Bolesławianie byli bezkonkurencyjni w turnieju badmintona

Logo TOP Bolesławiec
fot. TOP Trzech juniorów klubu TOP Bolesławiec zajęło pierwsze 3 miejsca we wrocławskich mistrzostwach w badmintonie. Bardzo wysoko uplasowały sie również młode bolesławianki.
istotne.pl 0 top bolesławiec, zawody, turniej, badminton

Turniej badmintona, zorganizowany w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia, odbył się 29 września. Zawody dla młodych badmintonistów rozegrano w czterech kategoriach: młodziczki, młodzicy, juniorki i juniorzy. We wrocławskim turnieju udział wzięło ponad 40 młodych graczy z całego Dolnego Śląska.

W kategorii juniorzy od 15 do 19 lat bezkonkurencyjni okazali się trzej zawodnicy TOP Bolesławiec. Młodzi badmintoniści z naszego miasta wręcz opanowali podium! Najlepszy był Piotr Korta, który zdobył 15 punktów. Drugie miejsce zajął Tomasz Wilas, a trzecie – Artur Kowalski. Udany występ zanotowały także bolesławieckie juniorki. Marta Sawicka wywalczyła 5 miejsce, a Sara Czubak uplasowała się na 3 pozycji.