SPP. Co z przedsiębiorcami działającymi w strefie, ale niemieszkającymi w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: SPP. Co z przedsiębiorcami działającymi w strefie, ale niemieszkającymi w Bolesławcu?.


 • Ula (ekhLMO), 2021-06-24 15:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co jak mam opłacony abonamemt, ale moje auto w warsztacie i jeżdżę zastępczym, albo szwagra ? Mam płacić? Przecież już zapłaciłam, a to wypadek losowy.

 • udssvpotv (Areynh), 2021-06-24 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Staromiejska część? Kogoś poniosło. Zapraszamy na Parkową. Parkingu brak, parkometr stoi, a bloki to przecież Starówka

 • Tom (vZx5C), 2021-06-24 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I prawidłowo bo człowiek po pracy nie ma jak pod domem stanąć ,wypad na autobusy miejskie a nie blokować mieszkańcom miejsce.Wiocha wynocha

 • Rys (A8svyP), 2021-06-24 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjqzv) napisał(a):

  Obecnie jestem na wczasach parking doba 22 euro

  Jesteś TAM obcy nie łożysz na co dzień na utrzymanie terenu więc nawet u nas na wczasach niektórzy właściciele posesji za parkowanie pobierają opłatę

 • Ania (vkOOA), 2021-06-24 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjqzv) napisał(a):

  A zapytam wszystkich ... czy byliśmy za granicą? Tam za parking płacimy i siedzimy cicho.... wszędzie płacimy i to słono... jestem teraz na urlopie i parking na ulicy dla turysty uwaga 4,5 godziny 35 euro....

  Racja ale ......
  Po pierwsze na wakacje jedziemy raz na jakiś czas a nie codziennie jak do ludzie dojeżdżają do pracy
  A po drugie w wielu zagranicznych miastach ( np w Pradze)są parkingi P+R(park and ride)gdzie za symboliczną opłatą zostawiasz auto na obrzeżach miasta i spokojnie możesz dojechać do centrum komunikacja zbiorową.

 • anonim (ANyExG), 2021-06-24 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ania (vkOOA) napisał(a):

  Racja ale ......
  Po pierwsze na wakacje jedziemy raz na jakiś czas a nie codziennie jak do ludzie dojeżdżają do pracy
  A po drugie w wielu zagranicznych miastach ( np w Pradze)są parkingi P+R(park and ride)gdzie za symboliczną opłatą zostawiasz auto na obrzeżach miasta i spokojnie możesz dojechać do centrum komunikacja zbiorową.

  A u nas żeby ktoś nie zaparkował poza strefą to zlikwidowali parking na Wesołej.
  Władza się wyżywi.

 • dew (hjJ7l), 2021-06-24 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma lipy kupujemy rowery .... i zamiast płacić 240 zł na m-c można kupić rower ....biznes rowerowy kwitnie a miasto ma pustą kasę .... za przejście chodnikiem tez nam zaraz opłaty wprowadzą .... może wjazd na wioski też od miasta opłaty zrobimy???? na ścieżkę rowerową?? protestować i nic więcej nie zostało ....

 • anonim (hjaCs), 2021-06-24 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Współczuję tym w strefie do których przyjadą bliscy np na wakacje. 240 na mc. No gościnnie.

 • anonim (euIyiU), 2021-06-24 21:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańcy ulic graniczących ze strefą będą mieli przerąbane, bo teraz przyjezdni zawalą im podwórka samochodami szukającymi darmowych parkingów.

 • Maria (vkPfM), 2021-06-24 22:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszędzie się płaci tylko nie w Bolesławcu. Mam dosyć zawalonych cały dzień parkingów.

 • Bareja (eltC24), 2021-06-24 23:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W ratuszu myślą że mają monopol ale się mylą . Dali sygnał dla innych . Nie będzie parkowania za strefą bo lada dzień duże sklepy i "galerie" zamkną swoje parkingi w niedzielę a w tygodniu ograniczą dostęp do 60 lub 30 minut(tylko na czas zakupów . Pod Brico i Inter już robią szlabany . W starej mleczarni sklepy już deklarowały ile potrzebują miejsc dla pracowników . Lada dzień parking przy starym dworcu zamkną szlabanami i postawią parkometry . W większości biedronek już są szlabany zamykane w soboty wieczorem . I dobrze w tzw. święto ceramiki niech przyjezdni parkują u romka pod domem . Mam nadzieję że zarządca pasażu przy wesołej /PKS również ustawi parkometry i pozamyka parking w dni wolne. Jeszcze pod kościołami powinni zrobić strefy płatnego parkowania i koniecznie przy też "wiadukt plaża" bo tam i tak wszyscy jadą z rowerami , deskami i hulajnogami a samochody tylko zatruwają tam powietrze którym dotlenia się młodzież. Aąa no i koniecznie parkometry w ratuszu i wieżowcu , żeby petenci niepotrzebnie nie zajmowali miejsca na korytarzach.

 • Danuta (AmkXHo), 2021-06-25 07:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepsze jest to, że nikt mnie nie odwiedzi na Łukasiewicza. Mam znajomych którzy zawsze przyjeżdżali na Święto Ceramiki na cały tydzień i u mnie nocowali. Teraz już nikt nie przyjedzie do mnie.