Znamy stypendystów starosty

Znamy stypendystów starosty
fot. freeimages.com (srbichara) Starosta zgorzelecki przyznał stypendia uczniom szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Zgorzelecki.
istotne.pl stypendium, powiat zgorzelecki, artur bieliński, agnieszka weryszko, krzysztof oleksyn, michał zieliński, julia karska, magdalena leśniak, damian lickindorf, julia podbielska, paulina śmigiel, konrad rokicki, natalia dziedzic, miłosz szczucki, barbara łachacz, jakub piątkowski, patryk zalewski, łukasz jankiewicz, maja kazimierska, agata bąk, agata winnicka, karol biernacki, natalia kopaczyńska, ewa tchorowska, sandra andryjiszyn, adrianna wołowicz, ilona balicka, aleksandra usik, natalia kulas, adam ptak, szymon brzozowski, amadeusz drozd, patryk paluchowski, marcel gurdziel, magdalena antoniak, jan bajda, przemysław dyś, karolina jóźwiak, monika nieckarz, adrianna kopaczyńska, jowita kroszczyńska, marta walczak, paweł kubuś, oskar beczek, beniamin biedak, marika kmieć, karina balicka, klaudia cisek, piotr kosiorek, agata orpel, marcin arcimowicz, emilia gawrońska, bartosz żukowski, rafał kubala, ewa bekacz, katarzyna kruczek, edyta kazanecka, michał miśkiewicz, agata bałaga, izabela kołodko, magdalena woda, aleksandra czuchaj, karolina zgadzaj, michał lipko, weronika szmigiel, monika stachura, kinga kociełowicz, miłosz matkowski, ernest krzyszkowski, patrycja sroka, sandra szczucka, żaneta grzegorczyk, paulina oleszczuk, magdalena pawluk, kinga nysiewicz, karolina derkowska, kinga mróz, tymoteusz zalewski, anna hawryluk, patrycja stefaniak, monika spyra, adrianna kołodziej, łukasz sasal, patrycja pawluk, adrian gudyka, kacper wisiecki, patrycja wojdak, tomasz dworzyński, oliwia zalewska, michał nowacki, magdalena magalas, aneta sikorska, paulina kowalewska, kamila sokołowska, aleksandra prystupa, katarzyna lelek, bartosz wieczorek, sylwia brzuchalska, kamila zasadzińska, artur szymański, adrianna wróbel, patrycja adamczyk, angelika złotkowska, daria gorszanów, piotr woźniak, karolina szymańska, róża szyndlarewicz, anita rothkegel, martyna mazur, piotr łagowski, patrycja medyńska, sandra piosna, radosław kosek, sylwia pawłowska, ada sobolewska, roksana sowińska, ewelina łątkowska, aleksandra bednarczuk, anna grześków, joanna szpejewska, justyna zielińska, stefan polonis, tomasz kołodziej, jakub konieczny, mateusz martela, katarzyna różycka, łukasz zubel, patryk olejniczak, bartosz szczęsny, joanna szczęsna, krystian mączka, dawid borkowski, mateusz waszkiewicz, grzegorz piątek, łukasz nafalski, paweł jaros, filip papla, klaudia pęcikiewicz, emilia nowiczuk, jarosław paduch, sandra wanat, aneta grodnici, agnieszka pilch

W roku szkolnym 2014/2015 – zgodnie z uchwałą Rady Powiatu – nagrodzono uczniów, którzy spełnili warunki:

  • osiągnęli średnią ocen na świadectwie promocyjnym lub ukończenia szkoły co najmniej 5.00
  • byli laureatami co najmniej na szczeblu wojewódzkim konkursów i olimpiad przedmiotowych i zawodowych, a także osiągnęli średnią ocen nie niższą niż 4,00.

Starosta serdecznie zaprasza wszystkich nagrodzonych uczniów wraz z rodzicami na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 1 września w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1. Początek o godzinie 12:00.

Lista tegorocznych stypendystów

  • Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
    • Julia Karska
    • Magdalena Leśniak
    • Damian Lickindorf
    • Julia Podbielska
    • Paulina Śmigiel
    • Konrad Rokicki
    • Natalia Dziedzic
    • Miłosz Szczucki
    • Barbara Łachacz
    • Jakub Piątkowski
    • Patryk Zalewski
    • Łukasz Jankiewicz
    • Maja Kazimierska
    • Agata Bąk
    • Agata Winnicka
    • Karol Biernacki
    • Natalia Kopaczyńska
    • Ewa Tchorowska
    • Sandra Andryjiszyn
    • Adrianna Wołowicz
    • Ilona Balicka
    • Aleksandra Usik
    • Natalia Kulas
    • Adam Ptak
    • Szymon Brzozowski
    • Amadeusz Drozd
    • Patryk Paluchowski
    • Marcel Gurdziel
    • Magdalena Antoniak
    • Jan Bajda
    • Przemysław Dyś
    • Karolina Jóźwiak
    • Monika Nieckarz
    • Adrianna Kopaczyńska
    • Jowita Kroszczyńska
    • Marta Walczak
    • Paweł Kubuś
    • Oskar Beczek
    • Beniamin Biedak
    • Marika Kmieć
    • Karina Balicka
    • Klaudia Cisek
    • Piotr Kosiorek
    • Agata Orpel
    • Marcin Arcimowicz
    • Emilia Gawrońska
    • Krzysztof Oleksyn
    • Bartosz Żukowski
    • Rafał Kubala
    • Ewa Bekacz
    • Katarzyna Kruczek
    • Edyta Kazanecka
    • Agnieszka Weryszko
    • Michał Miśkiewicz
    • Agata Bałaga
    • Izabela Kołodko
    • Magdalena Woda
    • Aleksandra Czuchaj
    • Karolina Zgadzaj
    • Michał Lipko
    • Weronika Szmigiel
    • Monika Stachura
    • Kinga Kociełowicz
    • Miłosz Matkowski
    • Ernest Krzyszkowski
    • Patrycja Sroka
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Plater w Zgorzelcu
    • Sandra Szczucka
    • Żaneta Grzegorczyk
    • Paulina Oleszczuk
    • Magdalena Pawluk
    • Kinga Nysiewicz
    • Karolina Derkowska
    • Kinga Mróz
    • Tymoteusz Zalewski
    • Anna Hawryluk
    • Patrycja Stefaniak
    • Monika Spyra
    • Adrianna Kołodziej
    • Łukasz Sasal
    • Patrycja Pawluk
    • Adrian Gudyka
    • Kacper Wisiecki
    • Patrycja Wojdak
    • Tomasz Dworzyński
    • Oliwia Zalewska
    • Michał Nowacki
    • Magdalena Magalas
    • Aneta Sikorska
    • Paulina Kowalewska
    • Kamila Sokołowska
    • Aleksandra Prystupa
    • Katarzyna Lelek
    • Bartosz Wieczorek
    • Sylwia Brzuchalska
    • Kamila Zasadzińska
    • Artur Szymański
    • Adrianna Wróbel
    • Patrycja Adamczyk
  • Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa
    • Angelika Złotkowska
    • Daria Gorszanów
    • Piotr Woźniak
    • Karolina Szymańska
    • Róża Szyndlarewicz
    • Anita Rothkegel
    • Martyna Mazur
    • Piotr Łagowski
    • Patrycja Medyńska
    • Sandra Piosna
    • Radosław Kosek
    • Sylwia Pawłowska
    • Ada Sobolewska
    • Roksana Sowińska
    • Ewelina Łątkowska
    • Aleksandra Bednarczuk
    • Anna Grześków
    • Joanna Szpejewska
    • Justyna Zielińska
    • Stefan Polonis
    • Tomasz Kołodziej
    • Jakub Konieczny
    • Mateusz Martela
    • Katarzyna Różycka
    • Łukasz Zubel
    • Patryk Olejniczak
    • Bartosz Szczęsny
    • Joanna Szczęsna
    • Krystian Mączka
    • Dawid Borkowski
    • Mateusz Waszkiewicz
    • Grzegorz Piątek
    • Łukasz Nafalski
    • Paweł Jaros
    • Michał Zieliński
    • Filip Papla
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni
    • Klaudia Pęcikiewicz
    • Emilia Nowiczuk
    • Jarosław Paduch
    • Sandra Wanat
  • Zespół Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni
    • Aneta Grodnici
    • Agnieszka Pilch.

Powiat Zgorzelecki/ii