Godna pochwały postawa, to bardzo cieszy i dobrze, że uratowała życie człowiekowi. Jak widać woda to żywioł i nawet na basenie można mieć problemy nawet gdy jesteśmy dobrymi pływakami.
Omal nie utopił się w basenie. Strażak z Bolesławca pomógł uratować życie mężczyzny
Dyskusja dla wiadomości: Omal nie utopił się w miejskim basenie. Wspólnie pomogli uratować życie mężczyzny.
-
-
Jak on to zrobił......
-
A gdzie był ratownik?
-
Z solankowego basenu nie każdy może korzystać,ze względu na swoje schorzenia..
Przeciwwskazania do korzystania z kąpieli w basenie solankowym to:
nietolerancja skóry na sól, gorączka, stany zapalne skóry, otwarte rany, niewydolność krążeniowo-oddechowa, wysokie ciśnienie krwi, nowotwory, ciąża do końca trzeciego trymestru, epilepsja, nieuregulowane dolegliwości tarczycy. -
Ja (ANunUf) napisał(a):
Pokaż cytatZ solankowego basenu nie każdy może korzystać,ze względu na swoje schorzenia..
Przeciwwskazania do korzystania z kąpieli w basenie solankowym to:
nietolerancja skóry na sól, gorączka, stany zapalne skóry, otwarte rany, niewydolność krążeniowo-oddechowa, wysokie ciśnienie krwi, nowotwory, ciąża do końca trzeciego trymestru, epilepsja, nieuregulowane dolegliwości tarczycy.i kowid 19
-
anonim (1Y4hI) napisał(a):
Pokaż cytatA gdzie był ratownik?
Komentarz z cyklu: „Nie wiem o co chodzi, ale wyrażę swoją opinie”
-
reklama dzwignia handlu ja nie mam zaufania do term swietnie jest na Fit Zone ul.Sluzowa polecam ta siłownie jest tam wiele atrakcji.i odpowiedzialna kadra trenerska
-
istotn (hjNsz) napisał(a):
Pokaż cytatreklama dzwignia handlu ja nie mam zaufania do term swietnie jest na Fit Zone ul.Sluzowa polecam ta siłownie jest tam wiele atrakcji.i odpowiedzialna kadra trenerska
Serioooo? A tam też jest basen...a może solanka...człowieku Twój komentarz pasuje jak świni siodło...no dramat....nie ma to jak błysnąć w temacie
-
anonim (hj7U2) napisał(a):
Pokaż cytatSerioooo? A tam też jest basen...a może solanka...człowieku Twój komentarz pasuje jak świni siodło...no dramat....nie ma to jak błysnąć w temacie
Basen chyba budują obok.. Więc będzie
-
anonim (hjJUL) napisał(a):
Pokaż cytatBasen chyba budują obok.. Więc będzie
Bedzie, jak wybudują. Narazie nie ma barani łbie
-
Daj mu spokój to steryd