Nauczyciele szkół średnich

Jak głosować? Głosować można na jedną lub kilka pozycji co 10 minut dodając lub odejmując punkt (łapka w górę, łapka w dół). Po zaznaczeniu pozycji należy kliknąć na dole strony przycisk „Oddaj głos”. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. W każdym miesiącu głosy liczymy od nowa.

Oznaczenia: liczba dodanych punktów | liczba odjętych punktów | liczba miesięcznych notowań, w których brała udział dana pozycja.

  • Katarzyna Markiewicz (ZSLiZ nr 2)
  • Adam Stolicki (ZSLiZ nr 2)
  • Adrian Sokołowski (ZST „Mechanik”)
  • Adriana Tymon-Mrozik (ZSRA)
  • Agata Ćwiąkała (ZSOiT)
  • Agnieszka Kiraga (ZST „Mechanik”)
  • Agnieszka Kumek-Łozińska (ZSET)
  • Agnieszka Pacek (ZSLiZ nr 2)
  • Agnieszka Ślipko-Strzałkowska (ZSRA)
  • Aldona Nowakowska (ZSLiZ nr 2)
  • Aleksandra Stall-Antczak (ZSET)
  • Aleksandra Stankiewicz (ZSLiZ nr 2)
  • Alicja Biniak (ZSLiZ nr 2)
  • Alicja Kaczmarek-Frąckowiak (ZSOiT)
  • Andrzej Gawron (ZST „Mechanik”)
  • Andrzej Grosicki (ZSET)
  • Andrzej Langer (ZST „Mechanik”)
  • Andrzej Szczęśniak (ZST „Mechanik”)
  • Andrzej Szustak (ZSET i ZSLiZ nr 2)
  • Andżelika Fabijańska (ZSOiT)
  • Aneta Palińska (ZST „Mechanik”)
  • Anetta Smolec (ZSLiZ nr 2)
  • Anna Boratyńska (ZST „Mechanik”)
  • Anna Drobna (ZSLiZ nr 2)
  • Anna Drozd (ZSET)
  • Anna Hamera (ZSET)
  • Anna Kujawińska (ZSOiT)
  • Anna Lisowska (ZSLiZ nr 2)
  • Anna Pasternak (ZSLiZ nr 2)
  • Antoni Przygrodzki (ZSLiZ nr 2)
  • Antonina Makarewicz (ZSLiZ nr 2)
  • Arkadiusz Szemberski (ZST „Mechanik”)
  • Barbara Cymańska-Garbowska (ZSET)
  • Barbara Gapys (ZSLiZ nr 2)
  • Barbara Kuźmińska (ZSOiT)
  • Barbara Przemyk (ZSLiZ nr 2)
  • Barbara Rodziewicz (ZST „Mechanik”)
  • Barbara Steblik-Wlaźlak (ZSET)
  • Bartosz Kucner (ZST „Mechanik”)
  • Bartosz Naumowicz (ZST „Mechanik”)
  • Bartosz Wietrzyk (ZSLiZ nr 2)
  • Bartłomiej Maranda (ZST „Mechanik”)
  • Beata Kornicka-Konecka (ZSRA)
  • Beata Krop (ZSOiT)
  • Beata Lewińska (ZSET)
  • Beata Ostrowska (ZSOiT)
  • Beata Polowczyk (ZSOiT)
  • Beata Wieromiej-Wojdak (ZSET)
  • Bogdan Helik (ZSRA)
  • Bogumiła Ziemiańska (ZSET)
  • Bożena Adamska (ZST „Mechanik”)
  • Bożena Brzezik (ZSOiT)
  • Bożena Fijałkowska (ZSOiT)
  • Czesława Świąder (ZSOiT)
  • Daniel Pawłowicz (ZSLiZ nr 2)
  • Danuta Adamowicz (ZSET)
  • Danuta Juszczyńska (ZSLiZ nr 2)
  • Danuta Kotowska (ZST „Mechanik”)
  • Danuta Nowakowska (ZSET)
  • Danuta Pawłowicz (ZSLiZ nr 2)
  • Danuta Romańczuk-Masiowska (ZSLiZ nr 2)
  • Danuta Sadownik (ZSOiT)
  • Dariusz Kisielkiewicz (ZST „Mechanik”)
  • Dorota Kwiatkowska (ZSOiT)
  • Dorota Pawilk (ZST „Mechanik”)
  • Dorota Piejko (ZSLiZ nr 2)
  • Edyta Jaguś (ZSOiT)
  • Edyta Judzińska (ZSET)
  • Edyta Oracz (ZST „Mechanik”)
  • Edyta Rząsa (ZSLiZ nr 2)
  • Elwira Kozak (ZSOiT)
  • Elżbieta Grześków (ZST „Mechanik”)
  • Elżbieta Michalowska (ZSLiZ nr 2)
  • Ewa Ignaciak (ZST „Mechanik”)
  • Ewa Ignaczak (ZSET)
  • Ewa Kopeć-Kotulska (ZSRA)
  • Ewa Lewicka (ZSOiT)
  • Ewa Machała (ZSOiT)
  • Ewa Steyer (ZSET)
  • Ewa Syguda (ZSLiZ nr 2)
  • Ewa Łapot (ZSET)
  • Gabriela Manorek (ZSOiT)
  • Gabriela Załecka (ZSRA)
  • Grzegorz Lustyk (ZSOiT)
  • Hanna Mikuła (ZSET)
  • Helena Kasperczyk (ZSPU)
  • Irena Oleńkiewicz (ZSET)
  • Ireneusz Kulikowski (ZSRA)
  • Iwona Janicka (ZST „Mechanik”)
  • Iwona Kudosz (ZSOiT i ZST „Mechanik”)
  • Iwona Kumek (ZSO nr 2)
  • Iwona Zloto (ZSLiZ nr 2)
  • Izabela Kowalska (ZSLiZ nr 2)
  • Izabela Seostianin (ZST „Mechanik”)
  • Izabela Łazarewicz (ZSET)
  • Izabella Fedorowicz-Kozłowska (ZSOiT)
  • Jadwiga Krzywicka (ZST „Mechanik”)
  • Jakub Lucerski (ZST „Mechanik”)
  • Jarosław Cywka (ZSOiT)
  • Jarosław Kotliński (ZSOiT)
  • Jarosław Świder (ZSLiZ nr 2 i ZSOiT)
  • Jarosław Zawiślański (ZSOiT)
  • Jerzy Myśliwiec (ZST „Mechanik”)
  • Joanna Marczewska (ZSET)
  • Joanna Piecyk (ZSET)
  • Joanna Tortora (ZSOiT)
  • Joanna Winiarska (ZSOiT)
  • Jola Brzozowska (ZST „Mechanik”)
  • Jolanta Frąckiewicz (ZSOiT)
  • Jolanta Krakowska (ZSOiT)
  • Jolanta Żukowska (ZSLiZ nr 2)
  • Jose Vega Guardia Angel (ZSOiT)
  • Julia Znamienkiewicz (ZSRA)
  • Justyna Domagała (ZSET)
  • Karol Koper (ZSOiT)
  • Katarzyna Moszak (ZSLiZ nr 2)
  • Katarzyna Szandurska (ZSLiZ nr 2)
  • Kazimiera Pitera (ZSET)
  • Kazimierz Buchwald (ZST „Mechanik”)
  • Kazimierz Hamowski (ZST „Mechanik”)
  • Kinga Molenda-Widacka (ZSET)
  • Konrad Pajewski (ZSOiT)
  • Krystian Żochowski (ZST „Mechanik”)
  • Krystyna Żak (ZSLiZ nr 2)
  • Krystyna Żmudzińska-Pawłowska (ZSLiZ nr 2)
  • Krzysztof Cichosz (ZST „Mechanik”)
  • Krzysztof Hejne (ZST „Mechanik”)
  • Krzysztof Sieradzki (ZSOiT)
  • Krzysztof Zwoliński (ZSRA)
  • Lech Gancarek (ZST „Mechanik”)
  • Lesław Zdanowicz (ZST „Mechanik”)
  • Lilianna Lucerska (ZST „Mechanik”)
  • Lilianna Rzepka (ZSET)
  • Lucyna Bujewicz-Wiewiórska (ZSOiT)
  • Ludmiła Szromek (ZSLiZ nr 2)
  • Maciej Dziubek (ZST „Mechanik”)
  • Magdalena Górak-Pniak (ZSOiT)
  • Magdalena Janic (ZST „Mechanik”)
  • Magdalena Mucowska (ZSOiT)
  • Magdalena Świderska (ZSET)
  • Magdalena Wysocka-Ruta (ZSLiZ nr 2)
  • Maja Huminiłowicz (ZSOiT)
  • Maksymilian Olejniczak (ZSET)
  • Marcin Piotrkowski (ZSLiZ nr 2)
  • Marcin Znamienkiewicz (ZSRA)
  • Marek Liksztet (ZSRA)
  • Maria Siegieńczuk (ZSOiT)
  • Mariusz Drapiej (ZSLiZ nr 2)
  • Marlena Kosiór (ZST „Mechanik”)
  • Marlena Pruszczak (ZSET)
  • Marta Firlej (ZSET)
  • Marta Kamińska-Kawa (ZSOiT)
  • Marta Książek (ZSLiZ nr 2)
  • Martyna Pawlowicz (ZSLiZ nr 2)
  • Marzena Rodak-Baćkowska (ZSOiT)
  • Marzena Traczuk (ZST „Mechanik”)
  • Marzenna Sładczyk (ZSET i ZST „Mechanik”)
  • Małgorzata Biernaczyk (ZSLiZ nr 2)
  • Małgorzata Cichocka-Popowicz (ZSLiZ nr 2)
  • Małgorzata Kleczewska (ZSOiT)
  • Małgorzata Kozińska (ZSO nr 1)
  • Małgorzata Kozłowska (ZSET)
  • Małgorzata Kłosowska (ZSET)
  • Małgorzata Nowak (ZSET)
  • Małgorzata Pawlak (ZSOiT)
  • Małgorzata Sokołowska (ZSET)
  • Małgorzata Szymczak-Zaleska (ZSET)
  • Małgorzata Wągrodzka-Pietrzyk (ZST „Mechanik”)
  • Małgorzata Wieczorek (ZST „Mechanik”)
  • Michał Judziński (ZSET)
  • Mirosław Ciesielski (ZSE)
  • Mirosław Kozak (ZST „Mechanik”)
  • Monika Matyszczuk (ZSOiT)
  • Monika Salamon (ZSOiT)
  • Monika Wachowicz (ZSET)
  • Norbert Dynia (ZST „Mechanik”)
  • Olga Timoszenko (ZSLiZ nr 2)
  • Paweł Maczel (ZSET)
  • Paweł Wrocławski (ZST „Mechanik”)
  • Piotr Knappe (ZSET)
  • Piotr Koszel (ZST „Mechanik”)
  • Piotr Nowakowski (ZSOiT)
  • Piotr Paliński (ZSET)
  • Piotr Wilk (ZST „Mechanik”)
  • Piotr Łobocki (ZSOiT)
  • Renata Gralik (ZSLiZ nr 2)
  • Renata Kędzior (ZSOiT)
  • Renata Łygas (ZSET)
  • Robert Chmiel (ZSLiZ nr 2)
  • Robert Moszak (ZSLiZ nr 2)
  • Robert Rząsa (ZST „Mechanik”)
  • Roman Sobczak (ZSOiT)
  • Stanisław Staroszczuk (ZST „Mechanik”)
  • Stanisława Ośliźlok (ZSRA)
  • Sylwia Jagiełło (ZST „Mechanik”)
  • Sylwia Kuźniewska (ZSOiT)
  • Sylwia Szwaja (ZSOiT)
  • Tadeusz Kowalczyk (ZST „Mechanik”)
  • Tomasz Balik (ZST „Mechanik”)
  • Tomasz Bałuta (ZSOiT)
  • Tomasz Siemiński (ZSET)
  • Tomasz Solarek (ZSET i ZST „Mechanik”)
  • Tomasz Wachowicz (ZSET)
  • Urszula Gwadera (ZSET)
  • Urszula Janik (ZSOiT)
  • Urszula Kosiorowska (ZST „Mechanik”)
  • Urszula Kozłowska (ZSOiT)
  • Waldemar Kozioł (ZST „Mechanik”)
  • Waldemar Krupa (ZST „Mechanik”)
  • Waldemar Myczkowski (ZST „Mechanik”)
  • Wanda Kozyra (ZST „Mechanik”)
  • Wanda Rodziewicz-Pawluś (ZST „Mechanik”)
  • Wioleta Kowcza (ZSOiT)
  • Wioletta Nikol-Zarabska (ZSLiZ nr 2)
  • Zbigniew Jaroszewicz (ZST „Mechanik”)
  • Zbigniew Mateuszów (ZST „Mechanik”)
  • Zbigniew Pawlikowski (ZST „Mechanik”)
  • Zofia Dwilewicz (ZSLiZ nr 2)
  • Zofia Stradowska (ZSLiZ nr 2)
  • Łukasz Pawłowski (ZSOiT)