Pielęgniarz, Pielęgniarka - Niemcy

1 data dodania 2018-07-31
2 telefon kontaktowy XXX 1717

Firma Workingo Sp. z o. o. (KRAZ nr 11888) poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w domu opieki
Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)

Opis pracy:
•Opieka nad osobami starszymi w domu opieki
•Podawanie leków i wykonywanie iniekcji
•Praca w systemie zmianowym
•Możliwa praca w weekendy
•Zapewnione i opłacone zakwaterowanie

Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji stawki

Wymagania:
•Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze pielęgniarza/pielęgniarki
•Wykształcenie kierunkowe
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum B1)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem (71)715-77-22 lub 606-150-565 oraz o zgłoszenia - CV na adres praca@workingo.pl

Każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2019 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.