ulala
Elewi Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej po pierwszym strzelaniu
Dyskusja dla wiadomości: Elewi Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej po pierwszym strzelaniu.
-
-
Wcale się nie zdziwię jak to niby wojsko zrobi sobie krzywdę tymi ślepaksami.
-
Ojojoj , jakie dziecko ubrudzone .
-
anonim () napisał(a):
Pokaż cytatWcale się nie zdziwię jak to niby wojsko zrobi sobie krzywdę tymi ślepaksami.
Ty sobie zrobiłeś do dzisiaj odczówasz tego skudki
-
Jprdl na co ida nasze pieniądze. To ma byc wojsko ? to jakis burdel na kółkach! Panowie Oficerowie chcecie sie pobawić to sa odpowiednie do tego kluby. Wojsku powiny znajdowac sie osoby z odpowiednimi predyspozycjami a pieniądze w nie inwestowanie powinny przekładać sie na wartosci bojowe a nie łóżkowe! Z resztą o czym tu mówić jezeli na szczeblu zarzadzajacym znajduje się D.E.B.I.L !! Rakiety lataja nad naszymi glowami, gubią balony szpiegowskie, milicja gubi drony za ćwierć bańki. A wystarczy ze wyjdzie do mównicy k..w.a PiSowska i obieca patologi koryto + i poleca znow glosowac. Ten kraj juz dawno jest stracony!!
-
Major (dztMrY) napisał(a):
Pokaż cytatJprdl na co ida nasze pieniądze. To ma byc wojsko ? to jakis burdel na kółkach! Panowie Oficerowie chcecie sie pobawić to sa odpowiednie do tego kluby. Wojsku powiny znajdowac sie osoby z odpowiednimi predyspozycjami a pieniądze w nie inwestowanie powinny przekładać sie na wartosci bojowe a nie łóżkowe! Z resztą o czym tu mówić jezeli na szczeblu zarzadzajacym znajduje się D.E.B.I.L !! Rakiety lataja nad naszymi glowami, gubią balony szpiegowskie, milicja gubi drony za ćwierć bańki. A wystarczy ze wyjdzie do mównicy k..w.a PiSowska i obieca patologi koryto + i poleca znow glosowac. Ten kraj juz dawno jest stracony!!
Patologia to z ciebie za mocno się nacipałeś
-
Bhggh (woCI4) napisał(a):
Pokaż cytatPatologia to z ciebie za mocno się nacipałeś
Taka pi.. a jak ty siedzi i rudego słucha
-
Bhggh (woCI4) napisał(a):
Pokaż cytatPatologia to z ciebie za mocno się nacipałeś
Behehehe "nacipałeś" co za debil! Nacipnięta to byla twoja stara przy porodzie ze takiego gamonia nie zutylizowała!!
-
To babskie wojsko, kabaret. Nie ma co na nie liczyć poszły do wojska na łatwiznę a jak dojdzie do czegokolwiek to pierwsze będą uciekały za granicę.
-
Przysposobienie Obronne PO za 4,6 tys zł.. Droga zabawka.
-
Po jakiego wała oni przyjmują te kobiety do wojska , przecież to jest jakaś kompromitacja. I pieniądze wywalone w błoto .
-
anonim (wo9IJ) napisał(a):
Pokaż cytatPo jakiego wała oni przyjmują te kobiety do wojska , przecież to jest jakaś kompromitacja. I pieniądze wywalone w błoto .
Kobiety są bardziej emocjonalne a mężczyźni racjonalni (przynajmniej w teorii).
Gdy nastąpi godzina W racjonalizm musi ustąpić emocjom i jest to element na którym ułani pognają z szabelką na czołgi :)
Zresztą kto chodził do szkoły w której były dziewczyny w klasie to mniej więcej może sobie porównać ze szkołą średnią gdzie uczęszczali tylko mężczyźni.
Różne zachowania masy klasowej i różne priorytety. -
Zresztą korporacje też stosują klasyfikacje pracowników i ich umiejętności określa jako "miękkie" i "twarde".
Twarde w wojsku to te umiejętności bojowe a kobiety są tymi z umiejętnościami miękkimi. -
Czy po tym strzelaniu wszyscy żyją?
-
kot (e3Jujn) napisał(a):
Pokaż cytatTo babskie wojsko, kabaret. Nie ma co na nie liczyć poszły do wojska na łatwiznę a jak dojdzie do czegokolwiek to pierwsze będą uciekały za granicę.
masz racje
- 1
- 2