Dodatek węglowy

 • ech... (qnBWh), 2022-10-07 06:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dookoła gminy, miasta wypłacają dodatki węglowe czy inne pieniążki szybciej . Bolesławiecka , miasto , zawsze później . Czy chodzi o przetrzymanie na procent ?

 • tfv (whBBk), 2022-10-07 08:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  moze tak być ale to nikt tego oficjalnie nie powie

 • anonim (e5BIad), 2022-10-07 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ech... (qnBWh) napisał(a):

  Dookoła gminy, miasta wypłacają dodatki węglowe czy inne pieniążki szybciej . Bolesławiecka , miasto , zawsze później . Czy chodzi o przetrzymanie na procent ?

  Bzdura !!! Nikt pieniędzy nie przetrzymuje . Aby wypłacić pieniądze trzeba je najpierw dostać z Urzędu wojewódzkiego. Jeżeli urząd wojewódzki nie prześle ich na konto urzędu miasta to skąd urząd miasta mia je mieć aby wypłacić ???

 • ZK Polska, 2022-10-07 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co jest dodatek węglowy? Pewnie myślicie że on jest abyście mieli ciepło w domu :)
  Nie, on jest po to aby dofinansować banki i aby urzędasy się napasły. Jeżeli piszecie że urząd wojewódzki przelewa z konta na konto miejskie a później miasto przelewa wam a później wy przelewacie składowi węgla to kto zyskuje?
  A gdyby był przydział węgla to nie byłoby tylu pośredników.
  Tona węgla to tona węgla i nie da się manipulować jednostka wagową a ceną da się manipulować, więc dostajecie przelewy :)

 • ech... (qnBWh), 2022-10-08 14:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdarzało się , że nauczyciele otrzymywali pieniążki na 5 , a nie na 1 . Tak już zdarzyło się w maju . W tym miesiącu zawsze jest późno . Nie sądzę , że województwo przesyła za 5 dwunasta kasę . Kiedy ta kasa wypłacana jest odgórnie . Kwota ta sama . Mówią , że szybciej nie można , bo będą dwie wypłaty w miesiącu . A np 2 maj , dzień pracy i pieniążków nie ma .

Reklama