Cieśla Szalunkowy - Holandia - Amsterdam

1 data dodania 2019-01-07
2 telefon kontaktowy XXX 31613+

Agencja rekrutacyjna Staffing PRO z siedzibą w Utrechcie Dla swojego klienta poszukuje obecnie CIEŚLI SZALUNKOWYCH
Praca na terenie Amsterdamu (projekt na 10 lat), zapewniamy zakwaterowanie, wymagany własny transport.

OPIS STANOWISKA :
-wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady,
wiadukty, tunele)
-montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych
-betonowanie
-praca w oparciu o rysunek techniczny
-ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

OCZEKUJEMY :
-mile widziany certyfikat VCA (jest oczywiście możliwość wyrobienia w trakcie pracy)
-odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie.
-umiejętności czytania rysunków technicznych, wiedza i
doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich.
-znajomość materiałów, znajomość zasad bezpieczeństwa i
regulaminu pracy na budowie.
-kilkuletnia i aktualna praktyka w zawodzie.

Wymagane jest posiadanie własnych narzędzi podręcznych:
młotek, calówka, piłka ręczna oraz ołówek.
-angielski/niemiecki/holenderski poziom KOMUNIKATYWNY bądź DOBRY. Jeśli jesteście w grupie to wystarczy, że co drugi będzie znał język.

ZAPEWNIAMY
-Umowa w oparciu o holenderskie warunki.
-od13,63€/h. Tygodniowo od 450/500 euro za 40h na rękę(bez nadgodzin), po odliczeniu wszystkich kosztów.
-Nadgodziny : od poniedziałku do piątku płatne 125 % soboty 150% niedziele 200%
-Zakwaterowanie, pokoje(1-2 osobowe), ubezpiecznie zdrowotne,
-zwrot za dojazd do pracy dla kierowcy (0,15centów/km)
-dobre warunki pracy wg holenderskiego praca pracy
-wypłaty tygodniowe, oraz długoterminową umowę.