STOP ZADUFANYM TAKSOWKARZOM

 • Oburzony (ALlanu), 2021-06-06 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  STOP zadufanym taksówkarzom z Boleslawca
  Niedziela 6go czerwca godz 20sta, dzwonimy na Radio Taxi , uprzejma Pani przyjmuje zamówienie na kurs, dostajemy potwierdzenie,  przyjedzie "Srebrna Skoda Oktawia 116", zamawiają taxi dwie osoby , córka z niepelnosprawną mamą, mama 80 lat duże problemy z chodzeniem, każde 50 metrów to udręka, co robi Pan z taksówki, dzwoni i mówi że nie podjedzie bliżej bo jest "uwaga cytuje" nie utwardzona droga, auto mu się zakurzy, widzimy go, ma do nas 100 metrów a ten frajer zamiast wykonywać swój zawód to trzęsie się o swoją wypasioną skodę, to nie pierwszy przypadek to wieczna walka o to że, tu pojadę a tu nie pojadę.
  To jest jakiś absurd, to jest brak wykonania usługi, to jest przecież karane, akceptacja kursu to "kontrakt" a nie widzimisie. Jeśli nie chcecie swoich wypasionych taksówek narażać na kurz, deszcz, śnieg, słońce na dziury w drodze, kolejny itd. to zostawcie je w garażu pod kocem a zainwestujcie w furmanki ale wykonujcie swój zawód z pasją a jeśli sprawia to wam jakiś kłopot to zacytuję naszego Prezydenta Andrzeja , NIE MUSICIE PRACOWAĆ W SWOIM ZAWODZIE JEST TYLE PIĘKNYCH INNYCH ZAJĘĆ

 • FERA (dmHtjH), 2021-06-07 06:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pora na UBER w B-cu?

 • anonim (AreyAQ), 2021-06-07 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Telefon. To proszę przysłac drugą taksówkę a temu panu podziękowac

 • Wrrrr, 2021-06-11 13:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jaki kraj takie taksówki, zapominają ze są firmą i podchodzą do tematu (oczywiście nie wszyscy) jakby prywatnie jeździł i z łaską ludzi woził, a pojazd to część firmy mimo że go sam kupił, fryzjer też fotel za swoje kupił i nie płacze że się zużywa :-))

 • anonim (hjJqA), 2021-06-12 07:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podzielam stanowisko kierowcy taksówki. Auto jeździ po drodze, a nie jakiś wertepach, na wygwizdowie. Zbudujcie sobie drogę, będą podjeżdżać taksówki. Usługa nie obejmuje rajdów terenowych. Chyba, że taksówkarz policzy za to ekstra.

Reklama