Listonoszka nie doręczyła niemal 1000 przesyłek. Bo… się zakochała, a worek był za ciężki

Dyskusja dla wiadomości: Listonoszka nie doręczyła niemal 1000 przesyłek. Bo… się zakochała, a worek był za ciężki.


  • Anonim (AtH5mO), 2022-11-19 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto nie zrobił głupich rzeczy z miłości niech pierwszy rzuci kamieniem . Ech ta miłość....

  • anonim (ANuXWk), 2022-11-19 17:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Bolesławcu też jest listonoszka ,która przetrzymuje listy ,nie dostarcza nawet poleconych .Wrzuca gdzie popadnie .I pomimo skarg nic z tym nie zrobiono .Więc nie musimy szukać aż w Legnicy

  • Jacek (ekh21v), 2022-11-19 17:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za poprzedniej szefowej nie było to do pomyślenia

  • Regins, 2022-11-19 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz jest tak wszędzie , kto przeprowadza rekrutację pracowników to wie że nie ma z czego wybrać bo to same takie zjeb . ...Wychowane bezstresowo i bezmyślnie . Dobrze że coraz częściej pracę wykonują roboty bo takie bezmózgowie teraz panuje że nie wiem kto na to będzie kiedyś pracował. Epoka Allanków i Jessic.

  • Mieszaniec (euu2Zb), 2022-11-19 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj tam, oj tam. Na osiedlu kwiatowym listy również są dostarczane w trybie losowym a często późno lub nie są dostarczane. I pomimo skarg nikt z tym nic nie robi. Przykład idzie z samej góry więc nie ma się co dziwić.

  • anonim, 2022-11-19 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie pierwszy raz takie rzeczy się dzieją. U mnie 3 razy nie dotarła karta do bankomatu bo nowy listonosz nie umiał znależć adresu i wszystko wrzucał do zwrotów. Wydało się po wizycie u naczelnika poczty.

  • 123456789 (ANunsi), 2022-11-19 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaki sasin taka poczta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Reklama

  • 123456789 (ANunsi), 2022-11-19 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Poczta polska zatrudni listonosza. Warunek własny samochód. Parodia ku........a!!!!!!!!

  • anonim (hjJeI), 2022-11-19 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kiedyś tego nie było, naczelnik Urzędu Pocztowego zarabiał 5000 zł, pracownik 1500 zł listonosze byli sumienni, a teraz naczelnik Urzędu Pocztowego ma 15000 zł, pracownik 2000 zł i to jest nienormalne, ludzie nie mają motywacji i nie chcą pracować za takie pieniądze. Może ktoś ruszy głową i będzie lepiej w Urzędach Pocztowych. Ludzie chcą pracować, tylko za godziwe pieniądze, a praca listonosza jest bardzo ciężka i w trudnych warunkach, deszcz, mróz, upał i td. Szanujmy ich.

  • anonim, 2022-11-19 21:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJnt) napisał(a):

    A zakochała się w kasjerce z Biedronki na Chrobrego,która jest żoną kuriera DPD.

    Najgorsza biedronka w Bolcu

  • anonim (AtnIZp), 2022-11-19 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Otwórz drzwi listonoszce podpisuje ten polecony ona zagląda perfidnie do mieszkania i wypytuje ile tu osób mieszka :-) zamknęłam drzwi i nic nie odpowiedziałam poleconych więcej nie przyjmowałam nie będzie mi donosicielka kapuś i konfident zaglądał

  • Bezpartyjny_z_pisem, 2022-11-19 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJeI) napisał(a):

    Kiedyś tego nie było, naczelnik Urzędu Pocztowego zarabiał 5000 zł, pracownik 1500 zł listonosze byli sumienni, a teraz naczelnik Urzędu Pocztowego ma 15000 zł, pracownik 2000 zł i to jest nienormalne, ludzie nie mają motywacji i nie chcą pracować za takie pieniądze. Może ktoś ruszy głową i będzie lepiej w Urzędach Pocztowych. Ludzie chcą pracować, tylko za godziwe pieniądze, a praca listonosza jest bardzo ciężka i w trudnych warunkach, deszcz, mróz, upał i td. Szanujmy ich.

    Najlepiej zmienić zawód.

    W służbach mundurowych szukają chętnych/zdesperowanych. Dobre zarobki, prestiż społeczny/munduru, częste sluzbowe 'wycieczki' do stolicy - zwiedzanie Żoliborza, 'podziwianie schodów do nieba'. Praca lekka, łatwa i przyjemna.

  • zakochana po uszy (ALlanB), 2022-11-19 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Najgorsza biedronka w Bolcu

    Ale jakiego przystojnego ochroniarza mają!

  • anonim (euu8mR), 2022-11-19 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    zakochana po uszy (ALlanB) napisał(a):

    Ale jakiego przystojnego ochroniarza mają!

    Przystojny może i jest ale ciągle się ostatnio na mnie patrzy jak na złodzieja..masakra gościu jest chyba przewrazliwiony

  • anonim (qnB6S), 2022-11-19 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do mnie jak listonosz nie dostarczył raz przesyłki to miał złamaną szkite. Od tamtej pory wszystko działa na 100 procent. Nie chcę robić to wypad albo normalnie nosi wszystko tak jak trzeba. Ludzie się skrzyknęli i problem był rozwiązany, a nie tam jakieś skargi, srargi itp. To nic nie daje.

Reklama