Weekend policji: 161 interwencji, złodzieje, pijani kierowcy i 11 poszukiwanych przestępców

Dyskusja dla wiadomości: Weekend policji: 161 interwencji, złodzieje, pijani kierowcy i 11 poszukiwanych przestępców.


  • anonim (vkanu), 2021-07-26 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    161 interwencji... 11 poszukiwanych przestępców... z czego: poprawnie wykonanych interwencji: 0, a złapanych przestępców? Również: 0.

  • anonim (euu4to), 2021-07-26 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkanu) napisał(a):

    161 interwencji... 11 poszukiwanych przestępców... z czego: poprawnie wykonanych interwencji: 0, a złapanych przestępców? Również: 0.

    Dokładnie. Mnie siłą zaciągnięto do radiowozu a dopiero później zaczęto rozmawiać. Przekroczenie uprawnień, brak pełnego umundurowania, bzdurne podstawy prawne, usunięcie nagrania interwencji z tel. pod przykrywką sprawdzenia numeru IMEI (udało się odzyskać). Na dniach wysyłam zażalenie z materiałem video do naszej prokuratury.

  • anonim (vkanu), 2021-07-26 15:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euu4to) napisał(a):

    Dokładnie. Mnie siłą zaciągnięto do radiowozu a dopiero później zaczęto rozmawiać. Przekroczenie uprawnień, brak pełnego umundurowania, bzdurne podstawy prawne, usunięcie nagrania interwencji z tel. pod przykrywką sprawdzenia numeru IMEI (udało się odzyskać). Na dniach wysyłam zażalenie z materiałem video do naszej prokuratury.

    To jest zasrana polska, cały ten kraj to jeden wielki śmietnik przyjazny przestępcom, a normalni ludzie mają wedle życzeń PiSSmańców wуріеrdalać za granicę i trzymać się z dala od tego śmierdzącego kaczogrodu.

Reklama