Kiedy rosjanie odpowiedzą za Katyń i za komunizm?

 • anonim, 2022-04-10 23:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Katyń - 21 768
  Komunizm wraz ze Stalinem na czele - 1,8 miliona
  Zabory rosyjskie podczas rozbiorów - nie do zliczenia

  Macie się faktycznie czym szczycić, wy ріеrdoIone rosyjskie gówna. Macie się czym szczycić. WyріеrdaIaj na swój zasrany i zaszczany kreml do twojego fiutina, ty zapchlony rosyjski kundlu! IDI NA СHUЈ!

  A to co wymieniłem to tylko najjaskrawsze przykłady bo wiadomo, że liczba polskich ofiar tego rosyjskiego szamba jest znacznie więcej, między innymi w wojnach wywoływanych przez tą zasraną i upośledzoną rosję, których tutaj nie wymieniłem, a było ich mnóstwo. Rosyjskość to idiotyzm i upośledzenie. Nie pozdrawiam, żaden normalny Polak was nie lubi, bo wy rosjanie nie jesteście warci tego, aby was nazywać ludźmi. Zjeżdżaj stąd ty czerwony motłochu.

 • anonim, 2022-04-10 23:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ponadto wy rosjanie, a piszę do rosjan bo tu są rosyjskie trolle: wiecie czego wam życzę? Aby Chińczycy przejęli tą waszą zapyziałą i gównem śmierdzącą Syberię, oby zrobili z was swoich niewolników i szczurów do testowania was w chińskich laboratoriach.

 • anonim (AmRTJb), 2022-04-10 23:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wołyń to ty zostaw nam Polakom i Ukrainie, Rosjanie ręce precz od nas, już nam Lecha Kaczyńskiego zabiliście w Smoleńsku i resztę z Tu1541! Wołyń wyjaśnimy z Ukraińcami jak już oni was pokonają w wojnie, którą wy niepotrzebnie wywołaliście. Wy zaś dalej nie odpowiedzieliście ani za Katyń, wraku ze Smoleńska też nam nie oddaliście, przetrzymujecie go u was nielegalnie, czarnych skrzynek też nam nie wysłaliście, kiedy to zrobicie? Pieniążki zapłaćcie za każdy dzień zwłoki, byle nie w rublach, bo papieru toaletowego nam nie brakuje!

 • anonim, 2022-04-11 08:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty rosyjski trollu! Nie podszywaj się pod Polaka, to po pierwsze, a po drugie: ODPOWIEDZCIE ZA KATYŃ, KOMUNIZM, ROZBIORY I ODDAJCIE NAM KRÓLEWIEC! NIEPOTRZEBNY NAM LWÓW!

 • anonim, 2022-04-11 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdybyś jeszcze nie wiedział srollu ruSSki: nie tylko Ukraina ma dawne kresy II RP, ale także kraj waszego przydupasa łukaszenki: Białoruś, cooo, zatkało kakao? Grodno też było polskim miastem, ha ha, śmieszni jesteście xD

 • anonim, 2022-04-11 12:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lepiej być wasalem Ameryki niż rosyjską k*rwą! Paszli wy na ch*j i srajcie do dziury na Syberii w waszej "mateczce rosji"! I won od zachodu, tutaj nie ma dla was miejsca!

 • anonim, 2022-04-11 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomnik bandery kurna, śmieszny jesteś rusku xDDDDD
  Mówi to przedstawiciel gównianego narodu rosyjskiego, który dalej ma mauzoleum lenina gdzieś pod kremlem. Tego lenina, który zapoczątkował zbrodniczy system zwany komunizmem, a stalina, który doprowadził do śmierci większej ilości ludzi niż hitler, dalej uważacie za kogoś, kto dobrze gadał :-)

 • anonim, 2022-04-11 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dalej piszcie rosyjskie k*rewki i się kompromitujcie jak jeden z waszych bohaterów, Kadyrow. Dalej sobie wypominajcie Ukraińcom tych, którzy podczas II wojny światowej robili okrucieństwa mimo faktu, że sami je robiliście... na nieporównywalnie razy większą skalę i teraz próbujecie to zamiatać pod dywan xD
  Wiecie co ruskie? Niemieckie SS nie było nawet w ćwiartce tak obrzydliwe i złe jak wasza "krasna szmata", to znaczy "krasna armia" jak wy to macie czelność gadać, widzę po tym, co robicie teraz w Ukrainie, że rosyjska armia pieczołowicie pielęgnuje stalinowski terroryzm.

 • anonim (ArexRD), 2022-04-11 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego Stalin jest lepszy od Putina?
  Bo nie żyje.

 • anonim, 2022-04-11 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ArexRD) napisał(a):

  Dlaczego Stalin jest lepszy od Putina?
  Bo nie żyje.

  Zgadzam się, ale niebawem putek dołączy do swojego idola i będą oboje siebie warci xD

 • anonim, 2022-04-11 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha, ale roSSyjskie srolle naspamowały, będzie co zgłaszać haha :D

 • anonim, 2022-04-11 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Durniem to był twój stary ruSSku, wypad na kreml ty sowiecka szmato xD

 • anonim, 2022-04-11 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ALE RUSSEK DOSTAŁ BÓLU DUPY I PRÓBUJE FAŁSZOWAĆ HISTORIĘ HA HA HA HA HA, ALE MAM BEKĘ Z TYCH CZERWONOSZTANDAROWYCH IDIOTÓW XD
  RUSSKIE WYPAD NA KREMLIK WASZ ŚMIERDZĄCY, ŚWIAT WAS POWINIEN IZOLOWAĆ ABY NIE DOCIERAŁY DO NIEGO TAKIE IDIOTYZMY JAKIE WY WYPOWIADACIE I WYPISUJECIE :D

 • anonim, 2022-04-11 20:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mam pytanie: opowiedz mi nazwiska tych, którzy zabijali w imieniu NKWD, nazwiska tych, którzy zabijali w Katyniu oraz nazwiska wszystkich rosyjskich zbrodniarzy wojennych w dziejach historii.

 • anonim, 2022-04-11 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A przede wszystkim odpowiedz mi: kiedy wy SSowieckie szmaty odpowiecie za Katyń, rozbiory, za zbrodniczy system komunistyczny założony przez lenina i za prawie 50 lat zmarnowanych na wasz durny komunizm w krajach słowiańskich?