Recydywista wydzwaniał do strażaków. Wyzywał, groził, że zabije. ARESZT

Dyskusja dla wiadomości: Recydywista wydzwaniał do strażaków. Wyzywał, groził, że zabije. ARESZT.


 • anonim, 2023-05-09 14:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  niezły typ

 • Tacyczysci (vrfuT), 2023-05-09 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co strazacy mu zrobili bo potrafią przecież celowo doprowadzić człowieka do furii po to aby zdegradować go do przestępcy wariata. Mi na przykład specjalnie pokolizujnie samochod przesunęli żeby kolesie mogli wyrobić i wyłudzić odszkodowanie. Wg prokuratury tu cytat "oni tak współpracują" ((...) prokurator PR w Bolesławcu:-)) zatem wykorzystując stanowiska zaufania publicznego :-) robią co chcą. Może chodziło o to aby go tak pokazać cieszą się pewnie zwłaszcza dotyka prawie z horroru. Pomysleliscie jaka jest wersja powod tego działania ?

 • anonim (vrfuT), 2023-05-09 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ma może przestraszyć i zdegradować do pr,estepcow i ludzi wyjętych spod prawa :-) tych którzy publikują przestępców w mundurach ? WSTYD ! Firmo

 • Mafiaboleslawca (vrfuT), 2023-05-09 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co jest istotne (...) to prokurator Rejonowy w Bolesławcu bardzo publiczna osoba jak sobie wejdziecie na stronę prokuratury też ją tam wymieniają to co nie można napisać kogo się cytuje ? To jakis wstyd powiedzieć że oni tak współpracują i wszyscy o tym wiedzą oraz legalizują tolerują przestępstwa i niszczą ich ofiary? Co jest wstyd wam że należycie do kliki ?

 • anonim (vrfuT), 2023-05-09 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ach jednak wstyd zwłaszcza wiedzieć i nie ,robić z tym porządku bo jest ok niszczyć tych co to za daleko zaszli :+)

 • Anonim (ANuWZw), 2023-05-09 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moją sprawę ,o pobicie mnie przez sąsiada ,też ułożyła prokuratura w Bolesławcu ,cytuję"bo jest lekko niepełnosprawny". Parę dni temu dostałam groźby "że mnie zabije". I co ...nic . On sobie chodzi ,a Ty się bój o siebie i wszystkich wokoło. I gdzie tu sprawiedliwość. Mundurowych wyzwał ,groził i go zamknęli ,a tu nic.

 • a (euu506), 2023-05-09 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O co Wam chodzi. Gość popełnił przestępstwo i został zamknięty. I tak powinno być. Są granice których nie wolno przekraczać.

 • Furia (VaZEw), 2023-05-09 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANuWZw) napisał(a):

  Moją sprawę ,o pobicie mnie przez sąsiada ,też ułożyła prokuratura w Bolesławcu ,cytuję"bo jest lekko niepełnosprawny". Parę dni temu dostałam groźby "że mnie zabije". I co ...nic . On sobie chodzi ,a Ty się bój o siebie i wszystkich wokoło. I gdzie tu sprawiedliwość. Mundurowych wyzwał ,groził i go zamknęli ,a tu nic.

  Mundurowi przekonali społeczeństwo że im trzeba wierzyć ufać że są lepsi i że są władzą. Niektórzy z nich którzy są bardziej odchyleni uważają nawet że są autorytetem. Na pyt dlaczego miałabym im ufać odpowiedź "bo jestem policjantem" w rzeczywistości to może być przestępca ubrany w mundur weryfikację można pominąć nawet testy psychologiczne. Chwilę później drugi mi mówi że oni mogą zrobić wszystko bo cyt znowu "nalezą do organizacji". Ty zatem jesteś poległym ale komu przecież "organizacja" nie jest władzą tylko uzbrojoną grupą.
  UwaZam że ważnym ruchem że strony ludzi podatników wyborców będzie znak o braku akceptacji ich przywilejów koniec teraz policjant jak każdy inny człowiek ma być traktowany nie mają ani trudniejszej ani niebezpieczniejszej pracy niż operator maszyn czy pracownik fizyczny nie jest to też wytężona praca umysłowa bo niektórzy z nich nie potrafią się nawet podpisać.
  Łatwo jednak nadużywając władzy wykończyć człowieka psychicznie doprowadzić do furii komuniści tak robili a potem mówili że ktoś jest agresywny chory psychicznie czy że wyzywa
  Strażacy i ratownicy to samo co policja kto jest tam.przyjmowany czy macie pojęcie kto szkoli i na jakiej zasadzie pracują ratownicy medyczni to jest niebezpieczne dla ludzi.
  Trzeba stać twardo na gruncie i nie poddawać się wiem że oni używają różnych diabelskich sztuczek żeby zdegradować człowieka ważne znaleźć oparcie w kimś kto ma podobne doświadczenia bo trudno wygrać lub poradzić sobie z niegodziwością firmy należy jednak pamiętać że Bóg cię chroni i modlić się za wrogów aby zostali nawróceni lub na zawsze pozostali w swoim królestwie. Na służby nie ma co liczyć i nie ma co im ufać raz się tego naucz że żyjesz na terytorium zajętym przez wroga i nie będziesz miał o nic pretensji. Oni to nie my to nie nasi to zabór

 • Malemiastobeztalentow (VaZEw), 2023-05-09 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A my będziemy się domagali uwolnienia i przede wszystkim rzetelnej dziennikarskiej pracy opisania powodów drugiej strony a nie tylko przepisania z raportu policji z ich strony internetowej.

 • a (euu506), 2023-05-10 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Większość rozmów telefonicznych do służb jest nagrywana. W tym przypadku nie ma gdybania, są dowody.

 • anonim (VaZEw), 2023-05-10 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  a (euu506) napisał(a):

  Większość rozmów telefonicznych do służb jest nagrywana. W tym przypadku nie ma gdybania, są dowody.

  Na co ? Jak ciebie ktoś zwyzywa to idzie do więzienia ? Koniec ochrony dla mundurowki z jakiej racji ?

 • eez (ANTSxO), 2023-05-15 16:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i łatwo chlop jest serio chory ze myslal ze mu sie upiecze

Reklama