Podbieranie -( korupcja) ?

 • ech... (qW9ZN), 2022-02-21 09:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziwna jest ta nasza wiara . Dziwne jest postępowanie hierarchów Kościoła , zarządzania . Są księża , którzy z racji tego , że ktoś nie chodzi na mszę , nie bierze czynnego udziału w obrzędach Kościoła . Nie uczęszcza na lekcje religii . Odmawia dopuszczenia do komunii św. , bierzmowania itd . Ale są też tacy księża , którzy pan , pani przyjdzie pogadamy, załatwimy . Oczywiście są to księża z innych parafii . Z innych miejscowości . Czyli dopuszczają na boku . Jedne dzieci biegają non stop na nauki , a drugie się śmieją i mówią , mam to w d.... . I tak pójdę , starzy załatwią . Tak się chwalą w szkołach . Czy , taki ksiądz powinien odpowiedzieć , nawet karnie ? Czy to nie rodzaj korupcji ? Po drugie , najwięcej celebrytów itp , dostaje rozwody kościelne . Można ! ? .

 • anonim, 2022-02-21 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci chwalą się różnymi rzeczami, co nie znaczy, że to prawda.

 • ech... (qW9ZN), 2022-02-21 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie muszą się chwalić , że nie chodzą na takie przygotowania , nauki . Wszyscy widzą . Śmieją się w twarz , tym co na takie zajęcia uczęszczają .

 • anonim, 2022-02-21 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ech... (qW9ZN) napisał(a):

  Nie muszą się chwalić , że nie chodzą na takie przygotowania , nauki . Wszyscy widzą . Śmieją się w twarz , tym co na takie zajęcia uczęszczają .

  Najlepiej, żeby Ci, którzy uczęszczają skupili się na sobie i przygotowaniu do tego sakramentu, bo przecież o to chodzi. Jeżeli są osobami wierzącymi, to wiedzą, że nie oni są od rozliczania cudzych grzechów.

 • ech... (qW9if), 2022-02-22 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli jedni mają się skupiać biegać na nauki . Inni nie muszą ! Z marszu przystępują do sakramentu , nie potrafią nawet" Ojcze Nasz " , bo starzy , babcia załatwi . Taki nasz dzisiejszy Kościół .

Reklama