24-latka połasiła się na rzekome 40 tys. zł nagrody, straciła o wiele więcej

Dyskusja dla wiadomości: 24-latka połasiła się na rzekome 40 tys. zł nagrody, straciła o wiele więcej.


 • anonim (e3Jse5), 2021-12-14 08:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ktoś zadzwoni i powie że potrzeba jeszcze 20 tys. i że to ostatni raz pewnie znów przekaże. Nie ma ratunku dla takich ludzi.Myślałem że na wnuczka i policjanta tylko emeryta nabrać można. A tu proszę młoda osoba.
  PS. dwukrotnie do mnie dzwonił jakiś rusek i wmawiał że mam do wypłaty jakieś ilości bitcoina a do wypłaty potrzeba abym zainstalował program na komputerze. Taki do udostępniania pulpitu zdalnie. Wyśmiałem ruska teraz pewnie szuka głupka który uwierzy w jego teorie. Wiem że mu się uda.

 • Janek (An2FsM), 2021-12-14 09:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a może zwrócicie uwagę na to jakie reklamy wyświetlają się na Waszej stronie?

 • Ja pierdle . (ALlaWK), 2021-12-14 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Janek (An2FsM) napisał(a):

  a może zwrócicie uwagę na to jakie reklamy wyświetlają się na Waszej stronie?

  Janek...Janku ..
  To jakie reklamy wyświetlają się na twoim urządzeniu na danej stronie, to wszystko zależy od ciasteczek "cookies" , na które musiałeś wyrazić zgodę bo od w uj lat już każda strona wg prawa musi się o to pytać .
  I teraz wszystkie urządzenia na których jesteś zalogowany są powiązane jeżeli używasz jednej przeglądarki i np moja żona na pececie oglądała bieliznę i teraz mi w telefonie z automatu się wyświetlają modelki na w pół gołe które prezentują bieliznę na stronach internetowych sklepów z bielizną .
  Ale Janku prędzej bym stawiał że sam żeś wchodził na strony z du..mi i teraz masz do kogoś problem . Aby to ograniczyć musisz co najmniej używać trybu "incognito" w przeglądarce. Usunąć dotychczasowe ciasteczka i najlepiej całą historię przeglądania . Problem powinien zniknąć.
  Chyba że masz na myśli np reklamę tego pana od ubezpieczeń pod artykułami w których ktoś zginął albo miał poważny wypadek.. to to już redakcja umieszcza.

 • Ja pierdle . (ALlaWK), 2021-12-14 10:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A i Janku nie martw się o innych , to się wyświetla tylko u ciebie , reklamy są wyświetlane indywidualnie. Dobrane pod klienta .
  Bo po co wyświetlać reklamę np. bio żywności jakiemuś gościowi co tylko siedzi przed kompem wpiernicza fastfoody, ogląda p or nole i bije niemca po chemie. No i czasem w przerwie zajrzy na dwa znane serwisy info z bca.
  Tak więc wszystkie dzieci bca są bezpieczne xD

 • anonim (ALlaCc), 2021-12-14 11:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  taka młoda ,a taka pazerna.

 • anonim (hjJpK), 2021-12-14 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowiek pazerny zawsze traci dwa razy. Myśli, że pieniądze lecą z nieba. I bardzo dobrze, że głupcy dają się nabierać, do pracy się wziąść, to będą uczciwe pieniądze.

 • M (anwY2), 2021-12-14 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to jakaś bzdura, zmyślony artykuł. Jestem pewna. Tak, żeby ludzie wchodzili i czytali. I hak zwykle Lubin, bez sensu.

Reklama