Pomocnik ślusarza - szlifierz - Wrocław

1 data dodania 2018-07-03
2 telefon kontaktowy XXX 1717

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (KRAZ nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pomocnik ślusarza / szlifierz

Miejsce pracy: Wrocław
Stawka: 15 zł/h na rękę (netto)
Czas pracy: 10 h od poniedziałku do piątku i 8 h w soboty
Zakres obowiązków obejmuje:
- obróbka elementów z aluminium
- szlifowanie, cięcie, wiercenie itp.
- rozbiórka i montaż elementów drewnianych i aluminiowych

Mile widziane:
- doświadczenie w pracach ślusarskich,
- umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
- zdolności manualne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-150-565 lub (71)715-77-22 oraz o przysłanie na adres praca@workingo.pl CV, zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2019 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.