Odnawiają ogrodzenie przy szpitalu w Bolesławcu. Co z fontanną?

Dyskusja dla wiadomości: Odnawiają ogrodzenie przy szpitalu w Bolesławcu. Co z fontanną?.


 • dew (hjJpj), 2021-10-28 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To teraz najważniejszy jest płot ???? mamy ponoć pandemie???? Ciekawe ilu lekarzy i pielęgniarek zatrudnili na nową falę , dali im więcej kasy za ich pracę??? jak budowa bloku operacyjnego??? czy ktoś leczy w tym szpitalu ??? Czy wysyłają już na inne szpitale chorych na wszystko inne niż covid?

 • Borówka, 2021-10-28 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam fachowców

 • Klk (qnBIo), 2021-10-28 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co wiem, to lekarze i pielęgniarki robią swoje, znaczy leczą chorych. Nie widziałem ich przy budowie płotu…

 • Ja, 2021-10-28 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Borówka () napisał(a):

  Polecam fachowców

  Tia, płot wypiaskowany, a w słupkach zostały stare, pordzewiałe elementy metalowe do mocowania przęseł.
  (Nie)polecam.

 • Malkon, 2021-10-28 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie robić nic źle. Robić cokolwiek to zaczyna się bicie piany przez różnej maści "wiedzących lepiej". Szpital przechodzi wyjątkową metamorfozę. Pacjenci oczekujący w kolejkach w przychodni specjalistycznej psioczą i kłócą się. Pacjenci podczas rejestracji do specjalisty mają wyznaczane daty i godziny przyjęcia, ale przed gabinetami to najczęściej wolna amerykanka o ile nie jest się wywołanym to kto cwańszy ten szybciej wchodzi. Myślę, że w przyszłości, kiedy już będzie po remontach system przyjmowania pacjentów będzie przejrzysty i nie dla cwaniaków (a szczególnie tych z rodzaju " ja się tylko o coś chcę spytać").

 • TB (qnBfG), 2021-10-28 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O piaskowcu coś wiem. Piaskowanie i narzędzia, które są stosowane przy tych pracach bezpowrotnie niszczą faktury, jakie nadali im przed laty fachowcy. Zniszczono płot, portale wejściowe. Wszystko pod hasłem czyszczenie. A patyna jest naturą skały osadowej - piaskowca.

 • Mieszkanka, 2021-10-29 04:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może zostawić fontannę, taką jaka jest, pokryta starą patyną, ewentualnie wyczyścić a nie rozwalać i robić klomb. To jednak przypomnienie dawnych czasów, element charakterystyczny dla miasta. Przy Hotelu Garden też była fontanna ale zrównano ją z ziemią

 • anonim (e5BIad), 2021-10-29 07:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swietnie ciesze sie ze szpital pięknieje w oczach :)

 • Paweł (AN0aYY), 2021-10-29 08:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieję że konserwator zabytków w porę się obudzi i zainterweniuje. Piaskowanie nie jest technologią odnawiania zabytków, bezpowrotnie zniszczy fontannę. Kto zaaprobował taką metodę? Jeśli nie ma środków na właściwą konserwację to zostawmy ją w spokoju. Może przyjdą lepsze czasy. Piaskowiec patynuje, to jest normalne. Czasem rzeczy się starzeją i to dodaje im tylko uroku. Nie wszystko trzeba okleić styropianiem czy zamalować olejną....

Reklama