Mistrz Produkcji

1 data dodania 2019-02-12
2 telefon kontaktowy XXX 5037
3 ogłoszenie zamieścił admin

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Legnica na stanowisko:

Profil kandydata:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego
• Dyspozycja w systemie zmianowym.

Zadania:
• Planowanie, nadzór, koordynacja prac poszczególnych stanowisk
• Realizacja planów produkcyjnych
• Przeglądy, oraz raporty zamówień
• Rozwiązywanie bieżących zagadnień działu produkcji
• Wdrażanie pomysłów w celu doskonalenia procesów
• Motywowanie pracowników.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny pakiet benefitów tj: opieka Lux-med., 50% dofinansowania do obiadów
• Szkolenia, oraz dalsza możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszam do aplikacji CV na adres: kontakt.praca@10g.pl
z dopiskiem: „Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego (na stanowisko Mistrza Produkcji)“.