Boleslawiec.org wprowadza kolejne nowości

Boleslawiec.org wprowadza kolejne nowości
fot. Głos Bolesławca Trwa rewolucja na Boleslawiec.org. Udostępniamy Czytelnikom nieodpłatnie archiwum "Głosu Bolesławca" – to pierwsza nowość. Kolejną są rankingi. Można będzie zagłosować m.in. na najlepszego radnego.
istotne.pl ranking, archiwum, głos, bolesławca, rewolucja

Serwis Boleslawiec.org wprowadza kolejne zmiany z myślą o Czytelnikach. Jako pierwsi prezentujemy czytelne, przejrzyste i intuicyjne rankingi. Już teraz można głosować na najskuteczniejszego radnego (zarówno Rady Miasta, jak i Rady Powiatu), ulubioną restaurację, sieć sklepów czy najlepszego piłkarza BKS Bobrzanie Bolesławiec.

To nie jedyna nowość. Boleslawiec.org – dzięki pomocy Towarzystwa Miłośników Bolesławca i Muzeum Ceramiki – przygotował nieodpłatne archiwum "Głosu Bolesławca"; gazety, która ukazywała się w latach 1992–1997. Naszym Czytelnikom udostępniamy ponad 1 500 tekstów, jakie ukazały się na łamach tego popularnego periodyku.

"Głos Bolesławca" to bogata i barwna kronika lat 90. To skarbnica wiedzy o tamtych czasach, o Bolesławcu i jego mieszkańcach w pierwszych latach III Rzeczypospolitej. Znajdziecie tam, Drodzy Czytelnicy, teksty poświęcone zarówno kulturze, historii miasta i powiatu, jak i sportowi czy ekonomii. Miłośników dziejów naszego miasta, badaczy, dawnych entuzjastów "Głosu..." oraz wszystkich zainteresowanych naszą nową propozycją na pewno ucieszy fakt, że archiwum zostało pomyślane tak, aby korzystało się zeń jak najwygodniej. Sprawne przeglądanie wybranych artykułów zapewni nasza serwisowa wyszukiwarka.

Wkrótce powiadomimy Państwa o kolejnych zmianach. Czekamy także na dalsze sugestie (m.in. na propozycje kolejnych rankingów). Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

(informacja GA/MZ)