Tadeusz Krzakowski ponownie prezydentem Legnicy

Tadeusz Krzakowski ponownie prezydentem Legnicy fot. UM Legnica Według oficjalnych wyników, podanych przez Miejską Komisję Wyborczą, w drugiej turze wyborów samorządowych, które odbyły się 30 listopada, wygrał urzędujący prezydent Tadeusz Krzakowski.
  tadeusz krzakowski

Głosowały na niego 14 394 osoby. Jego kontrkandydat Jarosław Rabczanko otrzymał 10 597 głosów. W sumie głosowało 24 991 osób.

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie w wyborach samorządowych i powierzenie mi ponownie funkcji prezydenta Legnicy. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w wyborach i udowodnili, że zależy im na rozwoju Naszego Miasta. Jestem niezmiernie wdzięczny za wszystkie miłe słowa i gesty poparcia. To dla mnie bardzo dużo znaczy, że mi Państwo zaufaliście, że wierzyliście we mnie i daliście temu wyraz w niedzielę przy urnach wyborczych, a także w codziennych rozmowach – zarówno tych bezpośrednich, jak i za pomocą maili i wiadomości wysłanych za pomocą mediów społecznościowych. Dostałem od Państwa dużo dowodów sympatii, które są dla mnie bardzo ważne.

Zapewniam, że przez kolejne 4 lata będę sumiennie, rzetelnie i uczciwie pracował na to, by udowodnić Państwu słuszność dokonanego wyboru. Deklaruję wolę współpracy ponad podziałami i wyrażam przekonanie, że teraz, gdy kampania wyborcza już się skończyła, najważniejsza będzie wspólna praca na rzecz dobra Legnicy i jej mieszkańców. Jestem przekonany, że przed nami wymagający czas, ale jesteśmy gotowi na podejmowanie wyzwań i kształtowanie jak najlepszej przyszłości Naszego Miasta, bo Legnica to nasza wspólna sprawa!

Tadeusz Krzakowski
Prezydent Legnicy

UM Legnica/ii