Sumptuastic ma szansę zagrać na Sopot Festival

Sumptuastic ma szansę zagrać na Sopot Festival
fot. Sumptuastic Bolesławiecki zespół bierze udział w eliminacjach do Sopot Festival i w konkursie "Hit na mundial".
istotne.pl festiwal, sumptuastic, sopot, mundial

Sumptuastic jest wśród dziesięciu wykonawców, którzy będą ubiegać się o udział w konkursie o "Bursztynowego Słowika" tegorocznego festiwalu w Sopocie organizowanego przez telewizję TVN.

"Dostaliśmy się tam z naszą premierową piosenką "Za jeden uśmiech Twój", którą już od 5 czerwca będziecie mogli usłyszeć na antenie Radia Zet. Oczywiście będziecie mogli zagłosować na nią, abyśmy mogli spotkać się na początku września na scenie Opery Leśnej w Sopocie" mówi Andrzej Janusz, lider zespołu.

Brak opisuBrak opisufot. D. Sawczak

Od 5 do 23 czerwca na antenie Radia Zet będzie można głosować na Sumptuastic. Pięciu wykonawców, którzy otrzymają największa liczbę głosów, weźmie udział w koncercie półfinałowym na deskach Opery Leśnej w Sopocie.

Udział w eliminacjach do festiwalu to nie jedyny w ostatnim czasie sukces zespołu. Sumptuastic jest też w pierwszej dziesiątce wykonawców, których utwory biorą udział w konkursie "Hit na mundial". Jest to pierwszy konkurs na oficjalną piosenkę, towarzyszącą Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w czerwcu i lipcu 2006 roku w Niemczech.

Niech wygra Bolesławiec!

Każdy może pomóc w tym, by piosenka bolesławieckiego zespołu towarzyszyła Reprezentacji Polskiej na Mundialu. Wystarczy wejść na stronę Konkursu "Hit na mundial" i zagłosować na Sumptuastic. Link podajemy poniżej.

Zobacz także

Konkurs "Hit na mundial"

Strona zespołu Sumptuastic

Sopot Festival 2006