Zbierają pieniądze na kremację i transport ciała śp. Łukasza Cygana do kraju

Dyskusja dla wiadomości: Zbierają pieniądze na kremację i transport ciała śp. Łukasza Cygana do kraju.


 • anonim, 2021-04-25 22:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jego całe życie to był jeden wielki bal. C.....anie i h....anie więc nie było czasu choćby chwilę pomyśleć o ubezpieczeniu. Nie szanował swojego życia ani życia innych to po pierwsze. (...)

 • gość, 2021-04-25 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AzjTl7) napisał(a):

  Co robi ambasada polski podobno maja pomagać w takich sytuacjach ? Do tego służy ambasada aby pomoc dowiedzieć się jaki jest status sprawy i sprowadzić cislo do polski, Skoro skarb państwa mizna doić to skarb państwa może sprowadzić ciało Polaka do domu !

  Przestań się mądrzyć.... Lepiej nic nie pisz. :( W mojej rodzinie był podobny przypadek. Wszystkie koszty pokrywa rodzina...

 • Xxx (AqLzbt), 2021-04-26 05:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyrazy współczucia dla rodziny, a w szczególności dla dzieci stracić ojca i syna za jednym razem....z całego serca życzę tej rodzinie wszystkiego najlepszego aby tym osieroconym dziewczynkom w życiu się ułożyło.

 • anonim (hjJVz), 2021-04-26 09:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Jego całe życie to był jeden wielki bal. C.....anie i h....anie więc nie było czasu choćby chwilę pomyśleć o ubezpieczeniu. Nie szanował swojego życia ani życia innych to po pierwsze. (...)

  Nie czas na takie wywody.Zostaw takie"rewelacje" dla siebie

 • / (hjcz5), 2021-04-26 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyrazy współczucia ale proszę określić czy zbiórka dotyczy transportu czy kremacji zwłok. Przewiezienie zwłok do Polski napewno wiąże się z dużymi kosztami dlatego często zwłoki poddaje się kremacji w danym kraju i przewozi urne. Tak zrobili moi znajomi w Anglii. Urne mieli ze sobą w samolocie.

 • Anonim (hjJxa), 2021-04-26 14:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie często są nieświadomi ile coś takiego kosztuję ambasada może pomóc ale nie musi zależy jaki przypadek , moim zdaniem są to 2 odrębne sprawy , pierwsza to transport ,druga w jaki sposób mają przywieść ciało zmarłego ,skremowany na miejscu bądź nie , jest też opcja kreacji na miejscu i przywiezienie urny samemu ,ale nie zapominajmy że wszystkie procedury trzeba załatwić tam na miejscu za granicą Polski jak i również tutaj w Polsce oczywiście się za to płaci niewiem ile wam powiedzieli za to wszystko choć napewno suma przeraża jeżeli mogę podpowiedzieć miałam podobną sytuację ,inne okoliczności i miejsce trochę dalej bo 1000km Ale pomogli mi bardzo i koszty nie były aż tak ogromne jakie powiedzieli mi w firmie pogrzebowej [...].

 • GiÒ (hjJ5A), 2021-04-26 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W opisie zbiórki jest wyraźnie napisane czego dotyczy zbiórka. Proszę czytać uważnie.

 • Aneta (ALxc81), 2021-04-27 03:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda mi tego chłopaka. Nie wiem co się stało, jaka przyczyna śmierci ale szkoda jak cholera.
  Współczuję rodzinie

 • Pani psycholog (hjJQH), 2021-04-28 06:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Jego całe życie to był jeden wielki bal. C.....anie i h....anie więc nie było czasu choćby chwilę pomyśleć o ubezpieczeniu. Nie szanował swojego życia ani życia innych to po pierwsze. (...)

  Po pierwsze to ty nie powinienes uzywac słowa "szacunek" nie mając bladego pojęcia co ono w ogole oznacza a dwa mogles mu to za zycia powiedziec a nie opierd...ac mu dupe po smierci. Kozak w necie piz.. w swiecie.

 • Anonim (hjJcD), 2021-04-28 10:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie chcecie pomoc rodzinie pomóżcie. Nie chcecie pomoc nie komentujcie.Łukasz zawsze pomagał tym którzy tego potrzebowali. Nie ważne w czym ale zawsze można było na niego liczyć. Niech każdy kto go znał zastanowi się ile razy zwracał się do niego o pomoc nawet w najdrobniejszych sprawach. Jego nr tel każdy pewnie nadal ma bo kiedyś potrzebował jego pomocy. Uszanujmy Jego i Jego pogrążona w smutku rodzinę bo nigdy nie wiadomo jak potoczy się nasze życie i czy my lub nasi bliscy nie będziemy potrzebowali pomocy. Nie komentujcie głupio poprostu pomodlmy się za niego choć raz.

 • 1
 • 2

Reklama