Rowery miejskie w Bolesławcu: chętnie korzystamy i niszczymy

Dyskusja dla wiadomości: Rowery miejskie w Bolesławcu: chętnie korzystamy i niszczymy.


 • Malkon, 2021-05-22 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezmyślnych "psujów" nigdy nie brakowało bo taką mają naturę. Niszczenie ławek, wiat przystankowych, koszy na śmiecie, "dekorowanie" elewacji idiotycznymi napisami hasłami to dla nich codzienność a jeszcze jak się naćpa czy zażyje coś wysokoprocentowego to nabyty w ten sposób nadmiar energii musi być gdzie wykorzystany. Ktoś powie, że tego rodzaju działanie to bezmyślność. Nie mogę się z tym założeniem zgodzić, Sprawcy tych niszczycielskich działań nie używają do ich realizacji, oprócz nóg i rąk, głowy bo to mogłoby się źle skończyć dla resztek ich komórek mózgowych i przeszliby całkowicie na moje (podatnika) utrzymanie.

 • Ola (hjJOS), 2021-05-22 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Urząd Miasta powinien całkowicie zlikwidować te rowery, każdego obywatela stać aby sam sobie kupił rower za swoje pieniądze. Prawie w każdej rodzinie mają po 2, 3 samochody, a na rower go nie stać. Zlikwidować i będzie spokój. Ludzie nie umieją szanować, to co im się daje.

 • szah (AreUJF), 2021-05-22 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To są incydentalne przypadki, które mają miejsce w każdym mieście. Firma zarabiająca na tych rowerach ma to wkalkulowane w biznes. Idiotów nie brakuje, więc potępiam niszczenie rowerów, ale nie robiłbym z tego afery.

 • Erwa, 2021-05-22 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta trzoda z Jugosławi nigdy nie dorośnie to ukraść , zniszczyć podpalić , zdewastować po co to w ogóle stawiać wiaty , przystanki niech mieszkają jak dziki nie niereformowalne to szkoda pieniędzy , jego dziadek tak robił ojciec i on będzie niszczył , kradł bo nie widział nic oprócz sterty słomy i palenty na śniadanie .

 • Anna (hjJAm), 2021-05-22 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W duzych miastach nikt nie wrzuca do rzeki towery,poniewaz rowery sa wypozyczane za postednictwem aplikacji polaczonej z kontem bankowym osoby wypozyczajacej,jezeli rower sie odpina to placi sie za niego do momentu zwrocenia,za slabe sa zabezpieczenia i tyle w tym temacie,poza tym powinny byc one ustawione w dobrze oswietlonym monitorowanym miejscu a nie tam gdzie ciemno w nocy Tak jak jest obok basenow,nie wspominajac o tym ze tam pelno pijaczkow chodzi...sa Tak wyeksponowane ze osoby ktore nie chodza na basen nawet o nich nie wiedza...

 • Tadeusz (euIyuk), 2021-05-22 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ola (hjJOS) napisał(a):

  Urząd Miasta powinien całkowicie zlikwidować te rowery, każdego obywatela stać aby sam sobie kupił rower za swoje pieniądze. Prawie w każdej rodzinie mają po 2, 3 samochody, a na rower go nie stać. Zlikwidować i będzie spokój. Ludzie nie umieją szanować, to co im się daje.

  W zupelnosci sie zgadzam. A jezeli kogos nie stac na wlasny rower, to zostaja do wyboru darmowa komunikacja miejska i wlasne nogi.

Reklama