Lakiernik samochodowy Wrocław

1 data dodania 2018-06-07
2 telefon kontaktowy XXX 1717

Firma Workingo Sp. z o. o. wpisana do rejestru KRAZ (11888) poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis pracy:
• Malowanie standardową metodą natryskową
• Przygotowanie i zabezpieczenie pojazdu w procesie lakierniczym

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie lakiernika samochodowego
• Zdolności manualne
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Brak przeciwwskazań do pracy z materiałami chemicznymi
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem (71)715-77-22 lub 606-150-565 oraz o zgłoszenia - CV zawierające obowiązkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2019 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.