Mamy radę na kłopoty z obsługą w szpitalu św. Łukasza: modlitwę do patrona

Dyskusja dla wiadomości: Mamy radę na kłopoty z obsługą w szpitalu św. Łukasza: modlitwę do patrona.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxc4N) napisał(a):

    Tak działa nasz święty szpital, tak dyrektor kontroluje obecność świętych pracowników. Tak to upada. Amen.

    Pokaż cytat

    dla Baczyka jak znalazł;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zdziwiony (AE7eRh) napisał(a):

    Czytając te ostatnie artykuły dotyczące szpitala i gufnoburzy wokół tematów to odnoszę wrażenie że komuś wybitnie przeszkadza szpital i dyrektor.

    Pokaż cytat

    Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie wszystko przez to, że się nie modlita

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Módlta się, idzie armagedon i pioruny

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7rNb) napisał(a):

    Módlta się, idzie armagedon i pioruny

    Pokaż cytat

    rozwiazanie to nowy zarzad powiatu… przecież to widać!