obsługa klienta w punkcie ratalnym

1 data dodania 2017-11-11
2 ogłoszenie zamieścił work service

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Spółka Finance Care, należąca do Grupy Work Service, świadczy dedykowane usługi outsourcingowe dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1767

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Obsługa Klienta w Punkcie Ratalnym
Miejsce pracy: LUBIN

Obowiązki:
- udzielanie informacji klientom,
- rozpatrywanie wniosków kredytowych,
- współpraca z innymi działami,

Proponujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- umowa o pracę

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- znajomość obsługi komputera
- chęć pracy z klientem,
- kultura osobista na wysokim poziomie,
- wykształcenie min. średnie
- mile widziane osoby uczące się.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."