Co z parkingiem przy Starostwie Powiatowym w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: Co z parkingiem przy Starostwie Powiatowym w Bolesławcu?.


 • Gfddf (A8svTe), 2021-07-29 06:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Urzednicy - pracujacy dla obywateli i za obywateli pieniadze decyduja o parkingu jakby byl ich prywatnym miejscem. Jeszcze nie dawno co weekend bylo otwarte - jaki ma to sens, skoro i tak parkingi miejskie na weekend sa bezplatne. Komu to przeszkadza? Co sobote na termy zdzieciakami jezdze i teraz nie ma gdzie auta zostawic. Czy to jest prywatny parking starosty? Czy wybudowal go za swoje prywatne pieniadze?
  Dramat...po prostu "nie, no nie"....
  Prosze niech sie ktos ze starosywa wypowie.

 • Gfddf (A8svTe), 2021-07-29 06:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mialo byc "nie, bo nie"...

 • Paweł (eXhtK), 2021-07-29 07:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Qwerty (hjJ6R) napisał(a):

  Dlaczego Starostwo ma udostępniać swój parking. Prezydent wprowadził płatną strefę to zapytajcie się jego czy można parkować w rynku pod ratuszem .

  A to dlatego, że jest z naszych podatków wybudowany a nie za prywatne pieniądze.

 • anonim (vTTI9), 2021-07-29 07:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ja (ANuXKS) napisał(a):

  Może by tak się właściciele sklepów przy PKS zainteresowali tym,że klient chcąc u nich zrobić zakupy nie ma możliwości zaparkowania samochodu...Odkąd wprowadzono strefę płatnego parowania w obrębie Rynku ,zaparkowanie na terenie parkingu przy PKS-ie w celu zrobienia zakupów graniczy z cudem.To jest jakieś nieporozumienie.Powinien być parkometr jak pod Lidlem i byłby problem z głowy,a tak każdy zostawia auto i idzie w miasto bo parking darmowy...

  Będzie i to niedługo

 • Ddgdd (A8svTe), 2021-07-29 07:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki baran napisal "Starostwo swoj parking"....jaki swoj? Wlasnie o to chodzi ze nie swoj, tylko publiczny. Czy to jest prywatna firma? Czy to jest prywatny plac?

 • Andrzej, 2021-07-29 08:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W weekendy parkingi są darmowe w całym mieście w czym jest problem. A i dlaczego ktoś ma wam udostępniać swój parking jak jesteś taki mądry to wybuduj swój parking i go udostępnij za darmo.

 • gtr (whBPn), 2021-07-29 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Burdel w tym mieście na maxa .... ratusz się chyba już całkiem pogubił a w starostwie rozumnych ludzi za grosz ...ale wypłaty z podatków mieszkańców biorą .....

 • 1
 • 2