Smutny koniec bolesławieckiego żeglarstwa

Dyskusja dla wiadomości: Smutny koniec bolesławieckiego żeglarstwa.


 • anonim (ALJ0qO), 2022-11-02 08:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ben (hjc9g) napisał(a):

  Jako właściciel Krepnicy podał bym pana J. do sądu za zniesławienie i próbę wyłudzenia. Mógł stanąć do przetargu i sam kupić teren.

  Jakie zniesławienie? Czytasz ze zrozumieniem?

 • anonim, 2022-11-02 08:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Skoro teren jest prywatny, to nie można z niego korzystać w sposób nieuprawniony. Smutne, ale prawdziwe. I pewnie nigdzie w Polsce nikt za darmo terenu nie udostępni.

  A kto powiedział, że "za darmo". Stale jeszcze obowiązuje umowa z poprzenim właśicielem, a do dziś Klub nie otrzymał nawet propozycji nowej lub warunków. Co więcej sam wysłał propozycję umowy i nie otrzymał odpowiedzi. Trollujemy czy pracujemy na zlecenie tych mafizów?

 • anonim, 2022-11-02 08:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xxx () napisał(a):

  Żwirownia na której się to odbywało była prywatna i z tego co kojarzę to klub był dogadamy z poprzednim właścicielem. Obecnie zmienił się właściciel zbiornika i ma prawo mieć inny pomysł na swoją własność.

  I przy okazji zmienić kłódki i zawłaszyczyć dobie własność klubu? Czy do tego także mają prawo? A tak właśnie zrobili!

 • anonim, 2022-11-02 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Motorowodniak (vkcMM) napisał(a):

  Niestety klubowicze kasę łatwo brali do ręki bez podatku . 200 zł Tyle mnie kasowali za popływanie motorówką po akwenie Chamskiego . Teraz płacz

  No pięknie trolujesz... masz na to dowód? Świadków? Łatwo jest rzucać bezpodstawne oskarżenia!

 • anonim (ALJ0qO), 2022-11-02 08:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  No pięknie trolujesz... masz na to dowód? Świadków? Łatwo jest rzucać bezpodstawne oskarżenia!

  Z mojej wiedzy to pieniądze pobierali właściciele, a nie klub!

 • Bolesławiec !!! (hjJoF), 2022-11-02 08:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawa jest jasna ! Idąc tym tropem że wszystko jest na sprzedaż ?.
  Ja bym sprzedał nasz Bolesławiecki rynek prywatnej osobie np. za milion złotych.
  Prywaciarz by podzielił go na 10 części i sprzedał innym po 300 tyś każda. Miasto zarabia mln złotych (jest szczęśliwe), prywaciarz 3 mln (jest szczęśliwy), mieszkańcy zakaz wstępu (teren prywatny).
  Odpowiadając na pytanie zadane na początku:
  nie wszystko jest na sprzedaż !!!!!!!!!!!!.

 • anonim (e5BIad), 2022-11-02 08:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnP4y) napisał(a):

  Dokładnie tak. Kompletnie karygodne zachowanie. Wójt gminy Bolesławiec zupełnie nie myśli o mieszkańcach!!!

  Jak nie myśli przecież brakowało mu pieniędzy dla nauczycieli wiec był zmuszony sprzedać krepnice. - " Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zbiorników wodnych i ich utrzymania przeznaczymy na podwyżki dla nauczycieli, które wprowadził rząd oraz częściowo uzupełnimy utracone dochody z PIT - mówi wójt Gminy Bolesławiec Andrzej Dutkowski. - Prywatni nabywcy zapewniają, że dobrze zagospodarują zakupione zbiorniki i będą współpracować z dotychczasowym dzierżawcą Polskim Związkiem Wędkarskim- dodaje."

 • Reklama

 • HvB, 2022-11-02 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Afera Krępnica… bo tak już można o niej oficjalnie mówić. Nie tylko regionalna izba obrachunkowa, NIK, Prokuratura i CBA powinny zająć się niegospodarnością Gminy Wiejskiej Bolesławiec pod wodzą polegającej na sprzedaży terenów należących do gminy podmiotowi, który po ich przekształceniu na działki letniskowe osiąga kilkudziesięciokrotne zyski, ale także samymi nowymi właścicielami. Tajemnicą poliszynela jest, że całe to przedsięwzięcie to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy. Tym także powinna zająć się Prokuratura i CBA… ale oczywiście nikt tego do tej pory nie zrobił. Niestety, ale sprawy zaszły już za daleko i chciwość panów przekroczyła wszelkie granice. Teraz pojawią się oficjalne zawiadomienia w jedne oraz drugiej sprawie do WSZYSTKICH wymienionych urzędów. Zobaczymy jak wtedy jak wykaże się p. Ziobro i jego siepacze… na progu gorącego sezonu wyborczego. Na pewno łasi będą na sukces, co zostanie wykorzystane.

 • anonim, 2022-11-02 09:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idiotą byłby ten, który, wiedząc jacy są nowi właściciele, kupił u nich działkę lub działki. Sprzedają, a potem oszukają lub doliczą takie opłaty, np. za korzystanie z wody, że w pięty wam pójdzie! Myślicie, że jak zrobili to co zrobili żeglującym dzieciom, to będą mieli jakiekolwiek skrupuły?

 • Anonim (vbjSQ), 2022-11-02 09:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać płacz i zgrzytanie zębami a tak naprawdę to kluby żeglarskie nie robią nic za darmo , ale za darmo musza mieć gdzie korzystać z wody nie rozumiem tego , ja sprzedając pietruszkę na bazarze chcąc zarobić muszę zapłacić za miejsce . Proszę niech może rodzice dzieci się wypowiedzą ile płacili za takie atrakcje jak pływanie czy patenty , sam robiłem patent i płaciłem prawie 2000 zł . Ja tylko tyle chciałem napisać i nie jestem za jednymi jak i za drugimi

 • anonim (ALJ0qO), 2022-11-02 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anonim (vbjSQ) napisał(a):

  Widać płacz i zgrzytanie zębami a tak naprawdę to kluby żeglarskie nie robią nic za darmo , ale za darmo musza mieć gdzie korzystać z wody nie rozumiem tego , ja sprzedając pietruszkę na bazarze chcąc zarobić muszę zapłacić za miejsce . Proszę niech może rodzice dzieci się wypowiedzą ile płacili za takie atrakcje jak pływanie czy patenty , sam robiłem patent i płaciłem prawie 2000 zł . Ja tylko tyle chciałem napisać i nie jestem za jednymi jak i za drugimi

  Patent to uprawnienie indywidualne za które zapłaciłeś tak jak za prawo jazdy B. Klub płacił za dzierżawę terenu i możliwość korzystania z wody! Proszę bzdur nie pisać.

 • Adwokat (vbjSQ), 2022-11-02 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ar6cN), 2022-11-02 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za patent i egzamin płaci się do PZŻ , a na Krepnicy były kursy, na których ktoś zarabial
  Chyba dobrze byłoby gdyby ktoś wyjaśnił jak to naprawde wyglada i co dokładnie było w umowie z właścicielem terenu , bo słychać tylko o klubie w tej całej aferze , a ktoś tam zarabiał kasę na obozach kursach i szkółce żeglarskiej o czym cisza, a to chyba ten sam teren i zdaje się te same kontenery . I zdaje się ze to się nie podobało najbardziej właścicielowi a nie same dzieci

 • MatkaBiedronia, 2022-11-02 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chetnie wysłucham drugiej strony konfliktu

 • Były kolega (qdHwE), 2022-11-02 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Patrycja na białym rowerze do prokuratury tylko nie zapomnij powyzywać wszystkich po drodze

Reklama