Nauczyciele szkół średnich

Jak głosować? Głosować można na jedną lub kilka pozycji co 10 minut dodając lub odejmując punkt (łapka w górę, łapka w dół). Po zaznaczeniu pozycji należy kliknąć na dole strony przycisk „Oddaj głos”. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. W każdym miesiącu głosy liczymy od nowa.

Oznaczenia: liczba dodanych punktów | liczba odjętych punktów | liczba miesięcznych notowań, w których brała udział dana pozycja.

  • Agnieszka Kalika (ZSM)
  • Agnieszka Kostrzewa-Mała (ZSM)
  • Agnieszka Nowak (I LO)
  • Alina Sasińska (I LO)
  • Anna Kruszczyńska (ZSO nr 3)
  • Ksenia Znamirowska (ZSE)
  • Maria Kozłowska (ZSB)
  • Małgorzata Kamińska (ZSO nr 2)
  • Małgorzata Surmiak-Daniel (ZSB)
  • Małgorzata Wesołowska (ZSO nr 2)
  • Robert Wójcicki (I LO i ZSM)
  • Wojciech Jaśkiewicz (I LO)
  • Agata Cwynar (ZSE)
  • Agata Skop (ZSB)
  • Agnieszka Bilińska (ZSB)
  • Agnieszka Bodniewicz (ZSE)
  • Agnieszka Bzdek (ZSS)
  • Agnieszka Chrobak-Malińska (ZSO nr 2)
  • Agnieszka Filipienko (ZSE)
  • Agnieszka Goleń (ZSB)
  • Agnieszka Guss (ZSO nr 3)
  • Agnieszka Justyna Szumiło (ZSM)
  • Agnieszka Kasińska (ZSB)
  • Agnieszka Mackiewicz (ZSTiO)
  • Agnieszka Przybysz-Fijołek (ZSTiO)
  • Agnieszka Rosochacz (ZSB)
  • Agnieszka Selwat (I LO)
  • Agnieszka Smółka (ZSB)
  • Agnieszka Szerwińska-Pasiecznik (ZSE)
  • Agnieszka Wolska (ZSO nr 3)
  • Aldona Buczek (ZSE)
  • Aleksander Piechaczek (ZSM)
  • Aleksandra Adamska-Osada (ZSM)
  • Aleksandra Kuśnierz (ZSE)
  • Aleksandra Kłos (ZSM)
  • Alicja Batog (ZSE)
  • Alicja Dragan (ZSM)
  • Alicja Gyurkovich (ZSB i ZSR)
  • Alicja Siejka (ZSM)
  • Alina Juchniewicz-Nowak (I LO)
  • Andrzej Figura (ZSB)
  • Andrzej Smok (ZSTiO)
  • Andrzej Widz (ZSM)
  • Andrzej Zychowicz (ZSO nr 2)
  • Andrzej Łucki (ZSM)
  • Aneta Leonarska (ZSB)
  • Angelina Kliosowa (ZSM)
  • Anna Badecka (ZSM)
  • Anna Bałka-Kluwak (ZSM)
  • Anna Decyk (ZSO nr 3)
  • Anna Górska (II LO)
  • Anna Hawrylczak-Małańczak (ZSO nr 4)
  • Anna Jarzewicz-Zawisza (ZSO nr 3)
  • Anna Józiak (ZSM)
  • Anna Kasprowska (ZSE)
  • Anna Kopańska (ZSO nr 3)
  • Anna Kuraś (ZSO nr 2)
  • Anna Majewska (ZSO nr 2)
  • Anna Poloch (ZSM)
  • Anna Rogalka (ZSTiO)
  • Anna Rzonca (ZSM)
  • Anna Swaczyna (ZSM)
  • Anna Szymszon (ZSE)
  • Anna Słowińska (ZSE)
  • Anna Wagner (ZSM)
  • Anna Wolna (ZSO nr 3)
  • Anna Wolniewicz (ZSO nr 3)
  • Anna Wróblewska-Drabik (ZSTiO)
  • Anna Zasławska (I LO)
  • Arkadiusz Stachowski (ZSM)
  • Artur Michalewski (ZSTiO)
  • Artur Tomczak (ZSM)
  • Barbara Harasimowicz (ZSE)
  • Barbara Jujeczka (ZSM)
  • Barbara Madejska-Matkowska (ZSB)
  • Barbara Moczulak-Ignaczak (ZSB)
  • Barbara Obremska (I LO)
  • Bartosz Maliński (ZSO nr 3)
  • Beata Bąk-Jurkiewicz (ZSE)
  • Beata Dzierżyk (ZSM)
  • Beata Kartowicz (ZSO nr 3 i ZSS)
  • Beata Kucia (ZSE)
  • Beata Maciejczak (ZSO nr 3)
  • Beata Moskwa (ZSB)
  • Beata Pazio-Grygiel (ZSM)
  • Beata Rzeźnik-Staszewska (ZSO nr 3)
  • Beata Siek (ZSO nr 3)
  • Beata Stefanik (ZSTiO)
  • Beata Szczepanik (ZSM)
  • Beata Torebko (ZSB)
  • Beata Weremij (ZSS)
  • Benedykt Ksiądzyna (ZSM)
  • Bernadeta Stasz (ZSM)
  • Bogdan Horodniczy (ZSB)
  • Bogdan Jachurski (ZSTiO)
  • Bogumiła Kadłubowska (ZSO nr 3)
  • Bogumiła Kwiatkowska (ZSM)
  • Bogumiła Słomczyńska (ZSB)
  • Bogusław Dolata (ZSO nr 3)
  • Bogusława Haratym (I LO)
  • Bożena Dzięgielewska (ZSB)
  • Bożena Miktus (ZSB i ZSO nr 3)
  • Bożena Płotecka (ZSM)
  • Bożena Rodzeń-Jarosz (ZSM)
  • Cecylia Szczerbińska (ZSO nr 2)
  • Czesław Cielecki (ZSO nr 4)
  • Dagmara Gierłachowska (ZSE)
  • Dagmara Twardowska (ZSM)
  • Damian Zyber (ZSM)
  • Danuta Klimecka (ZSE)
  • Danuta Ksiądzyna (ZSM)
  • Danuta Zwierzchowska (ZSO nr 2)
  • Dariusz Rzonca (ZSM)
  • Dariusz Styrc (ZSO nr 2)
  • Dariusz Szczepanik (ZSM)
  • Dariusz Zaborowski (ZSO nr 2)
  • Dominik Słowiński (ZSTiO)
  • Dorota Bielawska (ZSE)
  • Dorota Gajos (ZSE)
  • Dorota Góra-Pachoń (ZSO nr 2)
  • Dorota Krakowska (ZSE)
  • Dorota Nawracaj (ZSO nr 3)
  • Dorota Orzechowska-Świętojańska (ZSTiO)
  • Dorota Skiba (ZSO nr 2)
  • Edmund Wolak (ZSB)
  • Edward Dobosz (V LO)
  • Edyta Brzozowska (ZSE)
  • Edyta Musielak (ZSM)
  • Edyta Sandura (ZSM)
  • Edyta Trawnik (ZSB)
  • Elżbieta Chojnacka (ZSE)
  • Elżbieta Czornak (I LO i ZSM)
  • Elżbieta Jankowska-Teodorczuk (ZSTiO)
  • Elżbieta Jurgiel (ZSB)
  • Elżbieta Krzysztyniak (ZSM)
  • Elżbieta Papucewicz (ZSEM)
  • Elżbieta Poparda (ZSTiO)
  • Elżbieta Przydatek (ZSTiO)
  • Elżbieta Sitko (ZSM)
  • Elżbieta Wenzel (ZSO nr 3)
  • Elżbieta Wójtowicz-Kwiatkowska (ZSM)
  • Eugeniusz Oleśkiewicz (ZSB)
  • Ewa Arentewicz (ZSM)
  • Ewa Baryluk (ZSB)
  • Ewa Leśniak (ZSB)
  • Ewa Rajczakowska (ZSTiO)
  • Ewa Staszkiewicz (ZSO nr 3)
  • Ewa Sudoł (ZSO nr 3)
  • Ewa Trochanowska (ZSO nr 2)
  • Ewa Wójcik (ZSM)
  • Ewa Wojtyło (I LO)
  • Ewelina Hoszman (I LO)
  • Ewelina Sierżęga (ZSO nr 3)
  • Franciszek Sokołowski (ZSB)
  • Gabriela Forgiel (ZSO nr 3)
  • Grażyna Ciosmak (II LO)
  • Grażyna Juchnik (ZSE)
  • Grażyna Kucharska (ZSB)
  • Grażyna Rutkowska (ZSM)
  • Grzegorz Jaworski (ZSB)
  • Grzegorz Karnicki (ZSTiO)
  • Grzegorz Macała (ZSM i ZSO nr 3)
  • Grzegorz Mudry (ZSS)
  • Grzegorz Pawlik (ZSS)
  • Halina Broszkiewicz-Cielica (ZSM)
  • Halina Rzeźnik-Konopa
  • Halina Tamioła (I LO)
  • Halina Wrona (ZSO nr 3)
  • Hanna Mierzyńska (ZSO nr 2)
  • Helena Antosik (ZSE)
  • Henryk Rycombel (ZSS)
  • Henryk Węgłowski (ZSS)
  • Ilona Kamecka (ZSM)
  • Ilona Strugała (ZSB)
  • Irena Bukowska (ZSM i ZSO nr 3)
  • Irena Izbiańska (ZSE)
  • Iwona Błaszczyńska (ZSB)
  • Iwona Chrzan-Filipowska (ZSE)
  • Iwona Gorczyca (ZSO nr 3)
  • Iwona Rostkowska (ZSM)
  • Izabela Kurek (ZSO nr 3)
  • Izabela Kwiatkowska (ZSO nr 3)
  • Izabela Lange (ZSO nr 3)
  • Jacek Muzioł (ZSM)
  • Jacek Procelewski (ZSO nr 2)
  • Jan Adamkiewicz (ZSTiO)
  • Jan Dziewulski (ZSB)
  • Jan Ryczko (ZSTiO)
  • Janusz Trepiak (ZSM)
  • Jerzy Dudek (ZSB)
  • Jerzy Serko (ZSB)
  • Jerzy Stoncel (ZSTiO)
  • Joanna Achtelik (ZSS)
  • Joanna Grocholska (ZSO nr 3)
  • Joanna Jaroszewicz (ZSE)
  • Joanna Jaworska-Kalka (ZSTiO)
  • Joanna Kozłowska (ZSO nr 3)
  • Joanna Lochdańska (ZSO nr 3)
  • Joanna Piskorska-Gomoliszek (I LO)
  • Joanna Prędkiewicz (ZSB)
  • Joanna Płonka (ZSO nr 3)
  • Joanna Szynalska (ZSB)
  • Joanna Witowska (ZSM)
  • Jolanta Czepielewska (ZSB i ZSE)
  • Jolanta Frączek-Hop (ZSE)
  • Jolanta Kwaśny (ZSE)
  • Jolanta Rybiewska (ZSO nr 2)
  • Jolanta Sękowska (ZSO nr 3)
  • Jolanta Szyndler (ZSTiO)
  • Jolanta Szyndler (ZSTiO)
  • Jolanta Żukiewicz (ZSM)
  • Jolanta Zych (ZSO nr 2)
  • Jowita Ceranka (ZSB i ZSE)
  • Julia Marciszewska (ZSO nr 3)
  • Julian Kwiatkowski (ZSM)
  • Justyna Kupiec (ZSS)
  • Justyna Sech (ZSO nr 3)
  • Kamil Grabowski (ZSM)
  • Kamila Bobak (ZSTiO)
  • Kamila Łopatka (ZSM)
  • Karolina Grodek (ZSM)
  • Karolina Nawracaj (ZSO nr 3)
  • Katarzyna Bajek-Michaliszyn (ZSTiO)
  • Katarzyna Ben Abdallah (ZSB)
  • Katarzyna Domagała (ZSE)
  • Katarzyna Grodek (ZSTiO)
  • Katarzyna Kujawska (ZSS)
  • Katarzyna Lisowska (ZSE)
  • Katarzyna Plaszczyk (ZSS)
  • Katarzyna Strzałkowska (ZSO nr 3)
  • Katarzyna Zagrobelna-Rzepka (ZSTiO)
  • Kazimierz Gałęzowski (ZSS)
  • Konrad Dragan (ZSM)
  • Krystian Sadowski (ZSEM)
  • Krystyna Maziarz (ZSE)
  • Krzysztof Gomoliszek (ZSE)
  • Krzysztof Palmowski (ZSM)
  • Krzysztof Paszkiewicz (ZSB)
  • Krzysztof Sokurenko (ZSB)
  • Krzysztof Spychalski (ZSB)
  • Krzysztof Trawnik (ZSE)
  • Krzysztof Waszkiewicz (I LO)
  • Krzysztof Zasławski (I LO)
  • Leonard Stasz (ZSM)
  • Leszek Bronowicki (ZSB i ZSR)
  • Lidia Idzior (ZSM)
  • Lidia Ogonowska (ZSR)
  • Lidia Serkies (ZSB)
  • Lilia Staranowicz-Hałdrzyńska (ZSM)
  • Lucyna Huzarska (ZSM)
  • Lucyna Lisiecka (ZSTiO)
  • Ludmiła Szuber-Wolny (ZSM)
  • Luiza Błońska (ZSO nr 3)
  • Maciej Gałęza (ZSB)
  • Maciej Kiełkowicz (ZSS)
  • Magda Konopczak (ZSB)
  • Magdalena Ardeli (ZSE)
  • Magdalena Baranowicz (ZSM)
  • Magdalena Bartłomiej (ZSE i ZSTiO)
  • Magdalena Biernat (ZSO nr 3)
  • Magdalena Figurska-Opałacz (ZSB)
  • Magdalena Garbacz (ZSM)
  • Magdalena Leszczyńska (ZSO nr 2)
  • Magdalena Stawik (ZSE)
  • Magdalena Walczak-Radon (ZSS)
  • MAgnieszka Kucha-Kiedel (ZSTiO)
  • Marcin Twardowski (I LO)
  • Marek Hanyż (ZSO nr 3)
  • Marek Janusz (ZSM)
  • Marek Marcinkiewicz (ZSE)
  • Marek Rabski (ZSE)
  • Marek Wilk (ZSO nr 3)
  • Maria Barańska-Wachowska (ZSM)
  • Maria Kościelna (ZSO nr 3)
  • Maria Morawska (ZSB)
  • Maria Nazarewicz (ZSM)
  • Maria Rojewska (V LO)
  • Maria Trawińska (ZSE)
  • Mariola Obrzut (ZSO nr 2)
  • Mariola Parylak-Kotwica (ZSO nr 2)
  • Mariusz Modrzejewski (ZSM)
  • Marta Baniewska-Nowak (ZSE)
  • Marta Dacko (ZSO nr 3)
  • Marta Sochal-Matuszyk (ZSM)
  • Marta Sztorc (ZSB)
  • Marzena Chrzanowska (ZSTiO)
  • Marzena Naliwko (ZSTiO)
  • Marzena Piotrowska-Cieśla (ZSB)
  • Marzena Łętowska-Darska (ZSM)
  • Małgorzata Boczoń (ZSE)
  • Małgorzata Chmielewska (ZSE)
  • Małgorzata Derek-Nowodyła (ZSO nr 2)
  • Małgorzata Drozd (ZSO nr 2)
  • Małgorzata Fornagiel (ZSM)
  • Małgorzata Golemo (ZSE)
  • Małgorzata Kraszewska (ZSB)
  • Małgorzata Roszak (ZSO nr 2)
  • Małgorzata Ślabska (ZSB)
  • Małgorzata Woźny (ZSM)
  • Michalina Zyber (ZSM)
  • Michał Grządkowski (ZSB)
  • Michał Majer (ZSO nr 2)
  • Michał Malec (ZSM)
  • Michał Marszałek (ZSB)
  • Michał Pasiecznik (ZSTiO)
  • Mirosław Barski (ZSTiO)
  • Mirosław Szcześniak (ZSO nr 2)
  • Mirosława Bąkowska (I LO)
  • Mirosława Czechorowska (ZSB)
  • Mirosława Flis-Górka (ZSS)
  • Monika Brzyszczan (ZSB)
  • Monika Gil (ZSO nr 3)
  • Monika Kobayashi (ZSM)
  • Monika Piątek (ZSO nr 3)
  • Monika Świerbutowicz (ZSTiO)
  • Monika Teleszko (ZSE)
  • Monika Teleszko (ZSTiO)
  • Natalia Ceroń-Janusz (ZSM)
  • Natalia Szymkowiak (ZSE)
  • Patrycja Piskorowska-Wyka (ZSM)
  • Patrycja Rowgiejsza (ZSO nr 3)
  • Patrycjusz Gruszecki (ZSM)
  • Paulina Lisowska (ZSM)
  • Paulina Skurzyńska (ZSTiO)
  • Paweł Andrzejczyk (ZSTiO)
  • Paweł Darski (ZSM)
  • Paweł Grzybowski (ZSS)
  • Paweł Muchowski (ZSM)
  • Paweł Olszewski (I LO)
  • Paweł Palcat (ZSM)
  • Paweł Stuczyński (ZSM)
  • Paweł Wita (ZSTiO)
  • Piotr Będzikowski (ZSE)
  • Piotr Brzeski (ZSS)
  • Piotr Koziar (ZSM)
  • Piotr Kozłowski (ZSO nr 3)
  • Piotr Małyniak (ZSS)
  • Piotr Popławski (ZSM)
  • Piotr Płotecki (ZSE)
  • Piotr Widziewicz (I LO)
  • Przemysław Leszczyński (ZSO nr 2)
  • Rafał Sęk (ZSO nr 2)
  • Regina Iskra (ZSS)
  • Renata Czerwińska (ZSB)
  • Renata Grosicka (I LO)
  • Renata Kominiarczuk (I LO)
  • Renata Niwińska (ZSM)
  • Renata Oknińska (ZSS)
  • Renata Piskórz (ZSM)
  • Renata Zając (I LO)
  • Robert Kościk (ZSO nr 2)
  • Romualda Laskowska (I LO)
  • Rozalia Urbaniak (ZSO nr 3)
  • Ryszard Buchcic (ZSTiO)
  • Ryszard Osada (ZSM)
  • Ryszard Rydz (ZSM)
  • Ryszard Wachowski (ZSM)
  • Sabina Małecka (ZSB)
  • Sebastian Hudyka (ZSB)
  • Stanisław Dwornik (ZSB)
  • Stanisław Rachwalski (ZSE)
  • Stella Święcińska (ZSTiO)
  • Sylwester Daniluk (ZSB)
  • Sławomir Podebry (ZSO nr 3)
  • Sławomir Wagner (ZSM)
  • Tomasz Bekas (I LO)
  • Tomasz Dziurzyński (I LO)
  • Tomasz Kalka (ZSTiO)
  • Tomasz Naliwko (ZSE)
  • Tomasz Piasecki (ZSB)
  • Tomasz Staniszewski (ZSTiO)
  • Tomasz Stechnij (ZSTiO)
  • Tomasz Winiarski (ZSTiO)
  • Tomasz Wołkowski (ZSM)
  • Tomasz Łabowicz
  • Waldemar Małek (I LO, ZSE)
  • Waldemar Łazarczyk (ZSS)
  • Weronika Grabarek (ZSO nr 3)
  • Wiktor Szymajda (ZSM)
  • Wioleta Korbiel (ZSB)
  • Wioletta Grosicka (I LO)
  • Wirginia Mitkiewicz-Kwoka (ZSO nr 3)
  • Witold Zakrawacz (ZSB)
  • Wladysław Moroch (ZSS)
  • Wojciech Grzeszczuk (ZSM)
  • Wojciech Natanson (ZSM)
  • Władysław Malec (ZSB)
  • Władysław Szudrowicz (ZSTiO)
  • Władysław Szumilas (I LO)
  • Zbigniew Kowalczyk (ZSM)
  • Zbigniew Masłowski (I LO)
  • Zbigniew Strojek (ZSS)
  • Zbigniew Szporka (ZSM)
  • Zbigniew Woźny (ZSM)
  • Zdzisław Tyborowski (ZSB)
  • Zenon Niewolak-Banach (ZSTiO)
  • Zofia Siemiginowska (ZSM)
  • Zuzanna Jastrzębska (ZSM)
  • Łukasz Puchała (ZSO nr 3)
  • Agnieszka Grzywacz (I LO)