Odwołać Czarnka

 • Myślę, że wielu z nas nie przypuszczało, że po likwidacji gimnazjów przez Annę Zalewską już nic gorszego nie przydarzy się polskiej szkole. W końcu do dzisiaj nie rozwiązano problemów, które powstały przy ostatniej pisowskiej reformie edukacji. Nie mówiąc już o tym, że tylko nieliczne placówki dostosowały się architektonicznie do przyjęcia uczniów z niepełnosprawnością. Mamy także przeładowane programy nauczania, niedostosowane do potrzeb jakie wykształciły się na rynku pracy u progu XXI wieku. To wszystko wydaje się przy tym co planuje obecny minister dziecinną igraszką.
  Ministrowi Czarnkowi niestety pomyliły się priorytety. Kuratorium bierze bowiem za kurie a kuratora oświaty pomylił z inkwizytorem lub cenzorem. Dyrektorzy szkół mają stać się ręcznie sterowanymi pacynkami. Na deser dostaniemy ideologiczne klony fanatycznych kuratorów pokroju Barbary Nowak. Szkoła pod kuratelą Czarnka może zamienić się na naszych oczach w kuźnie nienawiści, hejtu, pogardy i strachu przed każdym kto myśli lub wygląda inaczej. Ministerstwo Edukacji i Nauki już przygotowuje grunt pod obowiązkową religię i etykę, która nauczana będzie przez nauczycieli kształconych na uczelni Rydzyka. Zarówno program, w tym wykaz lektur, zmieniają się tak by odpowiadać ideologicznie PiS. To produkcja bezrefleksyjnego, posłusznego społeczeństwa, którego horyzont nie będzie wykraczał poza to, na co pozwoli ministerstwo.
  Właśnie dlatego powstała inicjatywa obywatelskiego wotum nieufności dla obecnego ministra. Tylko jego odwołanie może zapobiec katastrofie, którą szykuje nam obecna władza. Ręka ministra sięgnie nie tylko po szkoły publiczne ale także po szkoły i uczelnie prywatne. Kontrola będzie absolutna a ucieczka przed wpływem Przemysława Czarnka niemożliwa.
  Zachęcam Was wszystkich do składania podpisów pod wotum nieufności do ministra. Podpisy można składać w moich biurach poselskich: w Jeleniej Górze przy ul. Klonowica 2/10, a w Legnicy przy ul. Rynek 9. Lub można wydrukować listę samemu ze strony: https://robertobaz.pl/ i uzupełnioną dostarczyć do jednego z biur poselskich.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • olokoloo145 (anwYW), 2021-07-13 14:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  He he he mamy was w .....

 • Aga (dmH5rB), 2021-07-13 16:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chcecie odwoływac ministra jak z prezydentem miasta sobie nie mozecie dac rady?

 • anonim (AE4mCd), 2021-07-13 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to ten poseł nie wie ,ze odwołuje się przez głosowanie w sejmie

  żeby tak przez podpisy można było

  politycy inaczej by się zachowywali.

  Aga dobrze podsumowała

 • edek (AE7oTC), 2021-07-13 18:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zalewska ma sie dobrze i uciekła wprost od własnej reformy którą spi....a ale przeszedł kolejny obrońca dziewczęcego krocza z tym że wyście niestety sami na tę władzę głosowali więc ....zbierajcie Owoce albo go wyeliminujcie . ( Minister nie wie że 14 letnie dziewczyny piją , ćpaja i co inne też juz mają za sobą ) Dlatego broni ich zażarcie od zepsucia .

 • Pannazdzieckiem (Hw0mO), 2021-07-13 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odwalać Romana .

 • grażyna, 2021-07-13 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podpisuję. Nie ma w tej chwili nic bardziej szkodliwego niż deformy tego człowieka. Kamienia na wychowanie bym mu nie dała, co dopiero dziecko.

 • Reklama

 • Polak (hjJP6), 2021-07-13 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  czarnek ma na pustym łbie garnek sito

 • prosto z mostu (A8svbY), 2021-07-13 20:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepszy minister edukacji narodowej od czasów II wojny światowej. W końcu ktoś kto ogarnia jak powinna wyglądać nowoczesna szkoła z tradycjami katolickimi, nie ma miejsca na satanizmy i inne ateizmy.

 • Betonowa bomba (ALxc66), 2021-07-13 21:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Katolickie tradycje?
  Masz na myśli:
  Primo - cebulackie potrawy na święta
  Secundo - klękanie jak półidiota przed kawałkiem drewna i facetem w sukience
  Tertio - odjaniepawlanie pedofilii
  Quarto - śpiewanie wesołych piosenek o Panu który 2k lat temu został ukrzyżowany za podburzanie ludu?
  Wiele więcej kwiatków by się znalazło, ale mam ciekawsze zajęcia niż przepychanie się z gimbusami na wiejskich forach internetowych. xd

 • anonim (ANymFD), 2021-07-13 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policz w tym języku do 25. Chcę zobaczyć, czy umiesz.

 • anonim (e3JslV), 2021-07-13 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  prosto z mostu (A8svbY) napisał(a):

  Najlepszy minister edukacji narodowej od czasów II wojny światowej. W końcu ktoś kto ogarnia jak powinna wyglądać nowoczesna szkoła z tradycjami katolickimi, nie ma miejsca na satanizmy i inne ateizmy.

  Znowu jakiś dyżurny klecha to się produkuje.

 • Nawiedzony Johnny (ALxc66), 2021-07-13 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z religią jest trochę jak z seksualnością. Dobrze trzymać ją w sypialni. Odprawianie guseł na forum publicznym zbiorowo jest po prostu słabe. Powiesz mi "nie chcesz, nie wchodz do kościoła", ale czy aby ludzie wyznania katolickiego nie wytykają "innowacji' na tym polu? Temat stary jak świat, acz nigdy nie nudny.
  Więc jeśli sprawa duchowości szeroko pojętej jest stricte osobista, a rzekłbym, że nawet bardzo delikatna, toteż myślę iż każdy powinien się w tej sferze skupić tylko na sobie.

 • anonim (AreUad), 2021-07-14 06:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Możecie sobie podpisywać. PIS został wybrany w wolnych wyborach demokratycznych. I rządzi, Jak chcecie to zmienić to wybory za dwa lata. Inna sprawa tylko de-bil mógł popierać gimnazja. Niewydarzony pomysł Tuska

 • anonim (ANyExG), 2021-07-14 08:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Podpisuję. Nie ma w tej chwili nic bardziej szkodliwego niż deformy tego człowieka. Kamienia na wychowanie bym mu nie dała, co dopiero dziecko.

  Nie znam gościa, ale jeżeli pani jest mu przeciwna , to znaczy, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

 • 1
 • 2

Reklama