Odzyskali kamper, koparkę i traktor skradzione z Niemiec. Wartość: 140 tys. euro. Paser zatrzymany

Dyskusja dla wiadomości: Odzyskali kamper, koparkę i traktor skradzione z Niemiec. Wartość: 140 tys. euro. Paser zatrzymany.


  • Do rudego (A81uZb), 2022-11-03 07:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Także teraz całe Raciborowice czekają kim jesteś jruda palo? Dzień dobry rudy

  • Sąsiad (eltC8v), 2022-11-03 09:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A to nie ten co kogoś zabił i ukrywa się w Niemczech ?

  • Doktor, 2022-11-03 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie mówiłem że cioty się odpalą.

  • Makar, 2022-11-03 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam wszystkich zainteresowanych Moją sprawą jak na chwilę obecną jestem osobą podejrzaną.Pozdrawiam wszystkich anonimów Makar.

  • Makar, 2022-11-03 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam wszystkich zainteresowanych Moją sprawą jak na chwilę obecną jestem osobą podejrzaną.Pozdrawiam wszystkich zaintereso
    wanych Makar

  • Mieszkaniec, 2022-11-03 11:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Makar () napisał(a):

    Witam wszystkich zainteresowanych Moją sprawą jak na chwilę obecną jestem osobą podejrzaną.Pozdrawiam wszystkich zaintereso
    wanych Makar

    Uf aż nas dreszcze przeszły

  • olek (ANUY3b), 2022-11-03 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Makar () napisał(a):

    Witam wszystkich zainteresowanych Moją sprawą jak na chwilę obecną jestem osobą podejrzaną.Pozdrawiam wszystkich zaintereso
    wanych Makar

    Widzisz Makar, oczywiste było to, że Cię renta prędzej czy pózniej wystrzeli. Kłopotów sobie narobiłeś a on się śmieje. ruda szmata nie pójdzie siedziec za morderstwo w Jurkowie, kradzieże i handel materiałem, bo właśnie dzięki takim kolegom (żołnierzom, bo taki macie status) jak TY, kuna, mechanikcar i jeszcze kilku innych trzepie kase i stać go, żeby kupić prokuratora i sędziego. Ty siedzisz i trzepiesz kalesonami a on się bawi w najlepsze. życie

  • anonim (VIUWA), 2022-11-03 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    olek (ANUY3b) napisał(a):

    Widzisz Makar, oczywiste było to, że Cię renta prędzej czy pózniej wystrzeli. Kłopotów sobie narobiłeś a on się śmieje. ruda szmata nie pójdzie siedziec za morderstwo w Jurkowie, kradzieże i handel materiałem, bo właśnie dzięki takim kolegom (żołnierzom, bo taki macie status) jak TY, kuna, mechanikcar i jeszcze kilku innych trzepie kase i stać go, żeby kupić prokuratora i sędziego. Ty siedzisz i trzepiesz kalesonami a on się bawi w najlepsze. życie

    To sie jeszcze okaże jak wojewódzka z Wroclawia w koncu przejmie sprawę. Nie bedzie słupa a żadne pieniadze nie pomogą

  • anonim (ALlaCc), 2022-11-03 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    gdzie jest wegiel

  • Doktor, 2022-11-04 10:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Już jadą na bombach.

  • Do dreszcza (A81bHD), 2022-11-04 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Twojej starej dreszcze przeszły haha

  • Marco (AET6ZP), 2022-11-04 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polak potrafi ,jeb....na szumowina

  • 1
  • 2

Reklama