Czy na istotnych jest wolność wypowiedzi?

 • guślarz, 2022-08-14 22:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Raporcik hehe

 • Iza (AE7ePA), 2022-08-15 08:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Guślarz (vkVIV) napisał(a):

  O foliarstwie właśnie nie wspomniałaś, a to mi wskazuje, że możesz jednak popierać antyszczepionkowość i negować istnienie pandemii. Właśnie ludzie się szanują i zgłaszają takie komentarze, bo nie chcą czytać bzdur, a z tego co wiem nie tylko ja raportuję, ktoś inny jeszcze pisał, że zgłasza bo po co mają być niemądre komentarze, to właśnie zgłaszani próbują robić ludziom wodę z mózgu, a jednostkami myślącymi nie są foliarze, tylko właśnie ludzie zgłaszający komentarze foliarskie i chamskie. Proszę się douczyć i poznać granicę, na której kończy się wolność słowa i zaczyna zwykłe chamstwo i foliarstwo.

  Nie ośmieszaj się tym elaboratem,ten temat ogólnie jest mi obcy.Mam na myśli wolność słowa w każdym tego słowa znaczeniu.

 • guślarz, 2022-08-15 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim bez numerków i literek w nawiasach prześlicznie opisał siebie ;-)
  RAPORT!

 • guślarz, 2022-08-15 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Iza, jedynie ty się ośmieszasz. W ogóle z anonimem byście się dogadali, bo oboje piszecie jak dzieciaki, bez argumentów, próbujecie ośmieszać, na co to wam skoro i tak zostaniecie zraportowani hah, wolność słowa owszem, jest, jednakże: pod wolność słowa nie wolno podpinać rzeczy sprzecznych z nauką oraz chamstwa, nauczcie się tego i wtedy przemyślcie swoje zachowania dzieci.

 • guślarz, 2022-08-15 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mam etatu na Istotnych, po prostu jestem czytelnikiem, który reaguje na bzdury i chamstwo, które pod wolność słowa nie powinny być podpinane i nigdy obok jakiejkolwiek merytoryki nie stały. Poza tym ja nawiedzony? Haha, dobry żart, nawiedzeni to są ci, którzy obrażają, szerzą szkodliwe teorie spiskowe sprzeczne z nauką oraz podszywali się pode mnie, bo piekło ich w tyłek to, że nie mieli argumentów podczas dyskusji ze mną i próbowali mnie ośmieszyć, no cóż, coś im się nie udało, bo nie pomyśleli jak trzeba.

 • guślarz, 2022-08-15 15:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A poza tym jak komuś się nie podoba portal Istotne.pl - to stąd idźcie, nie odwiedzajcie tej strony, nikt was tu nie trzyma i nie czujcie się tutaj uwiązani.

 • guślarz, 2022-08-15 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie (hjqPo) póki co to ty wyzywasz kogoś od „debili”, zanim komuś coś zarzucisz to sam się zastanów czy tego nie robisz. Poza tym wyzywanie od ruskich onuc? Nie spotkałem się z czymś takim tutaj, a na tej drugiej stronie na literę B, to bardzo często się wyzywają jedni z drugimi oraz szkodliwe teorie spiskowe nie są usuwane, wszelkie burdy to tam mają miejsce a nie na Istotnych, w dodatku z tamtego drugiego serwisu informacyjnego odszedłem, bo tam atmosfera jest toksyczna, a tutaj administracja reaguje wzorowo podczas gdy na tym drugim portalu, zgłaszanie po prostu nie działa, więc co ty za bzdury opowiadasz?

 • Reklama

 • anonim (hjcN0), 2022-08-15 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowiek się dusi bo nie może się wykupczyć ,a żona glosuje na Pis a córka na Biedronia ,bo twierdzi ,że 0,5 % popùlacji w tym kraju to listonosze niebardzo hetetosekdualni.

 • guślarz, 2022-08-15 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjcN0) napisał(a):

  Człowiek się dusi bo nie może się wykupczyć ,a żona glosuje na Pis a córka na Biedronia ,bo twierdzi ,że 0,5 % popùlacji w tym kraju to listonosze niebardzo hetetosekdualni.

  No to niech ci listonosze sobie tacy będą jak lubią.

 • anonim (AE7rcU), 2022-08-15 19:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ty robisz za modernizatora /
  wpisy kasujesz/

 • guślarz, 2022-08-15 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7rcU) napisał(a):

  ty robisz za modernizatora /
  wpisy kasujesz/

  Nie jestem moderatorem. Uwierz mi, że gdybym nim był, to chamskie wpisy i szkodliwe teorie spiskowe usunąłbym jeszcze zanim by zostały opublikowane. Ja jestem tylko zwykłym czytelnikiem zgłaszającym komentarze, które w mojej opinii nadają się tylko do kosza, a to czy takie komentarze polecą, to już zależy od tego, czy osoby wchodzące w skład administracji Istotnych rozpatrzą moje zgłoszenie pozytywnie czy też nie.

 • anonim (AE7rhk), 2022-08-16 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  więc jednak zgłaszasz

 • guślarz, 2022-08-16 13:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7rhk) napisał(a):

  więc jednak zgłaszasz

  Oczywiście, że zgłaszam. Mam taką możliwość, mam do tego prawo, to korzystam gdy uznam, że coś nadaje się do raportu. Ostatecznie to osoby wchodzące w skład administracji portalu decydują, czy jakiś komentarz wyciąć z obelg, czy jakiś komentarz usunąć bądź pozostawić.

 • anonim (AreyXz), 2022-08-18 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  PiS jest for dupy !

 • anonim (AE7q2A), 2022-08-18 22:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AreyXz) napisał(a):

  PiS jest for dupy !

  guślasz śpisz

Reklama