowa to (...) , którym załatwiono ciepłe posady. Taka to czarnkowa szkoła...

  Dokładnie TAK!

 • anonim (A8svIQ), 2022-11-24 19:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje dziecko tez tam chodzi) I nigdy sie nie skarzylo)A dzieci z trudnosciami moga chodzic do szkol specjalnych, jak nie potrafia sie dostosowac.

 • Abc (hjJC2), 2022-11-24 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJeI) napisał(a):

  W szkołach dzieją się cuda, dzieci na przerwach po kątach palą papierosy, piją tzw małpki, biorą narkotyki i szkoła o tym wie co dzieje się, ale nie reaguję, zamiata wszystko pod dywan, bo nie chce mieć kłopotów ani z rodzicami, ani z policją. Takie czasy nastały, każdy dba tylko o siebie i swoją posadkę.

  Jeżeli tak jest jak piszesz, że piją, palą itd to wina nauczyciela i szkoły? Zastanów się choć chwilę. Jak mój syn by palił i pił w szkole podstawowej to nauczyciel i szkoła była by na ostatnim miejscu mojej listy winowajców. Wina była by moja i tylko moja !!!!!!

 • Byla uczennica (qnBFf), 2022-11-24 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jako byla uczennica tej szkoły roczniki 01/10 chciałabym napisać, że bardzo miło wspominam szkołę i nauczycieli. Wiadomo jak każdy uczeń ma się nauczycieli których się nie darzy sympatia. Ale to były jednostki. Myślę, że wina nie leży tylko po stronie nauczycieli bo jak wiadomo jakie obecnie są dzieci. Kiedyś się dostało uwagę to jeszcze w domu było gadane. A teraz to rodzice jeszcze z pretensjami że jakim prawem. ,,moje dziecko przecież takie grzeczne,, Może w domu aniołek ale na tle innych chce zaimponować i pokazuje swoje JA. Myślę, że problem nie wynika tylko ze strony szkoły.

 • Bolesławianka (hjcAK), 2022-11-24 19:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie tak było i jest w każdej szkole zwykłej. Córka na przerwie od kolegi z odległości 10 m dostała plecakiem z książkami i słoikami wypełnionymi piaskiem ( na doświadczenie) od kolegi. Odbiła się na koleżankę, a ta głową uderzyła o ścianę. Wszystko odbyło się na przerwie w obecności 2 nauczycielek i księdza. Córka wymiotowała, dostała wstrząśnienia mózgu, a szkoła podstawowa nr 2 przy ul. Bielskiej ani nie zawiadomiła mnie jako matki, ani nie wezwała pogotowia. Córka wyszła z tego, ale przeżyliśmy to bardzo. Z tych powodów, że nie wierzymy, iż zwykła szkoła daje bezpieczeństwo naszym dzieciom, kiedy jesteśmy w pracy, uznaliśmy za starające się tylko prywatne żłobki, przedszkola i szkoły. Tam jest nauczyciel prawdziwym opiekunem. Uważamy, że bezpieczeństwo naszych dzieci kosztuje, ale jest ono warte każdej ceny. Na zdrowiu nie możemy oszczędzać. Dlatego apeluję do rodziców, którzy mogą, posłać dzieci do prywatnych szkół. Właściwa opieka i nauka gwarantowane.

Reklama