Konsultant finansowy Aleksandra Górczyńska. Kredyty pożyczki ubezpieczenia.

Teatralna 2/5, 59-700 Boleslawiec tel: 530650001, e-mail: Aleksandra.Gorczynska@psychopedagog.eu

Czy porównałeś oferty wszystkich banków w Polsce? A może zastanawiasz się jak zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych?
Ubezpieczenia? Pokażę jak zabezpieczyć Twoich najbliższych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Zabezpieczę Twój majątek. Zadbam o zabezpieczenie życia i zdrowia Twojego i najbliższych. Odnajdę najtańszą ofertę ubezpieczeniową OC / AC w Polsce i Tobie przedstawię.

Aleksandra Górczyńska jest konsultantem finansowym, na rynku Bolesławieckim wdraża swoją nabytą wiedzę i pomaga m.i. przy kredytach, pożyczkach, ubezpieczeniach, konsolidacjach, emeryturach oraz inwestycjach.

Jeśli masz kilka kredytów lub pożyczek możne je skonsolidować i zrobić mniejszą ratę. To nic nie kosztuje! Możesz umówić się za darmo.

Rekomendują ją Polskie Towarzystwo Psychopedagogiczne (którego jest członkiem) oraz firma finansowa Platinum Eye z którą bezpośrednio współpracuje.

To nic nie kosztuje a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń
Telefonicznie, Napisz na Facebooku lub
E-mail.

Możesz dowiedzieć się jak wygląda Twoja zdolność kredytowa, która firma ubezpieczeniowa jest najtańsza na rynku na obecną chwilę lub na co powinieneś zwrócić uwagę przy swoich finansach.