Rzeźnik - Wykrawacz

1 data dodania 2018-07-13
2 telefon kontaktowy XXX 7 266
3 ogłoszenie zamieścił arist sp.z.o.o.

ARIST Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w przetwórstwie mięsnym zatrudni doświadczonych rzeźników do pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego .

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

RZEŹNIK WYKRAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika należeć będzie trybowanie, klasowanie i wykrawanie podstawowych elementów z mięsa wieprzowego (szynka, łopatka, schab, kości, rury).

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na taśmie przy rozbiorze mięsa wieprzowego
-doświadczenie w pracy z nożem
-dyspozycyjność
-umiejętność pracy w grupie
-możliwość pracy od zaraz
-chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

-zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
-zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie
-atrakcyjna stawka
-długofalowa współpraca
-zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy
-ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
-współpraca z polskim koordynatorem, język niemiecki nie jest wymagany
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-skrócone godziny pracy w piątki
-możliwość uzyskania KINDERGELD
-30 min przerwy po każej 3h pracy
Prosimy o przysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

LUB kontakt pod numerem telefonu: 662-722-270