Bolesławianie zajęli II miejsce w turnieju rugby

Rugbyści
fot. R. Tomczyk Rugbyści z klubu TOP Husar Bolesławiec wzięli udział w IX Turnieju Polskiej Ligi Rugby 7. W zawodach rozegranych w Poznaniu bolesławianie zajęli drugie miejsce.
istotne.pl 0 top bolesławiec, rugby, husar

IX Turniej Polskiej Ligi Rugby 7 odbył się w niedzielę w Poznaniu. TOP Husar Bolesławiec po wyjściu z grupy spotkał sie w półfinale z gospodarzem turnieju, Chaosem Poznań. Bolesławianie pokonali gospodarzy 10:26 i 5:12 i awansowali do finału. W pojedynku o pierwsze miejsce TOP Husar zmierzył się z drużyną Alfa Bydgoszcz i niestety musiał uznać jej wyższość. W klasyfikacji końcowej poznańskiego turnieju bolesławianie zajęli drugie miejsce. Jest to najlepszy, dotychczasowy wynik naszej drużyny w turniejach rugby.

Brak opisuBrak opisufot. R. Tomczyk

W klasyfikacji Polskiej Ligi Rugby 7 TOP Husar Bolesławiec zajmuje 8 miejsce. W lidze sklasyfikowanych jest 40 drużyn. Następny turniej rugby odbędzie 25 czerwca w Jaśle. Udział bolesławian w turnieju uzależniony jest od tego czy zespół znajdzie sponsora.