Produkcja Kontrola Jakości - Niemcy

1 data dodania 2019-05-30
2 telefon kontaktowy XXX 2 527
3 ogłoszenie zamieścił exactsystems

PRACA OD ZARAZ !

KONTROLER/KA JAKOŚCI

NIEMCY – POŁUDNIE I ZACHÓD

OBOWIĄZKI:

• Kontrola i selekcja części z branży automotive/AGD/przemysłu elektronicznego
• Raportowanie wyników kontroli

WYMAGANIA:
• Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem i podstawą do otrzymania wyższych stawek

Poszukujemy osób bez znajomości j. niemieckiego, jeśli jednak znasz język mamy dla Ciebie wyższe stawki!

OFERUJEMY:
• Zdobycie doświadczenia
• Umowę zlecenie (opieka medyczna na terenie Niemiec, NNW,
• Zwrot kosztów dojazdu
• Szkolenia wdrażające
• Atrakcyjne stawki godzinowe adekwatne do poziomu znajomości języka + dodatki oraz zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Zakwaterowanie
• Wsparcie koordynatora na projekcie

Dołącz do zespołu już dziś!
Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 725-257-983