Nauczyciele szkół średnich

Jak głosować? Głosować można na jedną lub kilka pozycji co 10 minut dodając lub odejmując punkt (łapka w górę, łapka w dół). Po zaznaczeniu pozycji należy kliknąć na dole strony przycisk „Oddaj głos”. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. W każdym miesiącu głosy liczymy od nowa.

Oznaczenia: liczba dodanych punktów | liczba odjętych punktów | liczba miesięcznych notowań, w których brała udział dana pozycja.

  • Adam Kałas (ZSP)
  • Adrian Granda (ZSZiL)
  • Adrianna Kokot (ZSP)
  • Agata Biernacka (ZSZiL)
  • Agata Rybianow-Pluta (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Agnieszka Dudzińska (ZSP)
  • Agnieszka Hładyszewska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Agnieszka Michalska (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Agnieszka Nikolajczyk-Zyśk (ZSZiL)
  • Agnieszka Olczyk (ZSP)
  • Agnieszka Połaczańska (ZSP)
  • Agnieszka Łuczak (ZSZiL)
  • Albert Kowalik (ZSP)
  • Aleksandra Rodziewicz (ZSP)
  • Alina Stankiewicz (ZSZ)
  • Andrzej Gaweł (ZSP)
  • Andrzej Olek (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Andrzej Weychan (ZSP)
  • Aneta Błaszkiewicz (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Aneta Raplis (ZSZ)
  • Anna Habiak (ZSP)
  • Anna Hantke (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Anna Kuriata (ZSZiL)
  • Anna Muzińska (ZSP)
  • Anna Oleksyn (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Anna Ożóg (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Anna Ożóg (ZSZ)
  • Anna Rybianow-Pasternak (ZSZ)
  • Artur Kołodziejczyk (ZSP)
  • Artur Malordy (ZSZiL)
  • Barbara Karnikowska-Bożek (ZSP)
  • Barbara Rutkowska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Barbara Szeremeta (ZSZiL)
  • Barbara Szołomicka-Robaszewska (ZSP)
  • Beata Kasprzyk (ZSZ)
  • Beata Lipowicz (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Beata Machowska (ZSP)
  • Beata Stypczyńska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Beata Łężny (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Bernadeta Bem (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Bogumiła Siemiatycka (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Bożena Bogdanowicz-Prałat (ZSZ)
  • Cezary Bajorek (ZSZiL)
  • Daniel Gajek (ZSZ)
  • Danuta Cytowicz (ZSZ)
  • Dariusz Bem (ZSP)
  • Dariusz Dalak (ZSZiL)
  • Dariusz Janaś (ZSP)
  • Dariusz Krawiec (ZSP)
  • Dorota Bogdanowicz-Ciupa (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Dorota Burda (ZSZiL)
  • Dorota Chitruń (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Dorota Czajkowska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Dorota Florek (ZSZiL)
  • Dorota Jasińska (ZSZ)
  • Dorota Kołodzińska (ZSP)
  • Dorota Tymińska (ZSZiL)
  • Elżbieta Bochno (ZSZiL)
  • Elżbieta Chmura-Grzegorowska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Elżbieta Janicka (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Elżbieta Kopij (ZSP)
  • Elżbieta Tymińska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Ewa Bukowska (ZSP)
  • Ewa Gajek (ZSZ)
  • Ewa Rega (ZSZ)
  • Ewa Szymańska (ZSP)
  • Ewa Wyspiańska (ZSP)
  • Ewelina Durasiewicz-Konieczna (ZSP)
  • Ewelina Kozioł (ZSZiL)
  • Ewelina Mielewczyk (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Grażyna Jakiel (ZSZ)
  • Grażyna Nowak (ZSP)
  • Grzegorz Juraszek (ZSP)
  • Grzegorz Szybko (ZSP)
  • Halina Szponowska (ZSP)
  • Hanna Lech (ZSZiL)
  • Irena Szeliga (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Izabela Lisicka (ZSZiL)
  • Izabela Wochna (ZSZiL)
  • Izabella Antczak (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Jacek Jonczyk (ZSZiL)
  • Jacek Zawadzki (ZSP)
  • Jadwiga Walczak (ZSZiL)
  • Janina Adamowicz (ZSP)
  • Janusz Konopski (ZSP)
  • Janusz Szczepankowski (ZSZiL)
  • Jarosław Rajczakowski (ZSZiL)
  • Jerzy Karczyński (ZSP)
  • Jerzy Krajewski (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Joanna Kowalik (ZSP)
  • Joanna Pocheć (ZSP)
  • Joanna Rychter (ZSZ)
  • Joanna Sadowska (ZSP)
  • Joanna Wąsowska-Zając (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Jolanta Długa (ZSP)
  • Jolanta Makulec-Kopij (ZSZiL)
  • Jolanta Sawicka (ZSZ)
  • Jolanta Skwarczewska (ZSP)
  • Jolanta Szymańska (ZSZiL)
  • Jolanta Wdowska (ZSP)
  • Jolanta Wyskiel (ZSP)
  • Józef Stępień (ZSP)
  • Justyna Cebulska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Justyna Jęcek (ZSZiL)
  • Justyna Sokołowska (ZSP)
  • Karolina Prusiecka (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Katarzyna Dygas-Mieszała (ZSZiL)
  • Katarzyna Jastrzębska (ZSP)
  • Katarzyna Koman (ZSZ)
  • Katarzyna Kowalska (ZSP)
  • Katarzyna Manias (ZSP)
  • Katarzyna Popko-Idziak (ZSZiL)
  • Katarzyna Przybyś (ZSP)
  • Katarzyna Przytulska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Katarzyna Skowrońska (ZSP)
  • Katarzyna Tymochowicz-Janek (ZSP)
  • Katarzyna Wielgus (ZSZiL)
  • Kazimierz Korotusz (ZSZiL)
  • Kazimierz Walotka (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Krystyna Dudek (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Krystyna Komsta (ZSZiL)
  • Krystyna Wiśniewska (ZSZ)
  • Krzysztof Dracz (ZSZ)
  • Krzysztof Gruberski (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Krzysztof Janowski (ZSZ)
  • Krzysztof Kolek (ZSZ)
  • Lucyna Kowalska (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Lucyna Mikietyn-Wysocka (ZSP)
  • Lucyna Suszek (ZSP)
  • Magdalena Jarczewska (ZSP)
  • Magdalena Kempfert (ZSP)
  • Magdalena Matusewicz (ZSZiL)
  • Magdalena Ostafijczuk (ZSP)
  • Magdalena Pojmann (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Magdalena Prokopiuk-Wilga (ZSP)
  • Magdalena Siemaszko (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Marcin Zaręba (ZSP)
  • Maria Orlińska (ZSZ)
  • Maria Żołędziewska-Neścior (ZSP)
  • Marian Krzywonos (ZSZiL)
  • Marta Bochniak (ZSZiL)
  • Marta Bukowa (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Marta Topolnicka (ZSZiL)
  • Marta Zasadzińska (ZSZ)
  • Marta Łyczkowska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Martyna Starzewska (ZSZiL)
  • Martyna Zwolińska (ZSZiL)
  • Marzena Bodo (ZSP)
  • Małgorzata Barańska (ZSZ)
  • Małgorzata Basałygo (ZSZiL)
  • Małgorzata Feler-Korn (ZSZiL)
  • Małgorzata Hacia (ZSZ)
  • Małgorzata Jasińska (ZSZ)
  • Małgorzata Klepacz (ZSZ)
  • Małgorzata Lutowska-Kufner (ZSZiL)
  • Małgorzata Okorska (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie i ZSZ)
  • Małgorzata Pasławska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Małgorzata Ptaszyńska (ZSP)
  • Małgorzata Szymaniak (ZSZ)
  • Małgorzata Słowińska (ZSZiL)
  • Małgorzata Zosik (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Michał Lisiak (ZSZ)
  • Mirosław Sadowski (ZSP)
  • Mirosław Zawieja (ZSZiL)
  • Monika Chojnacka (ZSP)
  • Monika Karduszewska (ZSP)
  • Monika Listwan (ZSP)
  • Monika Szylko-Makowiecka (ZSP)
  • Monika Tomasik (ZSP)
  • Monika Tymińska-Romanowicz (ZSZ)
  • Natalia Horodecka (ZSZ)
  • Paweł Niedziela (ZSP)
  • Paweł Pilczuk (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Piotr Ernest (ZSZ)
  • Piotr Frodyma (ZSZ)
  • Piotr Kolago (ZSZ)
  • Piotr Nowak (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Piotr Paduch (ZSZiL)
  • Piotr Zawadzki (ZSZ)
  • Radosław Hempel (ZSZiL)
  • Radosław Latos (ZSZ)
  • Rafał Hnitecki (ZSZ i ZSZiL)
  • Rafał Pozauć (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Regina Semenowicz (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Remigiusz Kowalczyk (ZSZiL)
  • Renata Polonis (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Renata Rak (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Renata Stefaniak (ZSP)
  • Robert Sokołowski (ZSZiL)
  • Róża Owsianik (ZSP)
  • Ryszard Chojnacki (ZSZ)
  • Stanisław Olejarz (ZSZ)
  • Sylwia Kołodziejczyk (ZSP)
  • Sylwia Kropa (ZSP)
  • Sylwia Meissner (ZSZiL)
  • Sylwia Remian (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Sylwia Wojciechowska (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Szymon Karolak (ZSZiL)
  • Sławomir Hekert (ZSZiL)
  • Sławomir Kociełowicz (ZSP)
  • Tadeusz Morawski (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Teresa Jung (ZSZiL)
  • Teresa Śmidowicz (ZSP)
  • Tomasz Mańkowski (LO im. Braci Śniadeckich)
  • Violetta Sycz (ZSP)
  • Waldemar Orlikowski (ZSZiL)
  • Waldemar Woźniak (ZSZiL)
  • Wanda Struchowska (ZSP)
  • Wiesława Barucha (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Wioletta Arcimowicz (ZSZiL)
  • Wojciech Dobrołowicz (ZSP)
  • Wojciech Mazurek (ZSZiL)
  • Wojciech Szymków (ZSP)
  • Zbigniew Kazimierczak (ZSZiL)
  • Zbigniew Majewski (LO im. Marii Skłodowskiej-Curie)
  • Zbigniew Majewski (ZSZ)
  • Zbysław Szymański (ZSZ)
  • Zdzisław Kunysz (ZSZ)
  • Zdzisława Gregor (ZSP)