Omal nie utopił się w basenie. Strażak z Bolesławca pomógł uratować życie mężczyzny

Dyskusja dla wiadomości: Omal nie utopił się w miejskim basenie. Wspólnie pomogli uratować życie mężczyzny.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Godna pochwały postawa, to bardzo cieszy i dobrze, że uratowała życie człowiekowi. Jak widać woda to żywioł i nawet na basenie można mieć problemy nawet gdy jesteśmy dobrymi pływakami.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak on to zrobił......

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A gdzie był ratownik?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z solankowego basenu nie każdy może korzystać,ze względu na swoje schorzenia..
    Przeciwwskazania do korzystania z kąpieli w basenie solankowym to:
    nietolerancja skóry na sól, gorączka, stany zapalne skóry, otwarte rany, niewydolność krążeniowo-oddechowa, wysokie ciśnienie krwi, nowotwory, ciąża do końca trzeciego trymestru, epilepsja, nieuregulowane dolegliwości tarczycy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (ANunUf) napisał(a):

    Z solankowego basenu nie każdy może korzystać,ze względu na swoje schorzenia..
    Przeciwwskazania do korzystania z kąpieli w basenie solankowym to:
    nietolerancja skóry na sól, gorączka, stany zapalne skóry, otwarte rany, niewydolność krążeniowo-oddechowa, wysokie ciśnienie krwi, nowotwory, ciąża do końca trzeciego trymestru, epilepsja, nieuregulowane dolegliwości tarczycy.

    Pokaż cytat

    i kowid 19

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (1Y4hI) napisał(a):

    A gdzie był ratownik?

    Pokaż cytat

    Komentarz z cyklu: „Nie wiem o co chodzi, ale wyrażę swoją opinie”

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    reklama dzwignia handlu ja nie mam zaufania do term swietnie jest na Fit Zone ul.Sluzowa polecam ta siłownie jest tam wiele atrakcji.i odpowiedzialna kadra trenerska

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    istotn (hjNsz) napisał(a):

    reklama dzwignia handlu ja nie mam zaufania do term swietnie jest na Fit Zone ul.Sluzowa polecam ta siłownie jest tam wiele atrakcji.i odpowiedzialna kadra trenerska

    Pokaż cytat

    Serioooo? A tam też jest basen...a może solanka...człowieku Twój komentarz pasuje jak świni siodło...no dramat....nie ma to jak błysnąć w temacie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj7U2) napisał(a):

    Serioooo? A tam też jest basen...a może solanka...człowieku Twój komentarz pasuje jak świni siodło...no dramat....nie ma to jak błysnąć w temacie

    Pokaż cytat

    Basen chyba budują obok.. Więc będzie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJUL) napisał(a):

    Basen chyba budują obok.. Więc będzie

    Pokaż cytat

    Bedzie, jak wybudują. Narazie nie ma barani łbie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Daj mu spokój to steryd