Nauczyciele szkół średnich

Jak głosować? Głosować można na jedną lub kilka pozycji co 10 minut dodając lub odejmując punkt (łapka w górę, łapka w dół). Po zaznaczeniu pozycji należy kliknąć na dole strony przycisk „Oddaj głos”. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. W każdym miesiącu głosy liczymy od nowa.

Oznaczenia: liczba dodanych punktów | liczba odjętych punktów | liczba miesięcznych notowań, w których brała udział dana pozycja.

  • Magdalena Kozicka-Dygdałowicz (ZS nr 2)
  • Adam Dragan (II LO)
  • Agata Pękała (II LO)
  • Agnieszka Bem-Iwańska (SLO)
  • Agnieszka Czerwińska-Rożałow (ZSP)
  • Agnieszka Droździak (ZS nr 2)
  • Agnieszka Dziamba (I LO)
  • Agnieszka Kwaśny (II LO i SLO)
  • Agnieszka Mazur (ZS nr 2)
  • Agnieszka Nowacka (I LO)
  • Agnieszka Nowak (ZS nr 2)
  • Agnieszka Winiarska (II LO)
  • Agnieszka Witecka (I LO)
  • Agnieszka Łata (ZS nr 2)
  • Aldona Kozieł (I LO)
  • Aldona Szykulska (II LO i SLO)
  • Aleksander Bobowski (I LO)
  • Alicja Jankowska (I LO)
  • Andrzej Taler (ZSS)
  • Aneta Pater-Chrul (ZSS)
  • Anna Barańska-Szurlej (ZSS)
  • Anna Bartkowska (ZS nr 2)
  • Anna Dubińska (II LO)
  • Anna Fuczek (ZSS)
  • Anna Gałązka-Olechnowska (ZSS)
  • Anna Hucał (ZSS)
  • Anna Kopcza (II LO)
  • Anna Przybyła (ZSP)
  • Anna Siekaniec (ZSS)
  • Anna Żukrowska-Witek (ZS nr 2)
  • Arkadiusz Tomczuk (ZSS)
  • Arleta Kowalska (ZSS)
  • Barbara Kamińska (SLO)
  • Barbara Klajn (I LO)
  • Barbara Madej (ZS nr 2)
  • Barbara Mikosza (I LO)
  • Barbara Świrk (ZSS)
  • Barbara Szymańska (ZSS)
  • Barbara Wiśniewska (ZS nr 2)
  • Bartosz Oleksy (ZSS)
  • Beata Hawrysz (ZS nr 2)
  • Beata Kwiecień (I LO)
  • Beata Miazga (ZSS)
  • Beata Paw-Podgórzak (ZSS)
  • Beata Stasiak (ZS nr 1)
  • Beata Zawadzka-Ząbkiewicz (ZSP)
  • Beata Zioło (ZS nr 2)
  • Beata Łuczak (ZSS)
  • Bogusława Zygman (ZSP)
  • Bożena Jankowska (ZSP)
  • Bożena Karkut (ZSS)
  • Bożena Król (SLO)
  • Daniel Dłużniakiewicz (ZSS)
  • Daniel Kozber (ZS nr 2)
  • Danuta Gołąb (II LO)
  • Danuta Szaflińska-Giłyk (ZSP)
  • Dariusz Pękała (II LO)
  • Dariusz Tomaszewski (ZS nr 1)
  • Dorota Ćwik (ZSS)
  • Dorota Jonc-Paszkiewicz (II LO)
  • Dorota Kołodziejczyk (ZS nr 2)
  • Dorota Lenart (ZSP)
  • Dorota Mucha (ZSS)
  • Dorota Skibińska (ZSS)
  • Dorota Wałęcka (ZS nr 2 i ZSS)
  • Dorota Witold (II LO)
  • Dorota Ziółkowska (ZSS)
  • Edyta Dominiczak (ZS nr 2)
  • Elżbieta Dańczuk (ZSS)
  • Elżbieta Herda (I LO)
  • Elżbieta Knull (ZSS)
  • Elżbieta Kotlińska (ZS nr 2)
  • Elżbieta Michalak (SLO)
  • Elżbieta Skibicka-Sieczkowska (SLO)
  • Elżbieta Szczepaniak (ZSS)
  • Emanuela Garnowska (II LO)
  • Eugenia Mouzis (SLO)
  • Ewa Barańska (ZSS)
  • Ewa Gradzik (ZSS)
  • Ewa Majewska (ZSP)
  • Ewa Ostręga (ZSS)
  • Ewa Rachwalska (I LO)
  • Ewa Starzak (ZSS)
  • Ewa Urbaniak (I LO)
  • Ewa Waśniewska (ZS nr 2)
  • Ewa Zarzycka (ZSP)
  • Ewelina Dębiak (ZS nr 2)
  • Ewelina Gręda (II LO)
  • Ewelina Korotyszewska (ZSP)
  • Gabriela Wiśniewska (ZSS)
  • Gerard Bawarczyk (ZSS)
  • Grażyna Fecko (ZSS)
  • Grażyna Włodarek (ZSS)
  • Grzegorz Grzelka (ZSS)
  • Grzegorz Józefowski (ZS nr 2)
  • Grzegorz Stecki (ZS nr 2)
  • Grzegorz Witecki (I LO)
  • Helena Kulczycka (II LO i SLO)
  • Henryk Galas (ZSP)
  • Ilona Gieras-Idczak (ZS nr 2)
  • Inga Kruk (ZS nr 2)
  • Ireneusz Koliszak (ZSS)
  • Ireneusz Pęksa (ZS nr 2)
  • Iwona Gołowejno (II LO i SLO)
  • Iwona Kita (I LO)
  • Iwona Kuriata (II LO)
  • Iwona Świderska (II LO)
  • Iwona Szumczyk (ZS nr 2)
  • Iwona Wiśniewska (ZS nr 2)
  • Izabela Jakubowska-Szynal (ZS nr 2)
  • Izabela Kałużny-Khoubbazi (ZSS)
  • Jacek Kazimierczyk (ZS nr 2)
  • Jacek Sawczuk (ZS nr 2)
  • Jadwiga Sprysak (ZSS)
  • Jan Vantsa (ZS nr 2)
  • Janusz Bolechowski (ZSP)
  • Jarosław Stępień (ZSS)
  • Joanna Grodzka (ZS nr 2)
  • Joanna Jurasik (ZS nr 2)
  • Joanna Kędzia (I LO)
  • Joanna Kot (ZSS)
  • Joanna Marciniszyn (I LO)
  • Joanna Mały (ZSP)
  • Joanna Michalska (ZSS)
  • Joanna Politowicz (ZS nr 2)
  • Joanna Rodak (II LO)
  • Joanna Szponarska (ZS nr 2)
  • Joanna Tybinka (ZS nr 2)
  • Joanna Tyrpak (ZS nr 2)
  • Joanna Zimna (II LO)
  • Jolanta Borek (ZS nr 2)
  • Jolanta Dubińska (II LO)
  • Jolanta Grodek-Kabat (II LO)
  • Jolanta Komarnicka (ZSS)
  • Jolanta Koszut (ZSS)
  • Jolanta Kuszczak (ZSS)
  • Jolanta Plust (ZS nr 2)
  • Jolanta Podgórska-Pawlak (ZSS)
  • Jolanta Przygoda (ZS nr 2)
  • Jolanta Ziemieńczuk (ZS nr 2)
  • Jowita Jaworska (II LO)
  • Józef Marciniszyn (I LO)
  • Julitta Frankiewicz (II LO)
  • Justyna Jazy (I LO)
  • Justyna Lubos (ZS nr 2)
  • Kalina Sienkiewicz (I LO)
  • Kamila Skowrońska-Gromek (I LO)
  • Kamila Wydra (ZS nr 2)
  • Karolina Mucha (ZSP)
  • Katarzyna Dydniańska (SLO)
  • Katarzyna Górska (ZSS)
  • Katarzyna Kopeć (ZSS)
  • Katarzyna Królewicz (ZSS)
  • Katarzyna Kruczek (ZS nr 2)
  • Katarzyna Monczak (ZSS)
  • Katarzyna Walęga (ZSS)
  • Konrad Marciniak (ZSS)
  • Krzysztof Kalisz (I LO)
  • Krzysztof Klajn (SLO)
  • Krzysztof Klajn (SLO)
  • Liliana Wiśniewska-Korzeniewicz (I LO)
  • Lilianna Bartosiewicz (II LO)
  • Lucyna Krawiec (I LO)
  • Lucyna Powała (I LO)
  • Maciej Lech (II LO)
  • Magdalena Florek (ZSS)
  • Magdalena Fudalewska-Poraszka (ZSS)
  • Magdalena Kaliska-Drozd (ZS nr 2)
  • Magdalena Ostaszewska-Kozber (ZS nr 2)
  • Marcin Broniarz (ZS nr 1)
  • Marcin Kasprzyk (ZSS)
  • Maria Jaszczyszyn (ZS nr 2)
  • Maria Psiuk (SLO)
  • Marian Szagała (ZS nr 2)
  • Mariola Adamczyk (ZSS)
  • Mariola Kopystiańska (ZSS)
  • Mariola Lech (I LO)
  • Mariola Sell (I LO)
  • Mariusz Gelczuk (ZS nr 2)
  • Mariusz Knull (ZSS)
  • Mariusz Suszek (ZSS)
  • Marta Bugajenko (I LO)
  • Marta Kozerska (ZSS)
  • Marta Raczyńska (ZSS)
  • Marta Szadkowska (II LO)
  • Marta Szober (I LO)
  • Marzena Brzeińska (ZSS)
  • Marzena Hanke (ZSP)
  • Małgorzata Gralla (ZSS)
  • Małgorzata Kazimierowicz (ZSS)
  • Małgorzata Piotrkowska-Dańkowska (II LO)
  • Małgorzata Podsiadlik (II LO)
  • Małgorzata Stachecka (ZSS)
  • Małgorzata Wierzbicka (ZS nr 2)
  • Małgorzata Wiszowska (I LO)
  • Małgorzata Wójcik (I LO)
  • Małgorzata Zajączkowska (II LO)
  • Małgorzata Ziółkowska (SLO)
  • Michał Cierniak (ZSP)
  • Mieczysława Paluszkiewicz (SLO)
  • Mirosław Pawlak (ZSS)
  • Mirosław Przygoda (I LO)
  • Monika Klemaszewska (ZSS)
  • Monika Kosińska-Dziewiatowska (I LO)
  • Monika Marciniak (I LO)
  • Natalia Ossowska (II LO)
  • Natallia Tsvirko (ZSS)
  • Oleg Bugajenko (I LO)
  • Olena Aubek (II LO i SLO)
  • Olimpia Adamek-Kuc (SLO)
  • Patrycja Fiszer-Suchecka (ZS nr 2)
  • Patrycja Przychocka (SLO)
  • Paweł Klimaszewski (ZS nr 1)
  • Paweł Tuszkiewicz (SLO)
  • Piotr Madera (ZSS)
  • Piotr Malski (I LO)
  • Piotr Obrusiewicz (ZSS)
  • Piotr Stańko (ZSS)
  • Piotr Wawnikiewicz (ZSS)
  • Piotr Weryszko (ZSP)
  • Radosław Margas (II LO i SLO)
  • Radosław Pępkowski (ZS nr 2)
  • Radosława Ostrowska (ZS nr 2)
  • Rafał Porzeziński (ZSP)
  • Regina Bartków (ZSS)
  • Renata Nowakowska (I LO)
  • Renata Strzałka (ZSS)
  • Renata Zujewicz (ZS nr 2)
  • Renata Zwarycz (SLO)
  • Ryszard Techmański (II LO)
  • Stanisław Lis (I LO i SLO)
  • Sylwia Galuba (I LO)
  • Sylwia Maliszewska (II LO)
  • Sylwia Matla (ZSS)
  • Szymon Stohnij (II LO)
  • Teresa Menzler (I LO)
  • Tomasz Bób (II LO)
  • Tomasz Radziej (II LO)
  • Wiesław Jaszek (ZS nr 2)
  • Wioletta Maćkała (I LO)
  • Wioletta Serwa (ZS nr 2)
  • Wojciech Durkacz (SLO)