Poszukiwani pracownicy z gotowością do przeprowadzki

1 data dodania 2017-09-17

Ferma drobiu z Großenhain jest średniej wielkości rodzinnym przedsiębiorstwem zlokalizowanym w pobliżu Drezna. Zajmujemy się produkcją jaj, będących wysokojakościowym produktem regionalnym. Odznaczamy się przywiązaniem do tradycyjnych wartości takich jak więź, poczucie odpowiedzialności i koleżeńskość.
Praca u nas oznacza bycie docenianym za codzienne trudy, wysiłek i wkład pracy.

Poszukujemy

• Pracowników produkcji
• Pracowników technicznych
• Pracowników obsługi maszyny pakującej

Oferujemy

• Interesujące zadania przy hodowli zwierząt
• Samodzielną organizację pracy
• Przyjazne warunki pracy
• Płaską strukturę organizacyjną przy podejmowaniu decyzji oraz pytaniach
• Opłacone zakwaterowanie podczas 6-cio miesięcznego okresu próbnego

Oczekujemy

• Motywacji do pracy
• Komunikatywnego niemieckiego w mowie i piśmie
• Wykształcenie rolnicze lub techniczne będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane zainteresowania techniczne
• Gotowości zamieszkania w Saksonii po 6-cio miesięcznym okresie próbnym

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywującego w języku niemieckim na adres f.riedel@gefluegelhof-grossenhain.de.

Cieszymy się na Państwa zgłoszenie.

Großenhainer Geflügelhof GmbH&Co.KG
Wildenhainer Str. 110
01558 Großenhain
www.gefluegelhof-grossenhain.de