FMS zorganizowała wyjazd dzieci na basen

FMS zorganizowała wyjazd dzieci na basen
fot. D. Biernat Federacja Młodych Socjaldemokratów zorganizowała wyjazd dzieci do Aquaparku. Do Polkowic pojechała 16-osobowa grupa wychowanków Świetlicy Środowiskowo-Profilaktycznej, działającej przy Szkole Podstawowej nr 4.
istotne.pl pływanie, dziecko, basen, fms

Wyjazd do polkowickiego Aquaparku zorganizowano w sobotę. Dzieci niecierpliwiły się już w czasie podróży, bo chciały jak najszybciej znaleźć się na miejscu. Basenowe zabawy i szaleństwa trwały przez dwie godziny. "Było fajnie, bardzo mi się tu podobało. Chciałbym tu jeszcze wrócić" mówi uczestnik wycieczki Andrzej Wnuk, uczeń 3 klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Brak opisuBrak opisufot. D. Biernat

Dodatkową atrakcją sobotniego wyjazdu do polkowickiego Aquaparku była wizyta dzieci w salonie gier. Dla pokrzepienia i odnowienia sił organizatorzy przygotowali dla wszystkich słodkie bułki i "Kubusia". "Uśmiech tych dzieci i zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Już planujemy zorganizowanie kolejnego wyjazdu. Chcielibyśmy, by jak najwięcej dzieci skorzystało z tej formy wypoczynku" mówi Daniel Biernat, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów.

Brak opisuBrak opisufot. D. Biernat

Członkowie Federacji pragną serdecznie podziękować darczyńcom i sponsorom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania należą się: Dariuszowi Sasowi, Halinie Biernat i Teresie Mularczyk z Biura Rachunkowego "Info-Lex", Stanisławowi Cempurze, oraz Jadwidze Bobek z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i pedagog Krystynie Dudak.

(informacja: Daniel Biernat FMS)