Nowe osiedle przy Staroszkolnej. Spowoduje komunikacyjny armagedon?

Dyskusja dla wiadomości: Nowe osiedle przy Staroszkolnej. Spowoduje komunikacyjny armagedon?.


 • cyklista, 2022-05-27 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdelegalizować samochody!!!!!!!!!!!

 • anonim, 2022-05-27 12:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Komunikacyjny armagedon już od dawna u nas mamy.

 • anonim (AreUb3), 2022-05-27 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, że tak. Kościuszki też zapchane to rondo a teraz tam MC i jeszcze KFC dojdzie. Powodzenia w szczycie...
  Bolesławiec powoli staje się być nieprzystosowany do takiego natężenia ruchu!!!!

 • anonim, 2022-05-27 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zachęcać ludzi do przemieszczania się komunikacja miejską, rowerami, hulajnogami, pieszo, budować drogi rowerowe, wprowadzić wysokie opłaty za parkowanie w mieście. Pomyślcie ile jest osób, które przyjeżdżają do pracy samochodem i blokują parkingi przez 8 godzin pobytu w pracy, mimo że maja do pracy 10 minut spacerkiem, ilu małolatów jeździ po mieście starymi ryczącymi autami w tę i z powrotem bez celu. Inaczej problemu z komunikacją nie rozwiążemy, nie da się wszystkiego zabudować drogami, rondami i parkingami, bo to droga do nikąd. A mieszkania są potrzebne, więc będzie ich coraz więcej. Idiotyczne jest tłumaczenie, że nie należy budować mieszkań, bo ludzie nie chcą stać w korkach. A może właśnie korki zachęcą do zmiany środków lokomocji.

 • anonim, 2022-05-27 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Należy otworzyć, przegrodzoną przez dawną Polfę, ulice Hutniczą, w stronę ulicy Polnej., oraz przywrócić do użytku ogólnego ulicę Ciesielską ,która jest aktualnie ulica wewnątrz zakładową.Przywrócenie ulicy Ciesielskiej umożliwiłoby dojazd od strony ulicy B.Chrobrego. Ktoś wydający zezwolenie dawnym Ampułkom ,na przegrodzenie ulicy Hutniczej i zabranie ulicy Ciesielskiej,nie przemyślał sprawy do końca.Paradoksem jest obecność dużego zakładu pracy, jakim jest dawna Polfa, oraz ceramiki Kalicha, w centrum miasta.Współczuje mieszkańcom domów i domków przy ulicy Hutniczej.

 • anonim, 2022-05-27 13:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Plan tego miasta wygląda jakby sią komuś atrament rozlał .
  Szczyty partactwa komunikacyjnego.
  Duże osiedle i jedna droga dojazdowa.
  Co nowy projekt to większy bubel.
  Miasto ślepych uliczek i ślepych osiedli.

 • admin (wohAe), 2022-05-27 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potrzebny jest jeszcze jeden most wraz z obwodnicą od strony Dobrej Brzeźnik Krepnica ale czy ktokolwiek myli o rozwoju urbanistycznym miasta Aby od wyborów do wyborów

 • Reklama

 • anonim, 2022-05-27 14:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cały ruch nie może się odbywać tylko Staroszkolną! Jest Hutnicza, jest Ciesielska. Wyburzyć, co przeszkadza i zrobić porządny most nad przejazdem na Polnej.

 • anonim, 2022-05-27 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cały ruch nie może się odbywać tylko Staroszkolną! Jest Hutnicza, jest Ciesielska. Wyburzyć, co przeszkadza i zrobić porządny most nad torami na Polnej.

 • anonim, 2022-05-27 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cały ruch nie może się odbywać tylko Staroszkolną! Jest Hutnicza, jest Ciesielska. Wyburzyć, co przeszkadza i zrobić porządny most nad torami na Polnej.

 • anonim, 2022-05-27 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hutnicza dalej zamknięta na kłódkę. Chyba ktoś zgubił klucz...

 • @ (A81TcT), 2022-05-27 14:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim ma powazny problem ;]

 • sew (hjcCh), 2022-05-27 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jedyna opcja dobrze rozwinięte płatne mzk .... zawsze będzie taniej niż autem i korki mniejsze .... czy ku...wa tam ktoś myśli ... skąd auta ?????????? astąd ze ratusz odciął wioski od mzk i teraz wszyscy jadą autem .... debilne myslenie .... zero orientacji ....

 • anonim (hjcCh), 2022-05-27 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańców ubywa a mieszkań przybywa ... to do cholery po co te mieszkania?????????????? na cholere ten burdel miasto szykuje??????????????? komu to potrzebne????????????? deweloper ma za mało kasy????????????? już się dorobił buduje po turystycznych miastach na cholere tu się pcha????????????????

 • Radek (A5IlOh), 2022-05-27 15:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę Państwa, w tym rejonie Bolesławca powstaną 3 duże inwestycje. Dwie mieszkaniowe za obwodnicą, druga omawiana oraz Vendo Park (jeśli powstanie), to może połączyć siły oraz dobro społeczne i zbudować zjazdy z obwodnicy?
  Będzie dojazd na osiedle budowane przy ogródkach, które się rozrasta i jest ograniczone względami technicznymi i bezpieczeństwa. Będzie dojazd do planowanego osiedla oraz Parku handlowego, który może powstanie. Przy okazji można popracować nad bezpieczeństwem przejścia na ogródki działkowe, bo to "dzikie" przejście przez obwodnicę kiedyś się skończy tragicznie.
  Także nie ma co narzekać, trzeba znaleźć rozwiązanie.
  Pozdrawiam

Reklama