dla Baczyka jak znalazł;)
Mamy radę na kłopoty z obsługą w szpitalu św. Łukasza: modlitwę do patrona
Dyskusja dla wiadomości: Mamy radę na kłopoty z obsługą w szpitalu św. Łukasza: modlitwę do patrona.
-
anonim (ALxc4N) napisał(a):
Pokaż cytatTak działa nasz święty szpital, tak dyrektor kontroluje obecność świętych pracowników. Tak to upada. Amen.
-
Zdziwiony (AE7eRh) napisał(a):
Pokaż cytatCzytając te ostatnie artykuły dotyczące szpitala i gufnoburzy wokół tematów to odnoszę wrażenie że komuś wybitnie przeszkadza szpital i dyrektor.
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!
-
Ludzie wszystko przez to, że się nie modlita
-
Módlta się, idzie armagedon i pioruny
-
anonim (ej7rNb) napisał(a):
Pokaż cytatMódlta się, idzie armagedon i pioruny
rozwiazanie to nowy zarzad powiatu… przecież to widać!