Próbowali ukraść szyny kolejowe. Cztery osoby z zarzutami

Dyskusja dla wiadomości: Próbowali ukraść szyny kolejowe. Cztery osoby z zarzutami.


 • bystrzak2000 (er8aHl), 2021-09-22 23:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu "mikole" z Wrocławia przyjechali kraść szyny. Jeden już dostał za to w japę to do dzisiaj leczy traumę w internecie.

 • Człowiek koń (qzKNB), 2021-09-22 23:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie to ci chuligani z "Czarnej Listy Dolnośląskich Mikoli" (wpisać w Google jak ktoś nie zna).

 • Marek Robert Hejduk (eJoevB), 2021-09-22 23:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tu o innym wyczynie mikoli z Wrocławia:

  "Dzisiejszej nocy na stacji osobowej Głogów fotopułapka zarejestrowała osoby postronne poruszające się w miejscu niedozwolonym przy jednostce elektrycznej. Po chwili na miejsce przybył patrol Straży Ochrony Kolei, który zastał trzech mężczyzn malujących graffiti na jednostce pociągu.

  W trakcie interwencji jeden z mężczyzn w sposób brutalny zaatakował funkcjonariuszy uderzając jednego z nich w głowę pustą skrzynką po napojach. Odpierając bezpośredni zamach na zdrowie i życie jeden z funkcjonariuszy SOK oddał dwa strzały ostrzegawcze. Napastnik został natychmiast obezwładniony i ujęty. Pozostali sprawcy zdołali zbiec.

  W wyniku czynnej napaści funkcjonariusz SOK doznał urazu głowy. Przybyłe na miejsce Pogotowie Ratunkowe przewiozło poszkodowanego funkcjonariusza do Szpitala na obserwację. Przybyli na miejsce zdarzenia Prokurator wraz z grupą dochodzeniową Policji zabezpieczyli ślady i dowody rzeczowe w postaci: telefonu komórkowego i 15 puszek z farbą w sprayu.

  Ujęty sprawca malowania graffiti oraz czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego przekazany został do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie. Jak ustalono sprawcą okazał się 32-letni mieszkaniec Wrocławia, który był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa."

 • Natalia Trefler (qzK59), 2021-09-22 23:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja bardzo polecam wpisać w Google "Czarna Lista Dolnośląskich Mikoli". Nie wiem kto ją sporządził, ale jest tam piękny wykaz wszystkich chuliganów kolejowych z Dolnego Śląska, którzy demolują dworce, niszczą tabor i piszą wulgarne komentarze w internecie. Sprawdź koniecznie, czy to nie twój znajomy, a może nawet ktoś z rodziny!

 • Jacek Kaźmierczak (qzKvQ), 2021-09-22 23:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na linii do Sobótki jest jeszcze gorzej. Z tym że tam sami mieszkańcy nie chcą pociągów, gdyż niszczą wszystko to co zrobiła firma budowlana podczas remontu torów. Wpiszcie w Google: "Kradną części maszyn i niszczą sprzęt. Złodzieje i wandale prawdziwą plagą dla remontujących linię kolejową" lub "Tak powstaje linia kolejowa Wrocław - Sobótka. Kiedy pojawią się tu pociągi?" i przeczytajcie w tekście akapit "Most nad Ślęza dopiero wyremontowany, a już zniszczony!". Szkoda publicznych pieniędzy na remont linii, która będzie stale niszczona przez wandali z Wrocławia i okolic.

 • Natalia Trefler (qzKNB), 2021-09-22 23:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja bardzo polecam wpisać w Google "Czarna Lista Dolnośląskich Mikoli".

 • Natalia Trefler (qzKNB), 2021-09-22 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cd. Nie wiem kto ją sporządził, ale jest tam bardzo piękny wykaz wszystkich chuliganów kolejowych z Dolnego Śląska.

 • Reklama

 • Natalia Trefler (qzKNB), 2021-09-22 23:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cd. Oni demolują dworce, niszczą tabor i piszą wul garne komentarze w internecie.

 • Natalia Trefler (qzKNB), 2021-09-22 23:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cd. Oni dеmolują dworcе, niszczą tabor i piszą wulgarnе komentarzе w internеcie. Sprawdź koniеcznie, czy to niе twój znajomy, a możе nawеt ktoś z rodziny!

 • do Natalka i Marcin (A5jOyH), 2021-09-22 23:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I już przylazłeś wsiocławski trollu. Widzę że masz wsiocławski trollu jakąś traumę z gwałtem w Lwówku, prawie mi cię żal id ioto. Śmi erdzi od ciebie gó wnem bo masz ciągle ryj otwarty. Poproś starego żeby po wyjęciu fi uta z twego ty łka mył go zanim ci zapakuje w ja pę. To rozwiąże problem.

 • vege burger (eJoevB), 2021-09-23 00:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś z ws iocławia sabotuje kolej w województwie rozkręca je skacze pod pociagi włącza hamulec

  Tej pe dalskiej ho łocie zakazac jazdy pociągami

  I woolege zakazac pisania bzdur na temat Lwówka.

 • Paweł Kukurowski (qzKvQ), 2021-09-23 00:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli kogoś należałoby wsadzić do więzienia za zniszczenie linii kolejowej do Lwówka, to byłby nim Piotr Rachwalski - były prezes Kolei Dolnośląskich, który zlikwidował wszystkie pociagi na tej linii, przez co popadła ona w ruinę. Teraz natomiast próbuje wykurzyć producenta filmu, żeby nie dopuścić do remontu tej trasy. Rachwalski zawsze nienawidził tą linię, bo ma umysł starego PKP-iarza, który potrafi tylko niszczyć.

 • wrocławianin (hoPLz), 2021-09-23 00:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Linia do Lwówka to trasa jest o wiele piękniejsza turystycznie, znaczenie komunikacyjne dla mieszkańców też dużo większe niż jakaś linia do Sobótki przez same wioski.

  A jak to co jest nie starczy na remont Sobótki, to trudno. Kasę będzie można wydać na remont innych linii, np. do Karpacza albo Kowar. Najważniejsze żeby ta kasa się nie zmarnowała.

  Mieszkańcom Sobótki natomiast wystarczą autobusy.

 • złomiarz z Grabi Szyna (AuK6Rn), 2021-09-23 00:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno w Sobótce znów zrobili wystawkę nowiutkich szyn i podkładów przy linii kolejowej. Zaprzegać chopy konie do wozów i jechać, bo inni wezmą! Tam szyny i tak do niczego nie są potrzebne, bo pociągów do Sobótki nigdy nie będzie.

 • soutys Smrobudki (espjnu), 2021-09-23 00:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Sobótce natomiast mieszkańcy zbierają podpisy- ludzie chcą żeby rozebrać resztki tej linii bo wszyscy chcą asflatowej ścieżki rowerowej na Ślężę.

 • 1
 • 2

Reklama