Pancerniacy na granicy z Białorusią. Rusza wsparcie dla rodzin

Dyskusja dla wiadomości: Pancerniacy na granicy z Białorusią. Rusza wsparcie dla rodzin.


 • Malkon, 2021-11-20 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak szybko pojawiła się ta akcja. Pytanie. Dlaczego nikt tego rodzaju akcji wsparcia nie wymyślił dla rodzin policjantów i pograniczników, którzy na granicy są od początku tej trudnej sytuacji????. Tego typu akcje nie są na miejscu tym bardziej, że rodzinom żołnierzy nie zmniejszono świadczeń. W kraju jest spora grupa emerytów i rencistów, która ledwie wiąże koniec z końcem i pies z kulawą nogą nie wspomni o jakiejkolwiek pomocy dla nich a oni sami się nie upomną.

 • 1234567890 (ANuXL3), 2021-11-20 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xxx (AN0IHo) napisał(a):

  Przeciez to ich praca. Czy ktos z nas ma wsparcie jak współmałżonka jest w pracy. Parodia

  To zostań żołnierzem!

 • anonim (VaTaC), 2021-11-20 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Malkon () napisał(a):

  Jak szybko pojawiła się ta akcja. Pytanie. Dlaczego nikt tego rodzaju akcji wsparcia nie wymyślił dla rodzin policjantów i pograniczników, którzy na granicy są od początku tej trudnej sytuacji????. Tego typu akcje nie są na miejscu tym bardziej, że rodzinom żołnierzy nie zmniejszono świadczeń. W kraju jest spora grupa emerytów i rencistów, która ledwie wiąże koniec z końcem i pies z kulawą nogą nie wspomni o jakiejkolwiek pomocy dla nich a oni sami się nie upomną.

  Pewnie dla tego że wojsko podlega pod mon który stara się dbać o podległa mu służbę . W policji czy straży granicznej jest inaczej i podlegają te służby pod MSW . Dla czego MSW nie daje takiego wsparcia i warunków służby jak wojsko ? Tego nie wiem . Są też służby jak GITD czy służba celno-skarbowa albo SOK ten ostatni również uczestniczy w działaniach na granicy patrolując i chroniąc by szlakami kolejowymi nie przedzierali się nachodzcy wraz ze Strażą Leśną która jest nie odzownym wsparciem poprzez świetna znajomość tamtego terenu i przylegających lasów . Czy im należy się wparcie według ciebie ? Nie podlegają pod msw ani mon . W niektórych miastach szczególnie tych dużych straże miejskie musiały przejść niektóre obowiązki policji której są braki a tymbardziej teraz gdzie wielu funkcjonariuszy jest na na granicy szczególnie tych z oddziałów i pododdziałów prewencji etatowych i nieetatowych przez co jest o wiele mniej patroli na ulicy . Należy im się wsparcie ? A ludziom pracującym na granicy i przy granicy ? A tym co mają tam firmy ? A mi ? A tobie ? A nie było by tak że płakali by niektórzy" eksperci " zza kompa w ciepłym domu że to marnotrawienie pieniędzy i że można było dać tylko wojsku ewentualnie straży granicznej a nie odrazu każdej służbie i formacji w Polsce ? Zawsze źle zawsze zazdrość -taka cecha , taki naród i w kraju i za granicą zawistny wobec siebie i sra.... we własne gniazdo .

 • sabotaż antoniego smoleńskiego (A7bU9h), 2021-11-20 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Ktos (evRWiS), 2021-11-20 14:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za dolary na misjach nie potrzebne wsparcie?? Taka praca ,raz się udał pierdziec w stołek na kompani a raz na 20 lat trzeba się wykazac.

 • anonim, 2021-11-20 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czołgami pojechali nad granicę? Będą nacierać na Mińsk?

 • Forest (hjJz7), 2021-11-20 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  plandemia () napisał(a):

  Najważniejsze, że żony żołnierzy nie sprawdzają certyfikatów szczepionkowych , są wręcz przeciwne wszelkim zabezpieczeniom :-) . Martwi mnie tylko, że większość jest "wstydliwych" - wstydzi się odmówić kiedy kolega próbuje "pocieszyć" ... :-) . Taka sytuacja zwiększa inflację, bo trzeba zapewnić więcej benefitów w postaci 500+ , itp.... .
  Nie mogę się doczekać kiedy mój sąsiad dostanie rozkaz wyjazdu na wschód gdyż nie da ci ojciec, nie da ci matka tego co może dać ci sąsiadka :- ) .

  [...] jakby krowy majtki nosiły to byś do tej pory nie wiedział [...]

 • Jw 2318 (AE7Fgh), 2021-11-20 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Forest (hjJz7) napisał(a):

  [...] jakby krowy majtki nosiły to byś do tej pory nie wiedział [...]

  Dodaj że jąkała...

 • anonim (emWdXM), 2021-11-20 19:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (wo9JH) napisał(a):

  Każdego roku ponad 100 dzieci w Polsce popełnia samobójstwo bo psychologia i psychiatria dziecięca leży i kwiczy, a tu prosze-pomoc na zawołanie dla osób które wykonują swoje obowiązki i które latami siedzą w jednostkach i zbijają bąki i biorą kasę za nic nierobienie... Mam nadzieję że to paździerzowe państwo PiS wkrótce je*nie...

  To dlaczego nie chcesz przyjsc do wojska jak placa za zbijanie bakow?Kazdy chyba chce nic nie robic i zarabiac.Pozdrawiam!Ludzie etatow w wojsku jest duzo!

 • redaktor (hjJHA), 2021-11-20 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem, że te kobiety ze zdjęcia wyjechały chronić wschodniej granicy .W przeciwnym razie nie rozumiem po co je pokazywać ? Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaki procent kobiet stanowią żołnierze wysłani na front ? Pytam bo nie chciał bym aby były dyskryminowane i pozbawione możliwości zdobywania doświadczenia w terenie.

 • bogoo (As6u0a), 2021-11-21 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jak czytam te pierdoły to sie mam ochotę na was wyrzygać plujecie i szargacie ludzi co bronią waszych tchórzliwych dup ale jak by sie wam zło do dupy dobrało to byś jak pies sie kajał do wojska czy policji żeby ci pomogli i ratowali dupę ale karma wraca jak kuba bogu tak bóg kubie historia pamięta takie plucie jadem
  A jak by co to etaty są w służbach mundurowych idz pokarz klasę i jak sie służy ... a nie pójdziesz po jesteś cieniasem i pajacem wolisz kłapać ryjem i wprowadzać zamieszani i szczuć ograniczeni idioci

 • bogoo (As6u0a), 2021-11-21 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe co byś pisał i powiedział jak by twoja Córka, Syn czy Wnuk był na granicy jak by był żołnierzem albo policjantem ,albo co byś powiedział jak by twoje dziecko dostało w twarz kamieniem od imigranta jak ten policjant co oberwał tydzień temu co byś powiedział . Synowi ,Córce ,Bratu ze za to masz płacone ze za to masz zapieprzać tak byś powiedział ciekawe fajnie sie komentuje jak cie nie dotyczy bezpośrednio ten problem pomyśl nim coś powiesz napiszesz

 • realista (ANylc8), 2021-11-21 11:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a jak przyjdzie co do czego to i tak dziadkow do rezerwy powołaja jak zawsze tych co zarabiaja najniższą krajowa i za........ją po 45 lat płacąc na to nasza sztuczna armie

 • Bolesławiec (hjJHZ), 2021-11-21 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (e3JmCf) napisał(a):

  Jak widać kolejne Kobiety do wojska !! Trzeba będzie nowe etaty w administracji tworzyć bo one nie nadają się do niczego innego!!! KTO pracuje w Wojsku to wie o czym mówię!!
  Niczego nie mogą robić , wszystko za ciężkie jak święte Krowy w Indiach. A do tego stare kacapy biegają za nimi jak by mieli sraczkę w majtkach.

  , święta prawda

 • 1
 • 2

Reklama