21 dni kwarantanny? delta dominacja

 • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-26 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję :

  "Nawet trzy tygodnie może trwać izolacja domowa lub kwarantanna po zetknięciu, lub zarażeniu się groźną odmianą wirusa, np. wariantem Delta. Według rozporządzenia ministra zdrowia, o dłuższym pobycie w domu zadecyduje sanepid. "

  -----------------------

  Czy to dobry kierunek pod kątem czasu izolacji podejrzanych o zakażenie oraz chorych ? chodzi o zbliżającą się IV falę i wariant delta.

  Czy podczas V fali (od luty 2022) i wariancie lambda kwarantanna powinna być jeszcze dłuższa? np miesiąc ?

  Czy będzie rekomendacja MZ o przyjęciu trzeciej (przypominającej) dawce szczepionki ?

 • zbynek (ALlanB), 2021-07-26 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  szczepic sie, nosic maseczki nawet we wlasnych domach i jakos to przetrwamy

  no i ze 2 miesiace lokdaunu

 • Klor (dmH5rB), 2021-07-27 08:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  zbynek (ALlanB) napisał(a):

  szczepic sie, nosic maseczki nawet we wlasnych domach i jakos to przetrwamy

  no i ze 2 miesiace lokdaunu

  Byłeś na końcu świata? Widziałeś tam 4 słonie? Jeśli nie to w d..byłeś i g.. widziałeś. Załóż folię i zasłoń okna w obawie przed chemitrails.

 • anonim (ANyExG), 2021-07-27 09:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  zbynek (ALlanB) napisał(a):

  szczepic sie, nosic maseczki nawet we wlasnych domach i jakos to przetrwamy

  no i ze 2 miesiace lokdaunu

  Proponuję ci worek foliowy na głowę i mocno obwiązać na szyi.
  Żaden wirus nie będzie ci groźny

 • mama (anwXJ), 2021-07-28 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  dla osób niezaszczepionych kwarantanna bezpłatna oczywiście

 • anonim (vZlIL), 2021-07-29 05:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Państwa w zmowie dalej sieją tą propagande

 • Twoja zaraza, 2021-07-29 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe kiedy dostrzeżecie manipulację jakiej każdego dnia jesteście poddawani... to do miłośników lockdownów i innych takich...

  Mówią nam, że stosunkowo niska ilość zgonów np w UK, oraz niska liczba hospitalizacji to wynik szczepień. Więc szczepić się warto.
  Innym razem, ten sam "ekspert" mówi, że w UK chorują w olbrzymiej większości niezaszczepieni... więc warto się szczepić żeby nie zachorować.

  Zagadka... Skoro jest mało hospitalizacji oraz zgonów, a chorują głównie niezaszczepieni, to czy delta jest najgroźniejszą odmianą z dotychczasowych czy nie?
  Na odpowiedzi czekamy do godziny 16. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy dożywotnim zapasem szczepionek... bo dużo ich kupiliśmy i w sumie nie mamy co z nimi robić

 • Reklama

 • Olo (e3JslV), 2021-07-30 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZlIL) napisał(a):

  Państwa w zmowie dalej sieją tą propagande

  W zmowie to są raczej matoły antyszczepionkowe !
  Ale będzie chyba po problemie jak IV fala najpierw weźmie się za nich.

 • arek (e3JslV), 2021-07-30 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie zaszczepieni powinni w pełni pokrywać koszty swojego leczenia po zachorowaniu na Covid19.
  Przez kieszeń do rozumu !

 • anonim (hjNPN), 2021-07-30 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Olo (e3JslV) napisał(a):

  W zmowie to są raczej matoły antyszczepionkowe !
  Ale będzie chyba po problemie jak IV fala najpierw weźmie się za nich.

  4 fala propagandy ty bezm.....

 • anonim (ejpmYW), 2021-07-30 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję:

  Covidowy test na inteligencję

  Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować, a kogo zachować przy życiu!

  Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej), selekcji kto „do roboty”, a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

  Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.

  Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

  Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać covidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!

  Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo covidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

  Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

  Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!

  I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

  I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!

  Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.

  Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!

  Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!

  Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo covidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

 • myślenie nie boli (eltC24), 2021-07-30 23:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cóż dodać, cóż ująć... Prawda zawsze się obroni, byle nie za późno... Dziwię się że jeszcze ten powyższy wpis nie usunięto... Moich kilka cenzura usunęła...

 • anonim (e3JslV), 2021-07-31 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  myślenie nie boli (eltC24) napisał(a):

  Cóż dodać, cóż ująć... Prawda zawsze się obroni, byle nie za późno... Dziwię się że jeszcze ten powyższy wpis nie usunięto... Moich kilka cenzura usunęła...

  Skąd się biorą takie debile jak ci dwaj wyżej ?

 • myślenie nie boli (eltC24), 2021-07-31 19:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (e3JslV) napisał(a):

  Skąd się biorą takie debile jak ci dwaj wyżej ?

  Ćwoku, poszukaj sobie informacji na temat jak to "filantrop" Gates bardzo się zatroszczył o dzieci w Afryce i postanowił przeprowadzić masową akcję szczepień. Kiedy tubylcy zorientowali się że dzieci zaczynają umierać ni stąd, ni zowąd, to ukatrupili bodajże ośmiu członków tej ekipy, reszta zdążyła się ewakuować. Oczywiście w mediach tego nie usłyszysz, bo większość mediów jest w rękach globalistów... Nikt nie twierdzi że mamy światowy spisek, ale ludzie dziś stali się wygodniccy i za bardzo zawierzają rządom (zależnym od globalistów) Za dużo jest sprzeczności w całej tej "pandemii" statystyki i liczby nie kłamią, ale ludzi straszy się wszędzie i dookoła. Kto bardziej świadomy to widz te sprzeczności i absurdy. Lepiej zawsze być czujnym, niż łatwowiercą i wygodnickim słuchaczem propagandy i akwizycji ze szklanego ekranu...

 • gość, 2021-07-31 20:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  arek (e3JslV) napisał(a):

  Nie zaszczepieni powinni w pełni pokrywać koszty swojego leczenia po zachorowaniu na Covid19.
  Przez kieszeń do rozumu !

  Oczywiście, że tak. Dlaczego zaszczepieni mają finansować ignorantów. Jak zachorują niech sami płacą za siebie. Niech biorą odpowiedzialność za swoje poglądy. Szczepionki są za darmo.

Reklama