Chciała sprzedać bransoletkę za 6 zł, straciła… tysiąc złotych

Dyskusja dla wiadomości: Chciała sprzedać bransoletkę za 6 zł, straciła… tysiąc złotych.


 • anonim, 2021-11-09 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ile razy będziecie to samo pisać i ostrzegać a [...] baba i tak zrobi swoje. Przecież baba to [...], to jest tak [...] że nic nie pomoże.

 • Mieszkaniec miasta (hjJL9), 2021-11-09 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie oszukiwanie są tylko kobiety, nie słyszałem, że mężczyzna został oszukany, a to dlatego bo mężczyźni nie mają tyle pieniędzy co kobiety, a one szybko dają się oszukać, bo są pazerne na forsę. Czy mężczyźni czy kobiety uważajcie na oszustów.

 • anonim (qnBfz), 2021-11-09 09:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ile razy będziecie to samo pisać i ostrzegać a [...] baba i tak zrobi swoje. Przecież baba to [...], to jest tak [...] że nic nie pomoże.

  Pośmiejemy się z ciebie młotku, jak ciebie okradną. Wtedy szybciutko zgłoś się do istotnych, popiszemy sobie komentarze na twój temat.

 • Ja (anwXf), 2021-11-09 11:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tak miałam jak wystawiłam sukienkę na Vinted, napisała do mnie babka żebym podała jej @,wyslalam jej go,później ona przesłała mi właśnie dziwnego linka z prośbą o podanie numeru karty płatniczej. Ale na szczęście coś mnie tknęło i napisałam na Vinted czy tak ma wyglądać sprzedaż i okazało się że to był fałszywy link. Po chwili wszystko od tej babki znikło.

Reklama