Magazynier Lubin

1 wynagrodzenie 2 500,00 zł
2 data dodania 2019-07-09
3 telefon kontaktowy XXX 0 015

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. - Agencja Zatrudnienia (nr cert. 13953) - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta - firmy z branży Usługowej poszukuje do swojego zespołu:
Poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier/ Kierowca
Miejsce pracy: Lubin

Zadania:
- rozwożenie towaru na obiekty

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
-solidne wykonywanie zadań
-mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
- mile widziani panowie

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań
-stabilną pracę
-terminowe i stabilne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszone są o:
kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do15:00 510 015 576, 510 013 508 .
Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44

W cv proszę o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi ( 90-318) przy ul. Henryka Sienkiewicza 85/87na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana."